Ranking Grand Prix na dzień 2017-09-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 8 1148,5 więcej
2. Serafin Maksymilian Wiewiórka Julia RAGTIME - Kęty 8 715 więcej
3. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 682 więcej
4. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 4 521 więcej
5. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 4 385 więcej
6. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria Dancers United - WARSZAWA 7 307,5 więcej
7. Dziedzic Michał Czopnik Emilia CHAMPION TEAM - Wrocław 2 221 więcej
8. Bochniak Mikołaj Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 5 195 więcej
9. Sokołowski Dawid Dytwińska Gabriela CHAMPION TEAM - Wrocław 1 123 więcej
10. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 2 96 więcej
11. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 1 78 więcej
12. Bazylewicz Jakub Droganowska Antonina FAN - Toruń 2 76,5 więcej
13. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 69 więcej
14. Sałach Marek Krzywicka Magdalena ELITE DANCE - Szczecin 2 62 więcej
15. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 59 więcej
16. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 58,5 więcej
17. Jaensch Tymoteusz Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 2 49 więcej
18. Morawicki Jakub Majerowska Weronika IGLICA - Wrocław 1 38 więcej
19. Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów 3 35 więcej
20. Bóhm Mateusz Toman Daria RONDO - Rybnik 2 35 więcej
21. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 33,5 więcej
22. Bilski Kajetan Koczkodaj Natalia ASTRA - Szczecin 1 32 więcej
23. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 1 17 więcej
24. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 1 17 więcej
25. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 1 15 więcej
26. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 1 15 więcej
27. Jarosz Jan Hudzik Hanna K-STUDIO Krosno 1 15 więcej
28. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 1 13 więcej
29. Protasiewicz Piotr Kęsy Weronika Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 3 263,5 więcej
30. Mazur Mikołaj Romanowska Oliwia Para rozparowana - SUKCES - Jaworzno 3 221 więcej
31. Ligus Norbert Brol Maja Para rozparowana - ZORBA - Mykanów 4 168,5 więcej
32. Ablewicz Nikodem Konczewska Zuzanna Para rozparowana - GASIEK - Rzeszów 3 65 więcej
33. Słowik Szymon Derlatka Amelia Para rozparowana - ALFA-ASTRA - Stargard 1 21,5 więcej