Ranking Grand Prix na dzień 2017-09-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 8 1147,5 więcej
2. Serafin Maksymilian Wiewiórka Julia RAGTIME - Kęty 8 912 więcej
3. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria DREAM DANCE - WARSZAWA 10 894,5 więcej
4. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 576 więcej
5. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 4 364 więcej
6. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 4 318 więcej
7. Bochniak Mikołaj Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 5 218 więcej
8. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 2 117 więcej
9. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 78 więcej
10. Bazylewicz Jakub Droganowska Antonina FAN - Toruń 2 76,5 więcej
11. Jaensch Tymoteusz Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 2 71 więcej
12. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 69 więcej
13. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 58,5 więcej
14. Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów 3 56 więcej
15. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 1 37 więcej
16. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 33,5 więcej
17. Bilski Kajetan Koczkodaj Natalia ASTRA - Szczecin 1 32 więcej
18. Sałach Marek Krzywicka Magdalena ELITE DANCE - Szczecin 2 20 więcej
19. Jarosz Jan Hudzik Hanna K-STUDIO Krosno 1 16 więcej
20. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 1 16 więcej
21. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 1 16 więcej
22. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 1 15 więcej
23. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 1 15 więcej
24. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 1 13 więcej
25. Ligus Norbert Brol Maja Para rozparowana - ZORBA - Mykanów 4 185,5 więcej
26. Protasiewicz Piotr Kęsy Weronika Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 3 136,5 więcej
27. Ablewicz Nikodem Konczewska Zuzanna Para rozparowana - GASIEK - Rzeszów 3 86 więcej
28. Mazur Mikołaj Romanowska Oliwia Para rozparowana - SUKCES - Jaworzno 2 78 więcej
29. Lewandowski Gracjan Orzechowska Katarzyna Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 37 więcej
30. Słowik Szymon Derlatka Amelia Para rozparowana - ALFA-ASTRA - Stargard 1 21,5 więcej