Ranking Grand Prix na dzień 2024-06-01

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Ujczak Paweł Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 3 803 więcej
2. Masłowski Mieszko Bala Oliwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 654 więcej
3. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 3 597 więcej
4. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 594 więcej
5. Krysztofiński Hubert Małczak Maja DUET - Warszawa 2 582 więcej
6. Duraj Maksymilian Filimonova Daria DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 3 505 więcej
7. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 445 więcej
8. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 375 więcej
9. Stelmaszczyk Michał Kucińska Paulina CLASSIC DANCESPORT Warszawa 3 340 więcej
10. Kloskowski Maciej Ziętowska Nikola FALA SOPOT 2 325 więcej
11. Klekowski Seweryn Zejmowicz Justyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 313 więcej
12. Gurskiy Dmitriy Sepioło Adrianna MASTER DANCE - Gliwice 3 307 więcej
13. Jesionek Karol Nowina-Konopka Aleksandra AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 298 więcej
14. Raczek Hubert Mliczek Dominika POLISH CLUB - Warszawa 1 294 więcej
15. Pajor Dawid Filipova Anna IGLICA - Wrocław 2 289 więcej
16. Bartyś Marcin Pokorska Ada KADRYL - Białystok 2 289 więcej
17. Nawrat Artur Nawrat Monika AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 281 więcej
18. Semenchenko Mykyta Toczek Paulina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 278 więcej
19. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 1 263 więcej
20. Martsynyuk Oleksandr Reziapova Arina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 252 więcej
21. Smaroń Konrad Marcinkiewicz Oliwia PRESTIGE - Katowice 4 247 więcej
22. Kramski Damian Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 234 więcej
23. Pawłowski Kacper Frankiewicz Julia POLISH CLUB - Warszawa 2 224 więcej
24. Szymczak Kamil Pszczoła Natalia POLISH CLUB - Warszawa 1 210 więcej
25. Ciura Maciej Tomalska Maja Master Artists Warszawa 3 208 więcej
26. Kotarba Szymon Anderszewska Melody POLISH CLUB - Warszawa 2 205 więcej
27. Głogowski Piotr Kudra Iga AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 203 więcej
28. Tomiak Szymon Zacharska Katarzyna CLASSIC - Warszawa 3 190 więcej
29. Klimek Filip Szkutnik Zofia TEAM - Ornontowice 3 188 więcej
30. Antos Adrian Świerk Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 1 182 więcej
31. Ostryzhniuk Taras Fatyga Justyna IMPERIA - Kraków 3 172 więcej
32. Abramov Aleksandr Sidor Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 2 169 więcej
33. Piskun Oleksander Komar Iryna CLASSIC DANCESPORT Warszawa 3 165 więcej
34. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 164 więcej
35. Jaworski Adrian Tabak Alina ROYAL DANCE - Szczecin 2 163 więcej
36. Pomazanskyi Bohdan Dziedziczak Natalia KICK - Kielce 1 162 więcej
37. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena IGLICA - Wrocław 2 161 więcej
38. Mazur Jakub Gryczka Marta PRESTIGE - Katowice 1 150 więcej
39. Ilnicki Wojciech Klisz Patrycja 4STEP - Siechnice 3 146 więcej
40. Wrona Patryk Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 140 więcej
41. Fronc Jeremiasz Wolska Zuzanna IMPERIA - Kraków 2 139 więcej
42. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 2 134 więcej
43. Majewski Anton Krysa Aleksandra RYTM - Chełm 3 130 więcej
44. Kozieł Jakub Fibic Emilia RONDO - Rybnik 1 126 więcej
45. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 2 125 więcej
46. Sitek Sebastian Kozioł Lena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 117 więcej
47. Rzymkiewicz Krystian Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 1 116 więcej
48. Lizura Jakub Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 114 więcej
49. Kruk Dawid Haluch Nina PRESTIGE - Katowice 1 113 więcej
50. Bednarski Maciej Shulha Yuliia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 104 więcej
51. Roman Jakub Król Emilia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 102 więcej
52. Orwat Konrad Matusiak Agata DANCE IMPERIUM - Poznań 2 101 więcej
53. Drożdżyński Tomasz Andrzejewska Wiktoria DREAM - Poznań 2 85 więcej
54. Zazybov Ivan Wierciszewska Laura AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 82 więcej
55. Kaczmarek Igor Drohomirecka Anna ROYAL DANCE - Szczecin 1 80 więcej
56. Mazur Mikołaj Janosz Aleksandra PRESTIGE - Katowice 1 73 więcej
57. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 1 66 więcej
58. Olczyk Mariusz Łysik Agnieszka POLISH CLUB - Warszawa 1 63 więcej
59. Danak Marcin Noworolska Marcela KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 55 więcej
60. Kubicz Jakub Baryliszyn Maria IGLICA - Wrocław 1 55 więcej
61. Woźniak Hubert Głąb Anna ZORBA - Częstochowa 1 49 więcej
62. Lastovskyi Dmytro Holod Svitlana CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 47 więcej
63. Cisiński Krystian Peroń Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 45 więcej