Ranking Sportowy na dzień 2019-06-22

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 10 2000 więcej
2. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 6 1426 więcej
3. Szymczyk Bartosz Wierciszewska Aurelia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 7 1125 więcej
4. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 5 917 więcej
5. Kisielewski Jakub Piela Zuzanna ASTRA - Szczecin 6 875 więcej
6. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 5 753 więcej
7. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 4 653 więcej
8. Sabat Antoni Jamróz Anna STYL - Kraków 4 615 więcej
9. Dąbrowski Jakub Wysocka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 513 więcej
10. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały 3 510 więcej
11. Hass Bartosz Bilińska Nikola DANCE TEAM - Wrocław 3 467 więcej
12. Kłos Wojciech Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 2 263 więcej
13. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 255 więcej
14. Madej Michał Nędza Oliwia ArtDance - Kraków 2 229 więcej
15. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 2 209 więcej
16. Szor Hubert Rozbicka Zuzanna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 207 więcej
17. Drogosz Mateusz Bryk Magdalena RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 170 więcej
18. Świerczek Sebastian Nowicka Weronika THOMAS DANCE - Kraków 1 148 więcej
19. Sałach Marek Żywno Patrycja ELITE DANCE - Szczecin 1 140 więcej
20. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 1 116 więcej
21. Mękalski Paweł Horodyńska Natalia GRACJA - Zielona Góra 1 115 więcej
22. Szymczyk Mikołaj Wierciszewska Kornelia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 110 więcej
23. Woźniak Hubert Michalska Julia ZORBA - Częstochowa 1 107 więcej
24. Michalski Stanisław Świniarska Dominika LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały 1 97 więcej
25. Lynov Victor Romaniuk Julia ELITE DANCE - Warszawa 1 95 więcej
26. Siczyński Adam Kugler Hanna KS DANCE MIX - Deszczno 1 93 więcej
27. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 1 90 więcej
28. Krasoń Karol Kamil Bednarczyk Wiktoria ZŁOTA PARA - Dębica 1 90 więcej
29. Bryła Tadeusz Wiatrowska Julia DZIUPLA - Poznań 1 88 więcej
30. Sierak Michał Kotwa Martyna LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 1 80 więcej
31. Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 1 80 więcej
32. Wachelka Jan Wychowałek Amelia GRACJA - Zielona Góra 1 71 więcej
33. Tenenbaum Nikodem Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 1 59 więcej
34. Jasiński Jakub Szumiło Hanna ZAMEK - Biała Podlaska 1 58 więcej
35. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 1 47 więcej
36. Olszewski Paweł Popielewicz Zuzanna ISKRA - Międzyrzec Podlaski 1 46 więcej
37. Winnicki Marcin Nawojska Julia FANTAZJA - Skwierzyna 1 36 więcej
38. Dąbrowski Jędrzej Mikołajczyk Lena ALEX - Żagań 1 36 więcej
39. Borowski Fabian Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 1 35 więcej
40. Barczyński Wiktor Gajowy Oliwia ZAMEK - Biała Podlaska 1 34 więcej
41. Graczyk Jerzy Bieniek Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 23 więcej
42. Popielewicz Szymon Filipek Anna ZAMEK - Biała Podlaska 1 22 więcej
43. Mikuczewski Jakub Bak Wiktoria FANTAZJA - Skwierzyna 1 21 więcej
44. Cader Szymon Śniecińska Maja KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól 1 20 więcej
45. Drapiewski Aleksander Nowak Julia GRACJA - Zielona Góra 1 19 więcej
46. Jabłoński Jan Łuszczek Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 17 więcej
47. Żejmo Robert Kęsy Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 15 więcej
48. Wolski Piotr Banaszek Alicja ZAMEK - Biała Podlaska 1 10 więcej