Ranking Sportowy na dzień 2022-10-01

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 8 2293 więcej
2. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 9 2070 więcej
3. Kruk Dawid Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 10 1672 więcej
4. Mazur Mikołaj Janosz Aleksandra SUKCES - Jaworzno 12 1263 więcej
5. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 5 1046 więcej
6. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 4 983 więcej
7. Sabat Antoni Prochownik Kaja IMPERIA - Kraków 6 960 więcej
8. Shcherbakov Andriy Andruszko Zofia CANTINERO - Tomaszów Maz. 6 959 więcej
9. Onisk Witold Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 5 926 więcej
10. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 6 894 więcej
11. Kuźma Wojciech Morgese Chiara SUKCES - Jaworzno 3 786 więcej
12. Goch Łukasz Milewska Anna M-TEAM - Kraków 9 734 więcej
13. Woźniak Filip Derezińska Justyna CLASSIC - Warszawa 6 684 więcej
14. Jaworski Adrian Okarska Kornelia ROYAL DANCE - Szczecin 4 633 więcej
15. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 5 621 więcej
16. Kaczmarek Damian Brodacka Nikola IGLICA - Wrocław 5 592 więcej
17. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 7 565 więcej
18. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 5 497 więcej
19. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 4 481 więcej
20. Bakacz Michał Kruszyńska Marta PM - Lubin 6 459 więcej
21. Gembara Konrad Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 4 397 więcej
22. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 5 352 więcej
23. Pawelec Wiktor Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 4 337 więcej
24. Hankus Kamil Pyrdziak Katarzyna ST IMPRESJA Kęty 3 335 więcej
25. Prażak Maksymilian Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 4 335 więcej
26. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 324 więcej
27. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 3 304 więcej
28. Radziejewski Juliusz Antos Aleksandra PM - Lubin 5 282 więcej
29. Sozański Miłosz Doktorczyk Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 3 274 więcej
30. Pacan Kajetan Kmiecik Wiktoria Corte Dance Progress 2 268 więcej
31. Żytliński Szymon Hercka Anna Maria DREAM - Poznan 3 268 więcej
32. Popławski Ignacy Romaniuk Julia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 2 265 więcej
33. Stochel Mikołaj Piasek Paulina M-TEAM - Kraków 4 251 więcej
34. Jura Jakub Wesołowska Lidia GRACJA - Zielona Góra 4 227 więcej
35. Więckowski Mikołaj Sabak Ewa RS - WARSZAWA 4 217 więcej
36. Wysocki Bartosz Debert Mirela IGLICA - Wrocław 2 214 więcej
37. Metack Julian Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 2 199 więcej
38. Chmiel Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 2 196 więcej
39. Sokol Artsem Bigelmajer Alicja DANCECLUB - Szczecin 3 192 więcej
40. Pajor Dawid Naczulska Marysia DANCE TEAM - Wrocław 3 189 więcej
41. Pieszczek Filip Jaworska Amelia DANCE PROJECT- Wrocław 3 188 więcej
42. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 2 181 więcej
43. Baranov Taras Filimonova Daria DANCE COMMUNITY 1 170 więcej
44. Ungert Jakub Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 3 168 więcej
45. Krogulec Miłosz Buczek Sandra DANCE PROJECT- Wrocław 2 157 więcej
46. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 1 156 więcej
47. Kutniakov Oleksandr Piechocka Lidia DANCE IMPERIUM - Poznań 1 150 więcej
48. Hamzayev Elwin Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 3 147 więcej
49. Marszał Krzysztof Szlachetka Klaudia ESKADRA - Pabianice 1 140 więcej
50. Tomaszewski Alan Szawernoga Natalia IGLICA - Wrocław 1 130 więcej
51. Zielinski Jan Kowalczuk Dorota PM - Lubin 2 127 więcej
52. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 1 114 więcej
53. Wolski Bartosz Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 1 112 więcej
54. Goździerski Ksawier Kańduła Jagoda UKS ISKRA - Piła 1 101 więcej
55. Sokol Artsem Piechocka Lidia DANCECLUB - Szczecin 1 100 więcej
56. Podhuzov Kostiantyn Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 1 99 więcej
57. Dąbrowski Jakub Organiściak Karolina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 97 więcej
58. Andruszko Marek Gębala Julia EVOLUTION - Kraków 1 93 więcej
59. Szostak Igor Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 1 92 więcej
60. Surkov Kostiantyn Kashyna Barbara DZIUPLA - Poznań 1 92 więcej
61. Puskarz Kamil Szczerba Aniela LATINO - Żabno 1 84 więcej
62. Rodek Maciej Piotrowska Marta CLASSIC - Warszawa 1 82 więcej
63. Raś Mikołaj Bubacz Oliwia LORENZO - Gaj Mały 1 82 więcej
64. Lemke Krystian Mużelak Julia FANTAZJA - Skwierzyna 1 80 więcej
65. Słowik Szymon Karcewicz Roksana ALFA-ASTRA - Stargard 1 80 więcej
66. Pyrek Karol Bała Izabela KLASA - Tarnów 1 74 więcej
67. Biniak Jakub Garstka Zuzanna LORENZO - Gaj Mały 1 73 więcej
68. Antkiewicz Oskar Sosin Kamila KLASA - Tarnów 1 63 więcej
69. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 63 więcej
70. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 1 59 więcej
71. Dziereń Kamil Kołodziej Marta SUKCES - Jaworzno 1 51 więcej
72. Wiltowski Jakub Dytwińska Gabriela IGLICA - Wrocław 1 50 więcej
73. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 47 więcej
74. Woźniak Jakub Bieńczyk Maria WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 40 więcej