Ranking Sportowy na dzień 2022-06-25

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Mazur Jakub Gryczka Marta AKSEL - Rzeszów 5 1363 więcej
2. Lizura Jakub Kołosowska Julia MISTRAL - Tarnowskie Góry 7 897 więcej
3. Antos Adrian Świerk Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 4 891 więcej
4. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 4 808 więcej
5. Ostryzhniuk Taras Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków 5 804 więcej
6. Rencławowicz Szymon Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 4 789 więcej
7. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 5 751 więcej
8. Niemczyk Kacper Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 4 640 więcej
9. Raczek Hubert Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 3 591 więcej
10. Ciosek Piotr Balon Katarzyna PERFECT STYL - Kraków 4 510 więcej
11. Stępień Jarosław Bysina Martyna IMPERIA - Kraków 5 505 więcej
12. Boczar Kacper Żaba Karolina SUKCES - Jaworzno 2 467 więcej
13. Roman Jakub Król Emilia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 374 więcej
14. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 4 362 więcej
15. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 4 355 więcej
16. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 2 347 więcej
17. Smaroń Konrad Kemona Eliza Śląski Klub Taneczny - Katowice 4 323 więcej
18. Krupa Mateusz Jaworek Maria PM - Lubin 2 248 więcej
19. Rudyj Bartosz Nowińska Maja PM - Lubin 2 244 więcej
20. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 2 213 więcej
21. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena CUBANA - Nowy Targ 3 202 więcej
22. Sarbak Kacper Świniarska Dominika LORENZO - Gaj Mały 1 182 więcej
23. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 174 więcej
24. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 173 więcej
25. Lipiński Daniel Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 2 167 więcej
26. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 1 160 więcej
27. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 2 158 więcej
28. Babak Maksym Kozelets Yelyzaveta DANCE IMPERIUM - Poznań 1 150 więcej
29. Jaworski Adrian Okarska Kornelia ROYAL DANCE - Szczecin 1 144 więcej
30. Shcherbakov Andriy Andruszko Zofia CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 142 więcej
31. Kotul Hubert Dąbek Katarzyna MDANCE - Przemyśl 1 127 więcej
32. Michałowski Szymon Rupar Wiktoria MDANCE - Przemyśl 2 122 więcej
33. Goch Łukasz Milewska Anna M-TEAM - Kraków 1 119 więcej
34. Kutniakov Oleksandr Piechocka Lidia DANCE IMPERIUM - Poznań 1 118 więcej
35. Groehlich Grzegorz Podolska Maja Szkoła Tańca Sparta - Opole 1 110 więcej
36. Zyzik Kacper Gurazda Milena ETIUDA - Radomsko 1 110 więcej
37. Skrobisz Emanuel Klekot Karolina ZORBA - Częstochowa 1 103 więcej
38. Górny Bartosz Drożdżyńska Weronika DREAM - Poznań 1 101 więcej
39. Boguta Maciej Woźniczka Alicja EVOLUTION - Kraków 1 99 więcej
40. Słowik Szymon Karcewicz Roksana ALFA-ASTRA - Stargard 1 95 więcej
41. Isidoris Eric Isidoris Melissa MARGO - Leszno 1 92 więcej
42. Walczak Kacper Cembrowicz Julia LORENZO - Gaj Mały 1 82 więcej
43. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 80 więcej
44. Adamczak Karol Wojtasińska Adrianna DREAM - Poznań 1 73 więcej
45. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 55 więcej
46. Ungert Jakub Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 1 53 więcej