Ranking Sportowy na dzień 2022-10-01

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Markiewicz Marek Markiewicz Aleksandra JEDYNKA - Łódź 11 2167 więcej
2. Chyliński Wiesław Chylińska Małgorzata RONDO - Rybnik 6 952 więcej
3. Martusewicz Jarosław Martusewicz Grażyna IGLICA - Wrocław 8 824 więcej
4. Stryjewski Jacek Czarnocka Iwona CLASSIC - Warszawa 4 604 więcej
5. Florencki Łukasz Florencka Natalia Śląski Klub Taneczny - Katowice 5 597 więcej
6. Wojas Tomasz Wojas Anna DANCE TEAM - Wrocław 3 540 więcej
7. Jędruszczak Robert Jędruszczak Sylwia ISKRA - Świdwin 5 490 więcej
8. Kozak Zygmunt Kozak Barbara TAKT - Legnica 4 463 więcej
9. Basak Jarosław Basak Beata DANCE TEAM - Wrocław 3 440 więcej
10. Jończyk Piotr Mikita Joanna KADRYL - Białystok 3 419 więcej
11. Skarka Wojciech Skarka Barbara DANCELOOK - Gliwice 2 409 więcej
12. Jaworek Tomasz Tarnowska Jaworek Anna IMPERIA - Kraków 1 392 więcej
13. Mazur Janusz Saj-Mazur Renata WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 4 335 więcej
14. Jeziorowski Jerzy Kubat - Jeziorowska Jolanta RÓŻA - Olesno 1 320 więcej
15. Arkit Grzegorz Arkit Aleksandra GRACJA - Zielona Góra 2 314 więcej
16. Krzykwa Wojciech Siembida Agnieszka NDK - Nowa Sól 2 250 więcej
17. Suszczewski Adam Król Elżbieta CIEŚLAK - Jelenia Góra 2 211 więcej
18. Rydzak Tomasz Rydzak Aleksandra NDK - Nowa Sól 1 174 więcej
19. Sikorski Dariusz Sikorska Alina DANCECLUB - Szczecin 1 170 więcej
20. Baszczowski Witold Frej-Baszczowska Magdalena SzT eMiKa - Tarnów 1 170 więcej
21. Gońda Mirosław Gońda Barbara SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 1 170 więcej
22. Sułowski Marek Sułowska Joanna FANTAZJA - Kraków 3 162 więcej
23. Szejda Piotr Rybińska - Szejda Barbara CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 140 więcej
24. Obłąk Wojciech Obłąk Małgorzata DIAMENT - Wrocław 1 97 więcej
25. Dudziński Dariusz Dudzińska Anna Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 95 więcej
26. Wachowiak Artur Wachowiak Izabela DANCECLUB - Szczecin 2 66 więcej
27. Szyiński Krzysztof Szyińska Lucyna NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 56 więcej
28. Szpyra Marek Hrynkiewicz Magdalena MYKA - Zamość 1 52 więcej
29. Działowski Jacek Działowska Maria SENSO - Rzeszów 1 20 więcej