Ranking Grand Prix na dzień 2017-09-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra KIEPURA - Sosnowiec 9 1099 więcej
2. Zawierucha Borys Wieczorek Wiktoria RYTM - Żory 5 600 więcej
3. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 2 440 więcej
4. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 3 365 więcej
5. Janas Adrian Blukacz Weronika SUKCES - Częstochowa 7 329,5 więcej
6. Budzik Tomasz Gil Wiktoria SzT eMiKa - Tarnów 3 305,5 więcej
7. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 2 289,5 więcej
8. Gawęcki Tomasz Izdebska Zuzanna CENTRUM TAŃCA - Radom 5 288,5 więcej
9. Dąbek Mateusz Mangudis Tasija DANCECLUB - Szczecin 4 259 więcej
10. Wiciński Jakub Żukowska Paulina ZAMEK - Lublin 4 254,5 więcej
11. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 6 250,5 więcej
12. Repecki Michał Tracz Oliwia MYKA - Zamość 4 233 więcej
13. Grzywaczewski Wiktor Jerzyk Klaudia SUKCES - Częstochowa 2 206 więcej
14. Ujczak Paweł Drobna Aleksandra IGLICA - Wrocław 4 189,5 więcej
15. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 2 174 więcej
16. Nagrabski Michał Filińska Zofia IMPET TEAM WARSZAWA 4 168 więcej
17. Wojciechowski Stanisław Dobińska Maja ESKADRA - Pabianice 3 140,5 więcej
18. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 2 140,5 więcej
19. Droś Adrian Nicpoń Marcelina SUKCES - Częstochowa 4 130 więcej
20. Knapik Jakub Knapik Aleksandra WIR - Mysłowice 4 113 więcej
21. Frodyma Amadeusz Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 3 103 więcej
22. Dybaś Paweł Kuta Marianna ASTRA - Szczecin 3 101 więcej
23. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa DUET - Warszawa 2 96,5 więcej
24. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 4 96 więcej
25. Sowa Kamil Kolarczyk Izabela RONDO - Rybnik 2 94 więcej
26. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 2 90,5 więcej
27. Micał Kamil Pitera Gabriela GASIEK - Rzeszów 3 87 więcej
28. Kidybiński Paweł Łopocka Małgorzata MYKA - Zamość 4 82 więcej
29. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 3 80,5 więcej
30. Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 80 więcej
31. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 3 76,5 więcej
32. Pakuła Wojciech Kęsik Natalia ZORBA - Mykanów 4 72,5 więcej
33. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 69,5 więcej
34. Jasiński Jakub Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 3 67,5 więcej
35. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 3 67 więcej
36. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO Opole 4 64 więcej
37. Tabaka Arkadiusz Jędrzejczak Agata ASTRA - Szczecin 3 62 więcej
38. Klecha Paweł Kazimierczak Julia ZORBA - Mykanów 3 53,5 więcej
39. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 4 49,5 więcej
40. Gorczak Gabriel Gierszewska Natalia ASTRA - Szczecin 3 49 więcej
41. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 47,5 więcej
42. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO Opole 3 46,5 więcej
43. Słociński Emanuel Benisz Klaudia RYTM - Żory 3 44 więcej
44. Kujawiński Patryk Kanclerz Michalina GRACJA - Zielona Góra 2 43 więcej
45. Bojarski Bartosz Rychlica Katarzyna ELITE DANCE - MŁAWA 1 36 więcej
46. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 3 32 więcej
47. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 29 więcej
48. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 28,5 więcej
49. Iwaszuk Mateusz Korzeniowska Anna CHAMPION TEAM - Wrocław 1 28 więcej
50. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 28 więcej
51. Sak Mateusz Brzezińska Zuzanna ELITE DANCE - Szczecin 2 27,5 więcej
52. Ślazyk Jakub Manowska Weronika MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 26 więcej
53. Galewicz Marcin Bociąga Katarzyna ZORBA - Mykanów 1 20 więcej
54. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY Opole 1 17 więcej
55. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 1 17 więcej
56. Srebro Jakub Kawa Klaudia SzT eMiKa - Tarnów 1 9,5 więcej
57. Zyglarski Piotr Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 8,5 więcej
58. Kliminowski Amadeusz Lisowiec Aleksandra RUDAN - Nowa Ruda 1 8,5 więcej
59. Cinal Kacper Baszczowska Anna SzT eMiKa - Tarnów 1 7 więcej
60. Mrozek Daniel Olbińska Maja Para rozparowana - LATINA - Wolsztyn 6 1054 więcej
61. Tomaszewski Kacper Widlarz Patrycja Para rozparowana - AKSEL - Rzeszów 3 512 więcej
62. Szczygieł Daniel Krystek Kinga Para rozparowana - DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 113 więcej
63. Kuczyński Filip Janczewska Julia Para rozparowana - STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 3 101 więcej
64. Łyczba Radosław Lang Magdalena Para rozparowana - SUKCES - Częstochowa 3 64 więcej
65. Zemełka Dennis Czerner Aleksandra Para rozparowana - UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle 3 54,5 więcej
66. Korczewski Juliusz Szczukiewicz Katarzyna Para rozparowana - DUET - Warszawa 2 39 więcej
67. Pałka Rafał Laska Natalia Para rozparowana - CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 22 więcej
68. Klepacki Rafał Moncport Natalia Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 1 6 więcej
69. Czaczkowski Kacper Lemke Julita Para rozparowana - SŁOŃCE - Poznań 1 5,5 więcej