Ranking Grand Prix na dzień 2017-09-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kowalczyk Mateusz Stefaniak Zofia ESTYMA - Częstochowa 8 1145,5 więcej
2. Czechowicz Szymon Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 6 797 więcej
3. Sobala Marek Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 8 647,5 więcej
4. Mielczarek Adrian Pasamonik Ismena SUKCES - Jaworzno 6 586 więcej
5. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 7 508 więcej
6. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 6 495 więcej
7. Purczyński Wiktor Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 311 więcej
8. Świędrych Krzysztof Wiśniowska Katarzyna KLASA - Tarnów 6 298,5 więcej
9. Rencławowicz Szymon Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 3 284 więcej
10. Niedzielski Piotr Kamińska Aleksandra AKSEL - Rzeszów 3 268 więcej
11. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 6 260,5 więcej
12. Jaśkowiak Ernest Tydda Martyna 3 218 więcej
13. Skrobisz Emanuel Zagórska Małgorzata ZORBA - Mykanów 6 215,5 więcej
14. Martin Jakub Pluskota Olga ASTRA - Szczecin 4 154,5 więcej
15. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów 3 150,5 więcej
16. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 3 149 więcej
17. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa 3 101 więcej
18. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 3 94,5 więcej
19. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 4 88 więcej
20. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra ASTRA - Szczecin 4 79,5 więcej
21. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 4 71 więcej
22. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia SUKCES - Częstochowa 3 65 więcej
23. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 3 60,5 więcej
24. Stopyra Hubert Martyna Nikola MERENGUE - Stalowa Wola 4 58 więcej
25. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 4 57 więcej
26. Małecki Dawid Cwalina Sara RYTM - Żory 3 52 więcej
27. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 4 51,5 więcej
28. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 3 49 więcej
29. Chamera Michał Jemielniak Katarzyna PASJA - Lublin 4 45 więcej
30. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 2 40 więcej
31. Nowicki Wiktor Czarnobaj Natalia IMPULS - Chorzów 2 38 więcej
32. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 3 29,5 więcej
33. Zawora Marcin Cierpich Karolina KLASA - Tarnów 1 28 więcej
34. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 2 26,5 więcej
35. Szpakowicz Robert Dubicka Emilia GRACJA - Zielona Góra 2 25 więcej
36. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 2 22 więcej
37. Nowiński Maksymilian Szafraniec Julia PASJA - Lublin 1 17 więcej
38. Arczewski Szymon Majchrzak Nikola ETIUDA - Radomsko 1 16 więcej
39. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 1 16 więcej
40. Krawczyk Dawid Piskozub Martyna CHAMPION TEAM - Wrocław 1 15 więcej
41. Żuczek Oskar Mądry Emilia GALA - Mielec 1 6 więcej
42. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena ASTRA - Szczecin 1 6 więcej
43. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 5,5 więcej
44. Adamczyk Mateusz Kamińska Paula Para rozparowana - GASIEK - Rzeszów 4 336 więcej
45. Olejnik Bartosz Matusiak Marcelina Para rozparowana - ISKRA Praszka 4 72 więcej
46. Gadocha Mateusz Bała Weronika Para rozparowana - PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 2 33 więcej
47. Niemczyk Kacper Pańtak Wiktoria Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 2 23 więcej
48. Boczar Kacper Kozłowska Wiktoria Para rozparowana - GASIEK - Rzeszów 1 19 więcej