Ranking Sportowy na dzień 2022-10-01

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 7 1929 więcej
2. Szor Hubert Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 7 1705 więcej
3. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 8 1698 więcej
4. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 6 1234 więcej
5. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 8 1080 więcej
6. Kisielewski Jakub Dopierała Wiktoria DANCECLUB - Szczecin 7 1038 więcej
7. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 4 820 więcej
8. Szostak Igor Witkowska Natalia FAST-STEP Warszawa 5 785 więcej
9. Ostałowski Dawid Woch Małgorzata FAST-STEP Warszawa 5 778 więcej
10. Szymczyk Bartosz Kvet Ana POLISH CLUB - Warszawa 5 767 więcej
11. Malicki Filip Pijet Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 643 więcej
12. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 4 595 więcej
13. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 3 491 więcej
14. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 439 więcej
15. Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia FAST-STEP Warszawa 3 393 więcej
16. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna ASTRA - Szczecin 4 390 więcej
17. Kijania Sebastian Wróbel Oliwia IMPERIA - Kraków 3 363 więcej
18. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 3 350 więcej
19. Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce 4 337 więcej
20. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka GRACJA - Zielona Góra 3 326 więcej
21. Jasiewicz Jakub Krystek Julia AKSEL - Rzeszów 4 306 więcej
22. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 3 306 więcej
23. Häs Marcel Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 2 300 więcej
24. Tabor Natan Surleta Michalina AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra 2 244 więcej
25. Topolewski Tomasz Turbo Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 239 więcej
26. Kłos Wojciech Bombolewska Alicja FAST-STEP Warszawa 2 227 więcej
27. Kosecki Nataniel Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 212 więcej
28. Kwiczala Dorian Skupień Maja LORDANCE - Wodzisław Śl. 2 195 więcej
29. Gubała Adam Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 2 193 więcej
30. Staśko Gabriel Liro Adrianna LATINO - Żabno 2 190 więcej
31. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 1 176 więcej
32. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 3 175 więcej
33. Rogala Tomasz Saj Liliana OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 1 170 więcej
34. Ziemba Marceli Deszczka Laura TAKT - Chełm 2 170 więcej
35. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 1 144 więcej
36. Stachura Łukasz Lisowiec Julia GRACJA - Krosno 2 140 więcej
37. Karasiak Piotr Lipińska Julia ESKADRA - Pabianice 1 140 więcej
38. Puchała Jan Cisło Zofia PERFECT DANCE - Kraków 1 114 więcej
39. Włodarczak Kuba Stam Zofia MARGO - Leszno 1 112 więcej
40. Malczyk Mateusz Filipczyk Paulina TEAM - Ornontowice 1 112 więcej
41. Kaźmierczak Oliwier Łuszczek Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 110 więcej
42. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 2 102 więcej
43. Folta Karol Kielawa Julia KLASA - Tarnów 1 97 więcej
44. Sakharov Nikita Shapoval Arina Viva Dance Łódź 1 96 więcej
45. Apolinarski Maksymilian Obiora Dagmara MARGO - Leszno 1 95 więcej
46. Kula Marcel Bazylińska Amelia M-TEAM - Kraków 1 88 więcej
47. Popielewicz Szymon Popielewicz Zuzanna DANCE POINT - Biała Podlaska 1 80 więcej
48. Solcan Emil Król Magdalena EVOLUTION - Kraków 1 55 więcej
49. Banasiak Jakub Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 1 54 więcej
50. Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia K-STUDIO Krosno 1 53 więcej