Ranking Grand Prix na dzień 2024-06-01

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kosecki Nataniel Szumańska Zuzanna Maria CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 1329 więcej
2. Szymanowicz Kajetan Bruno Wróblewska Nadia POLISH CLUB - Warszawa 4 693 więcej
3. Koliński Szymon Iciek Katarzyna SUKCES - Jaworzno 3 601 więcej
4. Spodniewski Kamil Jekel Maja DANCECLUB - Szczecin 4 567 więcej
5. Krakowski Gabriel Potoczna Alicja GALA - Mielec 3 515 więcej
6. Skwarnicki Piotr Lykhodid Anastasiia IMPERIA - Kraków 3 484 więcej
7. Szymoniak Mikołaj Nieckarz Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 4 461 więcej
8. Muśnicki Grzegorz Komnata Julia Dancers United - WARSZAWA 3 448 więcej
9. Batóg Oliwier Kołbuc Oliwia IDEA - Kraków 2 388 więcej
10. Olkowski Jan Rudakova Mariia ESENS - Wrocław 3 364 więcej
11. Kowal Wojciech Sajdak Emilia KLASA - Tarnów 2 358 więcej
12. Sieradzki Nikodem Konarska Magdalena TOP DANCE STUDIO - Poznań 4 313 więcej
13. Włodarczyk Wiktor Rzadkowska Marika Akademia Tańca - Kielce 3 271 więcej
14. Vysotskyi Illia Kramer Zuzanna NOWY STYL - Bielsko-Biała 3 261 więcej
15. Augustyniak Krystian Rosiak Victoria POLISH CLUB - Warszawa 3 236 więcej
16. Ovchinnikov Dmytro Lis Zuzanna IGLICA - Wrocław 2 208 więcej
17. Gubała Adam Kołbuc Oliwia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 200 więcej
18. Gaik Gabriel Łucarz Natalia IMPERIA - Kraków 3 173 więcej
19. Drechny-Mucha Maksymilian Deep Maria KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 166 więcej
20. Pokwicki Rafał Smuniewska Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 2 158 więcej
21. Wojciechowski Aleksy Vasylenko Sofiia IGLICA - Wrocław 2 157 więcej
22. Lorek Dawid Kocot Julia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 139 więcej
23. Gondzia Mateusz Dalecka Aleksandra Viva Dance Łódź 2 114 więcej
24. Palus Dawid Olszowy Nikola IGLICA - Wrocław 2 100 więcej
25. Sokolovskyi Ostap Shevchenko Polina CLASSIC DANCESPORT Warszawa 2 92 więcej
26. Wójcik Samuel Tarejło Aleksandra ANIMA DANZA - Głogów 1 59 więcej
27. Figuła Grzegorz Makselon Emilia MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 53 więcej
28. Simonides Alex Raczyńska Pola DANCECLUB - Szczecin 1 53 więcej
29. Węgliński Filip Homoncik Marika FRASZKA - Kamienna Góra 1 51 więcej
30. Szcześniak Kamil Szarzyńska Hanna MYKA - Zamość 1 49 więcej
31. Gawęda Wiktor Szot Katarzyna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 49 więcej
32. Tame Mateusz Tubielewicz Karolina ZORBA - Częstochowa 1 49 więcej
33. Homoncik Karol Węglińska Julia FRASZKA - Kamienna Góra 1 45 więcej