Ranking Sportowy na dzień 2022-06-25

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Spodniewski Kamil Sidor Michalina DANCECLUB - Szczecin 8 2075 więcej
2. Kowal Wojciech Sajdak Emilia KLASA - Tarnów 8 1654 więcej
3. Koliński Szymon Guja Emilia SUKCES - Jaworzno 8 1224 więcej
4. Pokwicki Rafał Smuniewska Martyna All About - Szczecin 5 866 więcej
5. Welsant Ernest Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno 5 764 więcej
6. Muśnicki Grzegorz Gawron Aleksandra FAST-STEP Warszawa 3 656 więcej
7. Olkowski Jan Deręgowska Lena 4STEP - Siechnice 5 629 więcej
8. Simonides Alex Jekel Maja All About - Szczecin 4 565 więcej
9. Gawęda Wiktor Kozłowska Lena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 4 469 więcej
10. Wójcik Samuel Tarejło Aleksandra ANIMA DANZA - Głogów 4 396 więcej
11. Pieprz Kamil Skiba Rozalia LATINO - Żabno 3 377 więcej
12. Gołuch Tomasz Jekel Aleksandra All About - Szczecin 3 367 więcej
13. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 331 więcej
14. Musioł Bartosz Ziomek Michalina DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 279 więcej
15. Dopierała Nikodem Łanowiecka Lena DANCECLUB - Szczecin 3 256 więcej
16. Wiertel Mieszko Ujma Marta ZAMEK - Lublin 2 254 więcej
17. Krakowski Gabriel Potoczna Alicja GALA - Mielec 3 246 więcej
18. Wrzeszcz Adam Krupska Maria ESKADRA - Pabianice 1 172 więcej
19. Piec Gustaw Korzeniewicz Selena DANCECLUB - Szczecin 2 162 więcej
20. Sobczyk Michał Korbut Alicja All About - Szczecin 2 157 więcej
21. Niezgoda Edward Leszczyńska Nina FALA SOPOT 1 145 więcej
22. Banasiak Tomasz Sztela Julia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 144 więcej
23. Sieradzki Nikodem Witkowska Franciszka SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 1 140 więcej
24. Gondzia Mateusz Dalecka Aleksandra Viva Dance Łódź 1 140 więcej
25. Włodarczyk Wiktor Rzadkowska Marika Akademia Tańca - Kielce 1 135 więcej
26. Tereszkiewicz Mikołaj Farbaniec Alicja K-STUDIO Krosno 1 133 więcej
27. Stępień Aleksander Pawliszak Nikola CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 112 więcej
28. Grzonka Adam Maciuga Marlena LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 110 więcej
29. Kącik Kacper Zgoda Natalia EVOLUTION - Kraków 1 99 więcej
30. Otręba Mateusz Piur Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 97 więcej
31. Pilarski Maximilian Mateuszów Lena CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 95 więcej
32. Gucwa Wojciech Batko Martyna JUST DANCE Wieliczka 1 90 więcej
33. Zięba Szymon Zielonka Kaja JUST DANCE Wieliczka 1 80 więcej
34. Sucholas Błażej Pilarczyk Inga ALFA-ASTRA - Stargard 1 73 więcej
35. Ovchinnikov Dmytro Lis Zuzanna IGLICA - Wrocław 1 52 więcej
36. Leszczak Antoni Opiłowska Jowita ANIMA DANZA - Głogów 1 30 więcej