Ranking Sportowy na dzień 2019-11-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 15 2606,5 więcej
2. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 10 2592 więcej
3. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 10 2525,5 więcej
4. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 11 2032 więcej
5. Wręczycki Przemysław Lang Magdalena ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 10 1937 więcej
6. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 9 1594 więcej
7. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 10 1299,5 więcej
8. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 7 1009 więcej
9. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 960,5 więcej
10. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 9 953,5 więcej
11. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 6 952 więcej
12. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 6 851 więcej
13. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 7 829 więcej
14. Gembara Oskar Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 733 więcej
15. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 5 728,5 więcej
16. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 7 723,5 więcej
17. Niemczyk Kacper Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 7 661,5 więcej
18. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 7 659 więcej
19. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 7 587 więcej
20. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna SOKÓŁ - Myślenice 8 555 więcej
21. Świątek Wiktor Roszkowska Aleksandra DZIUPLA - Poznań 6 525 więcej
22. Gędłek Jakub Jaworek Maria IMPERIA - Kraków 5 490 więcej
23. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 5 467 więcej
24. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 4 422,5 więcej
25. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 7 419 więcej
26. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 370 więcej
27. Gajdera Dawid Zemełka Jennifer RYTM - Żory 5 346 więcej
28. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 5 343,5 więcej
29. Starnawski Piotr Dąbek Katarzyna A-Z - Przemyśl 5 334 więcej
30. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 5 298 więcej
31. Kurzac Bartłomiej Radzińska Katarzyna DUET - Warszawa 4 284 więcej
32. Tasarz Filip Stelmach Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 255 więcej
33. Ewangelu Evangelos Sobiech Weronika DANCECLUB - Szczecin 4 253 więcej
34. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 2 216,5 więcej
35. Sowa Kamil Kolarczyk Izabela RONDO - Rybnik 3 197 więcej
36. Olejnik Bartosz Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 189 więcej
37. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 189 więcej
38. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 2 188 więcej
39. Frąckowiak Mateusz Olbińska Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 180 więcej
40. Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna WIKA - Olsztyn 1 170 więcej
41. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 1 170 więcej
42. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 1 170 więcej
43. Szozda Maciej Szaporów Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 153 więcej
44. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 150 więcej
45. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 2 150 więcej
46. Nowakowski Ignacy Karnecka Barbara GRACJA - Zielona Góra 2 142 więcej
47. Knaś Kajetan Bólad Aleksandra KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 142 więcej
48. Ignaszewski Maxwell Włodarczyk Agata MARGO - Leszno 2 140 więcej
49. Gralak Mateusz Szymkiewicz Aleksandra ALFA-ASTRA - Stargard 2 129 więcej
50. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 2 121 więcej
51. Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria ESKADRA - Pabianice 1 118 więcej
52. Wójcik Hubert Hawrył Wiktoria MAGIC-DANCE - Lublin 1 110 więcej
53. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 110 więcej
54. Mielczarek Adrian Martyniec Anastazja SUKCES - Jaworzno 1 110 więcej
55. Pycio Sebastian Kosecka Vanessa ESKADRA - Pabianice 1 101 więcej
56. Drożdżyński Tomasz Kurowska Paulina FILEMON - Szamotuły 1 99 więcej
57. Aleksieiev Arsenii Cuber Gabriela Dancers United - WARSZAWA 1 97 więcej
58. Szpakowicz Robert Olejnik Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 97 więcej
59. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 1 95 więcej
60. Gajdos Julian Ryfa Julia JEDYNKA - Łódź 1 92 więcej
61. Starski Kacper Skrzypczyńska Julia ALFA-ASTRA - Stargard 1 88 więcej
62. Winiarczyk Arkadiusz Rupar Wiktoria A-Z - Przemyśl 1 86 więcej
63. Mielczarek Adrian Pasamonik Ismena SUKCES - Jaworzno 1 83 więcej
64. Gorczak Gabriel Zborowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 83 więcej
65. Posieł Maksymilian Zduńczyk Paulina JEDYNKA - Łódź 1 82 więcej
66. Biały Mikołaj Wojdowska Julia POEZJA - Kościan 1 80 więcej
67. Kuraś Jakub Banasiak Daria JEDYNKA - Łódź 1 73 więcej
68. Nestor Kacper Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 2 71 więcej
69. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 2 67 więcej
70. Żuczek Oskar Mądry Emilia GALA - Mielec 1 48 więcej
71. Skrobisz Emanuel Klebach Weronika ZORBA - Częstochowa 1 42 więcej
72. Dziadosz Kacper Farbaniec Emilia K-STUDIO Krosno 1 31 więcej
73. Gajdera Dawid Pacharzyna Julia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 30 więcej
74. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra ASTRA - Szczecin 1 29 więcej
75. Piotrowski Jakub Kołosowska Julia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 28,5 więcej
76. Kowalewski Łukasz Tercjak Oliwia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 27 więcej
77. Sohling Norbert Cygan Kinga ZŁOTA PARA - Dębica 1 25 więcej
78. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena DANCECLUB - Szczecin 1 25 więcej
79. Kita Patryk Konieczko Agata ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 25 więcej
80. Gorla Piotr Chłopek Gabriela SzT eMiKa - Tarnów 1 17,5 więcej