Ranking Sportowy na dzień 2022-06-25

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 6 1651 więcej
2. Kostrzewa Paweł Lewandowska Martyna LIDER - Lublin 7 1511 więcej
3. Drzewiecki Miłosz Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 9 1215 więcej
4. Negrebetskyi Vadym Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 5 1184 więcej
5. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 6 997 więcej
6. Szymański Cezary Domaradzka Julia IMPERIA - Kraków 5 982 więcej
7. Kvaran Axel Kogut Alicja RYTM - Żory 7 894 więcej
8. Budzik Tomasz Kostańczuk Katarzyna RYTM - Żory 5 853 więcej
9. Wręczycki Przemysław Nicpoń Marcelina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 9 780 więcej
10. Sajdak Jerzy Barouskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 8 772 więcej
11. Zawierucha Borys Vahina Anna RYTM - Żory 6 768 więcej
12. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 6 589 więcej
13. Buczyński Hubert Butko Viana CLASSIC DANCESPORT Warszawa 5 571 więcej
14. Khersonskyy Fedor Krynicka Wiktoria CLASSIC DANCESPORT Warszawa 6 537 więcej
15. Kadłubowski Maciej Kozów Karolina AKSEL - Rzeszów 2 514 więcej
16. Lipnicki Wojciech Szaporów Julia Śląski Klub Taneczny - Katowice 6 509 więcej
17. Jeziorowski Michał Piotrowska Aleksandra Dancers United - WARSZAWA 5 498 więcej
18. Mrozek Daniel Matuszewska Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 5 489 więcej
19. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 5 435 więcej
20. Baryczka Krystian Kaczmarek Ewelina SUKCES - Jaworzno 4 431 więcej
21. Romerowicz Kamil Plichta Klaudia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 7 400 więcej
22. Tomczak Łukasz Tomczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 394 więcej
23. Karpinski Marcin Polesińska Ewa DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 5 385 więcej
24. Gembara Oskar Żegalski Alicja GRACJA - Zielona Góra 3 379 więcej
25. Baiev Mykhailo Gabrysz Zuzanna POLISH CLUB - Warszawa 3 362 więcej
26. Fedyk Krzysztof Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 5 359 więcej
27. Pałaszewski Rafał Prusaczyk Iga DUET - Warszawa 6 326 więcej
28. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 1 322 więcej
29. Śledź Karol Rodo Zofia DUET - Warszawa 3 317 więcej
30. Łyda Konrad Sztukowska Paulina IMPET TEAM WARSZAWA 5 315 więcej
31. Garwacki Łukasz Skrobańska Karolina DREAM - Poznań 4 285 więcej
32. Bronowski Karol Matlęga Karolina IMPERIA - Kraków 4 277 więcej
33. Zychla Szymon Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 4 267 więcej
34. Urbański Paweł Guzik Magdalena IDEA - Kraków 3 264 więcej
35. Kiszteliński Marcin Kowalczyk Dominika ZORBA - Częstochowa 1 250 więcej
36. Nowosiad Tomasz Shokola Olena IMPERIA - Kraków 4 248 więcej
37. Ivanov Denis Roszkowska Aleksandra DANCECLUB - Szczecin 3 225 więcej
38. Tasarz Filip Klepczarek Justyna - JEDYNKA - Łódź 3 218 więcej
39. Bochenek Kamil Mierzwa Pola PM - Lubin 2 214 więcej
40. Myśliński Mateusz Słomczyńska Kaja SKT 4 200 więcej
41. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 2 189 więcej
42. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 177 więcej
43. Gędłek Jakub Więckowska Maja IMPERIA - Kraków 1 176 więcej
44. Przygoda Jeremi Kijak Martyna FORUM - Zabrze 4 171 więcej
45. Rylewicz Jarosław Kaczmarczyk Małgorzata ELITA - Kraków 3 154 więcej
46. Wargin Kamil Cygan Wiktoria UKS ISKRA - Piła 1 148 więcej
47. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 1 142 więcej
48. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 3 135 więcej
49. Goły Filip Mazurek Martyna ZORBA - Częstochowa 2 123 więcej
50. Jędro Jacek Jędro Emiliana DANCE IMPERIUM - Poznań 1 116 więcej
51. Skowronek Tobiasz Żylak Kaja RÓŻA - Olesno 1 110 więcej
52. Ochrymiuk Mateusz Dutkiewicz Daria OLIMP - Wrocław 1 110 więcej
53. Blacha Łukasz Ankudinova Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 102 więcej
54. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 1 99 więcej
55. Adamczak Szymon Tychmanowicz Weronika FILEMON - Szamotuły 1 90 więcej
56. Serafin Miłosz Wojdowska Julia POEZJA - Kościan 1 80 więcej
57. Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 49 więcej
58. Kwiecień Konrad Grunwald Monika INFINITY - Kraków 1 47 więcej
59. Sitek Sebastian Dudys Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 45 więcej
60. Góra Mateusz Konkowska Zuzanna Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 45 więcej
61. Frach Dominik Jaworska Vivien CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 45 więcej
62. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 33 więcej
63. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 31 więcej
64. Basak Mateusz Jabłońska Julia DANCE TEAM - Wrocław 1 25 więcej
65. Wiórek Maciej Czarnobaj Natalia IMPULS - Chorzów 1 25 więcej
66. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 1 20 więcej