Ranking Sportowy na dzień 2019-12-01

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 11 3035 więcej
2. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 13 2267 więcej
3. Szymczyk Bartosz Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 11 1868 więcej
4. Dąbrowski Jakub Wysocka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 9 1833 więcej
5. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 8 1680 więcej
6. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 10 1641 więcej
7. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 11 1169 więcej
8. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 6 1070 więcej
9. Kisielewski Jakub Piela Zuzanna ASTRA - Szczecin 8 1006 więcej
10. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO - Gaj Mały 5 666 więcej
11. Sabat Antoni Jamróz Anna PERFECT STYL - Kraków 5 602 więcej
12. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 507 więcej
13. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 5 428 więcej
14. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 393 więcej
15. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 3 378 więcej
16. Szymczyk Mikołaj Wierciszewska Kornelia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 3 349 więcej
17. Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda SUKCES - Jaworzno 2 343 więcej
18. Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 3 304 więcej
19. Kłos Wojciech Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 4 287 więcej
20. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 4 256 więcej
21. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 3 244 więcej
22. Szostak Igor Płatek Nikola FAST-STEP Warszawa 3 234 więcej
23. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 3 231 więcej
24. Gabrysz Szymon Dytwińska Gabriela IGLICA - Wrocław 2 224 więcej
25. Farbaniec Maciej Zygarowicz Olga K-STUDIO Krosno 2 202 więcej
26. Krasoń Karol Kamil Bednarczyk Wiktoria ZŁOTA PARA - Dębica 2 175 więcej
27. Drogosz Mateusz Bryk Magdalena RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 170 więcej
28. Szor Hubert Rozbicka Zuzanna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 156 więcej
29. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 1 150 więcej
30. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 1 148 więcej
31. Skrzypek Konrad Woch Małgorzata ZAMEK - Lublin 1 142 więcej
32. Sałach Marek Żywno Patrycja ELITE DANCE - Szczecin 1 140 więcej
33. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 2 139 więcej
34. Olszewski Paweł Popielewicz Zuzanna PRO DANCE - Biała Podlaska 2 132 więcej
35. Cyran Juliusz Karol Organiściak Karolina ZORBA - Częstochowa 2 118 więcej
36. Noga Mateusz Saj Karolina GALA - Mielec 1 118 więcej
37. Mękalski Paweł Horodyńska Natalia GRACJA - Zielona Góra 1 113 więcej
38. Frydrych Bartosz Tatrzańska Natalia GRACJA - Krosno 1 101 więcej
39. Karaskiewicz Michał Biernacka Julia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 101 więcej
40. Świerczek Sebastian Nowicka Weronika THOMAS DANCE - Kraków 1 99 więcej
41. Michalski Stanisław Świniarska Dominika LORENZO - Gaj Mały 1 97 więcej
42. Głowacz Michał Sielska Jagoda GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 92 więcej
43. Borowski Fabian Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 1 91 więcej
44. Jasiński Jakub Szumiło Hanna ZAMEK - Biała Podlaska 2 90 więcej
45. Bryła Tadeusz Wiatrowska Julia DZIUPLA - Poznań 1 88 więcej
46. Woźniak Hubert Michalska Julia ZORBA - Częstochowa 1 85 więcej
47. Stachura Łukasz Dudek Hanna GRACJA - Krosno 1 82 więcej
48. Kielan Marcel Chruścicka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 80 więcej
49. Sierak Michał Kotwa Martyna LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 1 80 więcej
50. Hass Bartosz Bilińska Nikola DANCE TEAM - Wrocław 1 79 więcej
51. Grata Nikodem Lato Natalia AKSEL - Rzeszów 1 73 więcej
52. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 1 62 więcej
53. Wolski Piotr Banaszek Alicja ZAMEK - Biała Podlaska 1 58 więcej
54. Drapiewski Aleksander Nowak Julia GRACJA - Zielona Góra 1 57 więcej
55. Tomiński Miłosz Nocoń Maja SUKCES - Jaworzno 1 56 więcej
56. Ostałowski Dawid Bogus Maja FAST-STEP Warszawa 1 56 więcej
57. Tenenbaum Nikodem Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 1 45 więcej
58. Głuch Jakub Rybak Julia CREATIVE DANCE - Kobyłka 1 40 więcej
59. Popielewicz Szymon Filipek Anna ZAMEK - Biała Podlaska 1 34 więcej
60. Wachelka Jan Wychowałek Amelia GRACJA - Zielona Góra 1 33 więcej
61. Malczyk Mateusz Filipczyk Paulina TEAM Ornontowice 1 30 więcej
62. Lynov Victor Romaniuk Julia ELITE DANCE - Warszawa 1 25 więcej
63. Graczyk Jerzy Bieniek Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 21 więcej
64. Żejmo Robert Kęsy Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 17 więcej
65. Mikuczewski Jakub Bak Wiktoria FANTAZJA - Skwierzyna 1 17 więcej
66. Jabłoński Jan Łuszczek Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 15 więcej
67. Barczyński Wiktor Gajowy Oliwia ZAMEK - Biała Podlaska 1 10 więcej