Ranking Grand Prix na dzień 2024-06-01

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kramarenko Nazar Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 4 1007 więcej
2. Czarnocki Tomasz Augustyniak Nikola POLISH CLUB - Warszawa 5 781 więcej
3. Nosek Sebastian Słaboń Weronika PRESTIGE - Katowice 5 701 więcej
4. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 2 560 więcej
5. Pieszczek Filip Jaworska Amelia DANCE PROJECT- Wrocław 4 475 więcej
6. Jakubik Nataniel Ogonowska Weronika RONDO - Rybnik 3 464 więcej
7. Tabor Natan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 3 456 więcej
8. Baibarak Ivan Szumańska Kinga POLISH CLUB - Warszawa 2 450 więcej
9. Ivaneiko Maksym Juzek Dominika RONDO - Rybnik 2 434 więcej
10. Yaroshko Danylo Popielewicz Zuzanna DANCE POINT - Biała Podlaska 3 427 więcej
11. Voznyi Yaroslav Bilnik Ewa PRESTIGE - Katowice 4 394 więcej
12. Krogulec Miłosz Buczek Sandra DANCE PROJECT- Wrocław 2 386 więcej
13. Ulich Arsenii Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 348 więcej
14. Malicki Filip Michalska Patrycja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 320 więcej
15. Kotkowski Nikodem Hoppe Oriana SUKCES - Jaworzno 2 318 więcej
16. Adamcewicz Szymon Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 3 308 więcej
17. Pogorzelski Krzysztof Kichuk Maryna POLISH CLUB - Warszawa 3 252 więcej
18. Malec Michał Kranc Karolina IMPERIA - Kraków 3 204 więcej
19. Cyran Juliusz Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 1 192 więcej
20. Świderski Szymon Jędrych Julia BALLROOM - Lublin 3 173 więcej
21. Dubohrii Dmytro Leszczyńska Nina DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 2 172 więcej
22. Wierzbicki Szymon Derda Wiktoria ROYAL DANCE - Szczecin 3 161 więcej
23. Kubies Jan Brzozowska Nadia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 159 więcej
24. Bakalarz Mateusz Skokava Varvara TOP - ART - Lublin 2 134 więcej
25. Biały Michał Zybińska Zofia GOLDEN DANCE - Przemyśl 2 134 więcej
26. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna DANCECLUB - Szczecin 2 122 więcej
27. Socha Bruno Kania Amelia PERFECT DANCE - Kraków 2 116 więcej
28. Pawelec Wiktor Janosz Dagmara RONDO - Rybnik 1 113 więcej
29. Plebanek Michał Janas Oliwia SzT eMiKa - Tarnów 2 112 więcej
30. Błaszczyszyn Karol Olech Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 101 więcej
31. Izydorski Szymon Skrzek Róża ESENS - Wrocław 2 100 więcej
32. Sławiński Hektor Sega Laura MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 94 więcej
33. Szołtysik Piotr Skiba Julia IMPULS - Chorzów 2 92 więcej
34. Traczyk Kacper Komnata Wiktoria Akademia Tańca - Kielce 1 65 więcej
35. Woźniak Wojciech Nowak Emilia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 57 więcej
36. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 55 więcej
37. Pach Mateusz Góral Gabriela IMPERIA - Kraków 1 51 więcej
38. Häs Marcel Smuk Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 1 51 więcej
39. Kołtun Damian Wegwert Karina STEP DANCE - Koluszki 1 51 więcej
40. Błażejczyk Maksymilian Pastuszek Aleksandra MYKA - Zamość 1 51 więcej
41. Poździak Rafał Kopiec Oliwia CLASSIC - Warszawa 1 49 więcej
42. Kaźmierczak Oliwier Mużelak Julia GRACJA - Zielona Góra 1 45 więcej
43. Giziński Bartosz Łata Maja DCS BRWINÓW 1 45 więcej
44. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 45 więcej