Ranking Grand Prix na dzień 2024-06-01

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Guz Mikołaj Okarska Kornelia DANCECLUB - Szczecin 3 748 więcej
2. Goch Łukasz Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 5 694 więcej
3. Kruk Dawid Haluch Nina PRESTIGE - Katowice 3 555 więcej
4. Woźniak Filip Wierzbicka Wiktoria CLASSIC - Warszawa 3 411 więcej
5. Borej Jakub Dulewicz Nina RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 4 355 więcej
6. Zazybov Ivan Wierciszewska Laura AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 349 więcej
7. Jaworski Adrian Tabak Alina ROYAL DANCE - Szczecin 2 320 więcej
8. Tomaszewski Alan Brodacka Nikola IGLICA - Wrocław 2 295 więcej
9. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 259 więcej
10. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 1 255 więcej
11. Yuzvynskyi Artemii Kosteczko Iga PRESTIGE - Katowice 2 230 więcej
12. Madej Michał Milewska Anna IMPERIA - Kraków 1 213 więcej
13. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 1 213 więcej
14. Miękina Jakub Ćwierz Anna THOMAS DANCE - Kraków 2 213 więcej
15. Kulii Oleh Kanonchik Lyubov POLISH CLUB - Warszawa 1 209 więcej
16. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 2 184 więcej
17. Metack Julian Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 2 180 więcej
18. Wyszomirski Wiktor Kolasa Wiktoria BALLROOM - Lublin 2 160 więcej
19. Mazur Mikołaj Janosz Aleksandra PRESTIGE - Katowice 1 153 więcej
20. Yaroshko Danylo Popielewicz Zuzanna DANCE POINT - Biała Podlaska 1 137 więcej
21. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom 1 125 więcej
22. Hamzayev Elwin Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 1 124 więcej
23. Andruszko Marek Gębala Julia EVOLUTION - Kraków 1 109 więcej
24. Prażak Maksymilian Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 1 105 więcej
25. Bańka Oliwier Głowala Martyna AKSEL - Rzeszów 1 101 więcej
26. Wysocki Bartosz Kriukova Oleksandra IGLICA - Wrocław 1 91 więcej
27. Woźniak Hubert Głąb Anna ZORBA - Częstochowa 1 77 więcej
28. Tribukhin Iwan Larionova Daria ROYAL DANCE - Szczecin 1 65 więcej
29. Jura Jakub Wesołowska Lidia GRACJA - Zielona Góra 1 65 więcej
30. Wujastyk Stanisław Skiba Joanna TOP - ART - Lublin 1 65 więcej