Ranking Grand Prix na dzień 2024-06-01

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kvaran Axel Kogut Alicja DUET - Warszawa 3 556 więcej
2. Szymański Cezary Domaradzka Julia IMPERIA - Kraków 2 531 więcej
3. Gędłek Jakub Więckowska Maja IMPERIA - Kraków 3 527 więcej
4. Kotul Hubert Dąbek Katarzyna AKSEL - Rzeszów 4 499 więcej
5. Budzik Tomasz Polewska Sandra DUET - Warszawa 2 472 więcej
6. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 2 401 więcej
7. Niedzielski Piotr Goleń Gabriela AKSEL - Rzeszów 3 389 więcej
8. Mrozek Daniel Matuszewska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 384 więcej
9. Sambor Jakub Zychla Wiktoria IGLICA - Wrocław 3 368 więcej
10. Łyda Konrad Sztukowska Paulina CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 355 więcej
11. Pałaszewski Rafał Blukacz Weronika DUET - Warszawa 2 291 więcej
12. Śledź Karol Szymczak Natalia DUET - Warszawa 1 257 więcej
13. Khersonskyy Fedor Mazurek Martyna CLASSIC DANCESPORT Warszawa 2 250 więcej
14. Żygała Maciej Domka Emilia IMPERIA - Kraków 3 234 więcej
15. Jeziorowski Michał Piotrowska Aleksandra Dancers United - WARSZAWA 1 230 więcej
16. Nowosiad Tomasz Kaczmarczyk Małgorzata Tańcownia - Kraków 3 219 więcej
17. Karpinski Marcin Polesińska Ewa DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 3 209 więcej
18. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 2 199 więcej
19. Papierok Krzysztof Rachtan Marta TEAM - Ornontowice 2 195 więcej
20. Zychla Szymon Lipowska Olga IGLICA - Wrocław 2 195 więcej
21. Drożdżyński Tomasz Andrzejewska Wiktoria DREAM - Poznań 3 174 więcej
22. Grabowski Patryk Capar Hanna DANCECLUB - Szczecin 1 171 więcej
23. Augustynowicz Tomasz Prusaczyk Iga BLACK DANCE - Gdańsk 1 154 więcej
24. Urbański Paweł Nicpoń Marcelina JEDYNKA - Łódź 1 153 więcej
25. Onisk Witold Synenko Kateryna POLISH CLUB - Warszawa 1 151 więcej
26. Góra Mateusz Konkowska Zuzanna Śląski Klub Taneczny - Katowice 2 134 więcej
27. Kucharczyk Kamil Kaczmarek Ewelina TEMPO - Bydgoszcz 1 105 więcej
28. Roman Jakub Król Emilia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 103 więcej
29. Goły Filip Ryś Wiktoria ZORBA - Częstochowa 1 91 więcej
30. Brożyna Kamil Żelasko Oliwia AKSEL - Rzeszów 1 77 więcej
31. Sadowski Radosław Emerla Magdalena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 65 więcej
32. Kloskowski Maciej Ziętowska Nikola FALA SOPOT 1 57 więcej
33. Chrzan Adrian Korzeniowska Anna JASKIER - Milicz 1 45 więcej