Ranking Grand Prix na dzień 2017-09-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Jarosz Andrzej Khrycheva Anna DUET - Warszawa 3 679 więcej
2. Gałek Michał Gałek Klaudia DUET - Warszawa 3 656 więcej
3. Hołod Aleksander Kogut Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 4 621 więcej
4. Gatnar Jiri Mycek Aleksandra ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 4 592 więcej
5. Ostrowski Mateusz Dudek Marzena DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 565 więcej
6. Sharapov Volodymyr Głębocka Natalia DUET - Warszawa 2 463 więcej
7. Bartkiewicz Michał Omyła Wiktoria POLISH CLUB - Warszawa 3 417 więcej
8. Dziedzic Oskar Vu Manh Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 2 404 więcej
9. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 3 390 więcej
10. Majda Michał Krzysztoń Natalia Kuźnia Tańca Kraków 2 364 więcej
11. Rygielski Maciej Węglińska Iwona POLISH CLUB - Warszawa 3 350 więcej
12. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 6 338,5 więcej
13. Wosiak Rafał Karwatowska Marzena LIDER - Lublin 4 276 więcej
14. Ptaszek Janusz Żybura Magdalena Ewa DUET - Warszawa 3 260 więcej
15. Banaś Adrian Tarnowska Magdalena LIDER - Lublin 2 254 więcej
16. Gawlik Michał Walczyk Karolina CANTINERO - Tomaszów Maz. 7 238 więcej
17. Kardasiński Damian Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 2 225 więcej
18. Duda Robert Gąsior Natalia IDEA - Kraków 4 221 więcej
19. Szymczak Kamil Mliczek Dominika ZORBA - Częstochowa 2 212 więcej
20. Bednarski Maciej Czerwik Klaudia SUKCES - Jaworzno 4 198 więcej
21. Klepacz Kacper Wawrzusiszyn Agata POLISH CLUB - Warszawa 4 194 więcej
22. Gadko Konrad Jaszewska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 2 191 więcej
23. Grabowski Damian Kaczmarek Kinga ASTRA - Szczecin 4 184,5 więcej
24. Ossowski Karol Paweł Sech Patrycja POLISH CLUB - Warszawa 4 175 więcej
25. Harazim Szymon Harazim Kinga POLISH CLUB - Warszawa 5 170 więcej
26. Zabrodzki Przemysław Bogdanowicz Aleksandra POLISH CLUB - Warszawa 4 169 więcej
27. Duda Maciej Piwowarczyk Joanna IDEA - Kraków 4 167 więcej
28. Figurski Przemysław Pysiak Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom 3 165 więcej
29. Musiałkowski Piotr Kłopotowska Magda DUET - Warszawa 4 164 więcej
30. Czarny Marcin Węgrzynowska Marta DANCE TEAM - Wrocław 4 155 więcej
31. Chernenko Sergey Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 2 144 więcej
32. Główka Tomasz Jureczko Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 144 więcej
33. Labryga Paweł Przywara Sara FLAMENCO - Siemianowice 3 137 więcej
34. Sobala Mateusz Gaweł Paulina POLISH CLUB - Warszawa 3 130 więcej
35. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 4 126,5 więcej
36. Walczak Maciej Piaseczna Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 112 więcej
37. Kmita Sebastian Chwastowska Joanna STYL - Kraków 4 111 więcej
38. Górnicki Wiktor Rokicka Aleksandra Katarzyna MUZA - Olsztyn 4 110 więcej
39. Just Josef Zakrzewska Izabela CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 107 więcej
40. Matecki Adam Wołowiec Katarzyna SŁOŃCE - Poznań 2 107 więcej
41. Kacperski Robert Lasko Daria ASTRA - Szczecin 2 95 więcej
42. Domański Bartłomiej Grzegorczyk Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 94 więcej
43. Jesionek Karol Gorczyca Sylwia LIDER - Lublin 2 93 więcej
44. Oleksik Mateusz Skrolecka Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 3 91 więcej
45. Zawadzki Robert Shkliaruk Alina Dancers United - WARSZAWA 3 90 więcej
46. Stępień Adrian Tyl Katarzyna BLUE CLASSIC - Warszawa 3 88 więcej
47. Szczur Bartłomiej Nowak Magdalena FORUM - Zabrze 4 87 więcej
48. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 2 84,5 więcej
49. Mikoś Robert Szpondowska Klaudia IMPET TEAM WARSZAWA 2 82 więcej
50. Matuszewski Piotr Komosa Agnieszka BRASIL - WARSZAWA 2 79,5 więcej
51. Piotrowski Patryk Mazur Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 79 więcej
52. Nowak Paweł Kmiołek Izabela MISTRAL - Tarnowskie Góry 3 76 więcej
53. Bednarczuk Mateusz Tadla Jolanta IGLICA - Wrocław 3 72 więcej
54. Artelik Szymon Grabowska Julia DANCECLUB - Szczecin 2 72 więcej
55. Kuroczko Kamil Janicka Sara AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 70 więcej
56. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 2 70 więcej
57. Puszka Michał Rubacha Anna LIDER - Lublin 3 69,5 więcej
58. Konopiński Dawid Szyc Klaudia CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 1 69 więcej
59. Maryniowski Maciej Bil Paulina LIDER - Lublin 3 68 więcej
60. Zając Adam Łysik Agnieszka DUET - Warszawa 2 66 więcej
61. Michalak Krystian Syzdoł Monika BRASIL - WARSZAWA 2 66 więcej
62. Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 66 więcej
63. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia DANCECLUB - Szczecin 2 65 więcej
64. Czachor Michał Pęczak Aleksandra SAMBA - Tarnobrzeg 2 64,5 więcej
65. Chmiel Kamil Sawuła Joanna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 63,5 więcej
66. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 2 60 więcej
67. Borecki Jan Szydłowska Anita BAWINEK - Kraków 1 58,5 więcej
68. Janakowski Maciej Czerczak Karolina - ESKADRA - Pabianice 3 57 więcej
69. Hawro Michał Toczek Paulina IGLICA - Wrocław 2 56 więcej
70. Pawlak Kamil Rafińska Klaudia CORTE TOP DANCE - Warszawa 2 54 więcej
71. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 1 48 więcej
72. Voronin Konstantin Zawadzka Ewelina DANCECLUB - Szczecin 2 46 więcej
73. Trochymiuk Sebastian Stanilewicz Agata ZAMEK - Lublin 2 44 więcej
74. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena DANCELOOK - Gliwice 1 42 więcej
75. Kulesza Michał Łojszczyk Adrianna DANCELOOK - Gliwice 1 41 więcej
76. Mocek Mateusz Mocek Magdalena SŁOŃCE - Poznań 1 38 więcej
77. Kopaczyński Michał Kuźniar Daria AKSEL - Rzeszów 2 38 więcej
78. Litewka Michał Palak Natalia MERENGUE - Stalowa Wola 1 37 więcej
79. Mroczka Paweł Rogala Kamila AKSEL - Rzeszów 2 37 więcej
80. Nawrat Artur Więcław Monika MASTER DANCE - Gliwice 2 37 więcej
81. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 37 więcej
82. Nędzewicz Mirosław Roszak Barbara IGLICA - Wrocław 1 37 więcej
83. Ivanchenko Tymofii Janson Wiktoria DUET - Warszawa 1 35 więcej
84. Szewczyk Grzegorz Cichy Monika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 34 więcej
85. Torbiarczyk Adrian Stróżyk Zuzanna CT WYPYCH - Kalisz 1 34 więcej
86. Lasota Piotr Szustkiewicz Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 32 więcej
87. Szczerbiński Łukasz Jurczyszyn Elwira ASTRA - Szczecin 1 32 więcej
88. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 31,5 więcej
89. Martoń Bartosz Widz Marcelina CHAMPION TEAM - Wrocław 1 31 więcej
90. Antosz Grzegorz Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 2 29 więcej
91. Bienert Paweł Jankowska Sonia SŁOŃCE - Poznań 1 28 więcej
92. Wawrzak Wiktor Skonieczna Dominika ZORBA - Mykanów 1 28 więcej
93. Faliński Przemysław Denarska Julia CORTE TOP DANCE - Warszawa 1 27,5 więcej
94. Kłosowski Marcin Łaźnia Kamila ST CIEPŁY - Jaworzno 2 26,5 więcej
95. Polewski Kamil Jankowska Marta ZORBA - Mykanów 1 24 więcej
96. Więckowski Rafał Stępień Katarzyna SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 1 22 więcej
97. Czopiński Konrad Ostęp Julia ZAMEK - Lublin 1 22 więcej
98. Nazaruk Michał Danisz Julia Kuźnia Tańca Kraków 1 20 więcej
99. Piotrowski Wojciech Krawczyk Małgorzata CHAMPION TEAM - Wrocław 1 19 więcej
100. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Częstochowa 1 19 więcej
101. Sitek Sebastian Kutera Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 18 więcej
102. Cabaj Szymon Nasalska Izabela STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 1 18 więcej
103. Adamcewicz Jakub Filinowicz Aleksandra GRACJA - Zielona Góra 1 13,5 więcej
104. Blacha Łukasz Szafraniec Beata BAWINEK - Kraków 1 13,5 więcej
105. Masłowski Mieszko Faber Agata Para rozparowana - MISTRAL - Tarnowskie Góry 3 353 więcej
106. Barakowski Michał Kaczmarek Anna Para rozparowana - MISTRAL - Tarnowskie Góry 3 289 więcej
107. Zdziech Przemysław Borkowska Julia Para rozparowana - CENTRUM TAŃCA - Radom 3 140 więcej
108. Faracik Szymon Cicherska Natalia Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 2 86 więcej
109. Bedla Filip Młynarczyk Weronika Para rozparowana - CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 83 więcej
110. Kuźniar Dawid Poźniak Gabriela Para rozparowana - AKSEL - Rzeszów 2 81 więcej
111. Karczewicz Adrian Środa Wiktoria Para rozparowana - ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 79 więcej
112. Zajkowski Kamil Poniatowicz Karolina Para rozparowana - KADRYL - Białystok 2 52 więcej
113. Boja Tomasz Gwóźdź Kamila Para rozparowana - MASTER DANCE - Gliwice 1 52 więcej
114. Słowikowski Łukasz Magdziarz Katarzyna Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 1 48 więcej
115. Gułaj Sebastian Domaradzka Julia Para rozparowana - CHAMPION TEAM - Wrocław 1 42 więcej
116. Świniarski Marcin Gałaś Agnieszka Para rozparowana - 1 36 więcej
117. Maślanka Mateusz Wenerska Zuzanna Para rozparowana - DANCE TEAM - Wrocław 2 30 więcej
118. Kacprzak Kacper Salamaga Julia Para rozparowana - CENTRUM TAŃCA - Radom 1 24 więcej
119. Kapitan Cyprian Sych Ewa Para rozparowana - MASTER DANCE - Gliwice 1 24 więcej
120. Karkosz Filip Chocian Carmen Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 1 21,5 więcej
121. Skórski Marcel Krupa Angelika Para rozparowana - RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 18 więcej