Ranking Sportowy na dzień 2019-10-05

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 12 2435 więcej
2. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 9 2005 więcej
3. Szymczyk Bartosz Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 9 1450 więcej
4. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 6 1224 więcej
5. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 8 1130 więcej
6. Kisielewski Jakub Piela Zuzanna ASTRA - Szczecin 7 1050 więcej
7. Dąbrowski Jakub Wysocka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 1031 więcej
8. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 4 709 więcej
9. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały 4 630 więcej
10. Sabat Antoni Jamróz Anna PERFECT STYL - Kraków 4 615 więcej
11. Hass Bartosz Bilińska Nikola DANCE TEAM - Wrocław 3 596 więcej
12. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 395 więcej
13. Kłos Wojciech Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 2 263 więcej
14. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 2 229 więcej
15. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 2 209 więcej
16. Szor Hubert Rozbicka Zuzanna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 207 więcej
17. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 1 182 więcej
18. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 1 180 więcej
19. Gabrysz Szymon Dytwińska Gabriela IGLICA - Wrocław 1 172 więcej
20. Drogosz Mateusz Bryk Magdalena RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 170 więcej
21. Noga Mateusz Saj Karolina GALA - Mielec 1 150 więcej
22. Świerczek Sebastian Nowicka Weronika THOMAS DANCE - Kraków 1 148 więcej
23. Sałach Marek Żywno Patrycja ELITE DANCE - Szczecin 1 140 więcej
24. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 1 140 więcej
25. Frydrych Bartosz Tatrzańska Natalia GRACJA - Krosno 1 118 więcej
26. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 1 116 więcej
27. Mękalski Paweł Horodyńska Natalia GRACJA - Zielona Góra 1 115 więcej
28. Szymczyk Mikołaj Wierciszewska Kornelia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 110 więcej
29. Woźniak Hubert Michalska Julia ZORBA - Częstochowa 1 107 więcej
30. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 107 więcej
31. Farbaniec Maciej Zygarowicz Olga K-STUDIO Krosno 1 101 więcej
32. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 99 więcej
33. Michalski Stanisław Świniarska Dominika LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały 1 97 więcej
34. Ostałowski Dawid Bogus Maja FAST-STEP Warszawa 1 95 więcej
35. Lynov Victor Romaniuk Julia ELITE DANCE - Warszawa 1 95 więcej
36. Siczyński Adam Kugler Hanna KS DANCE MIX - Deszczno 1 93 więcej
37. Stachura Łukasz Dudek Hanna GRACJA - Krosno 1 92 więcej
38. Krasoń Karol Kamil Bednarczyk Wiktoria ZŁOTA PARA - Dębica 1 90 więcej
39. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 1 90 więcej
40. Bryła Tadeusz Wiatrowska Julia DZIUPLA - Poznań 1 88 więcej
41. Głowacz Michał Sielska Jagoda GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 82 więcej
42. Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 1 80 więcej
43. Kielan Marcel Chruścicka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 80 więcej
44. Sierak Michał Kotwa Martyna LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 1 80 więcej
45. Grata Nikodem Lato Natalia AKSEL - Rzeszów 1 73 więcej
46. Wachelka Jan Wychowałek Amelia GRACJA - Zielona Góra 1 71 więcej
47. Tenenbaum Nikodem Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 1 59 więcej
48. Jasiński Jakub Szumiło Hanna ZAMEK - Biała Podlaska 1 58 więcej
49. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 1 47 więcej
50. Olszewski Paweł Popielewicz Zuzanna ISKRA - Międzyrzec Podlaski 1 46 więcej
51. Borowski Fabian Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 1 35 więcej
52. Barczyński Wiktor Gajowy Oliwia ZAMEK - Biała Podlaska 1 34 więcej
53. Graczyk Jerzy Bieniek Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 23 więcej
54. Popielewicz Szymon Filipek Anna ZAMEK - Biała Podlaska 1 22 więcej
55. Mikuczewski Jakub Bak Wiktoria FANTAZJA - Skwierzyna 1 21 więcej
56. Drapiewski Aleksander Nowak Julia GRACJA - Zielona Góra 1 19 więcej
57. Jabłoński Jan Łuszczek Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 17 więcej
58. Żejmo Robert Kęsy Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 15 więcej
59. Wolski Piotr Banaszek Alicja ZAMEK - Biała Podlaska 1 10 więcej