Ranking Grand Prix na dzień 2024-06-01

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Obojski Mateusz Sokołowska Wiktoria IMPERIA - Kraków 5 775 więcej
2. Pieklak Paweł Filipek Anna ZAMEK - Lublin 4 579 więcej
3. Putilin Mykola Korzeniewicz Selena DANCECLUB - Szczecin 2 562 więcej
4. Tabor Natan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 3 550 więcej
5. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 2 545 więcej
6. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 526 więcej
7. Szor Hubert Korzhanivska Violetta POLISH CLUB - Warszawa 2 491 więcej
8. Sabat Antoni Woch Małgorzata IMPERIA - Kraków 2 480 więcej
9. Szkotak Maciej Kapustka Kamila LATINO - Żabno 3 439 więcej
10. Dąbrowski Jakub Organiściak Karolina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 426 więcej
11. Suda Przemysław Kozik Zuzanna KLASA - Tarnów 5 417 więcej
12. Borowiec Adam Pietraszuk Hanna DANCECLUB - Szczecin 4 412 więcej
13. Adamcewicz Szymon Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 3 408 więcej
14. Kaczmarski Maciej Marecka Amelia DANCECLUB - Szczecin 2 406 więcej
15. Sałach Marek Sławińska Patrycja DANCECLUB - Szczecin 3 384 więcej
16. Szostak Igor Bombolewska Alicja Dancers United - WARSZAWA 2 318 więcej
17. Babiak Paweł Janusz Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl 3 260 więcej
18. Plebanek Michał Janas Oliwia SzT eMiKa - Tarnów 2 228 więcej
19. Staśko Gabriel Kotwa Martyna LATINO - Żabno 3 207 więcej
20. Zmarzły Oskar Kohut Julia PERFECT DANCE - Kraków 2 206 więcej
21. Błażejczyk Maksymilian Pastuszek Aleksandra MYKA - Zamość 2 201 więcej
22. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna DANCECLUB - Szczecin 2 173 więcej
23. Malec Michał Kranc Karolina IMPERIA - Kraków 3 161 więcej
24. Puchała Jan Cisło Zofia PERFECT DANCE - Kraków 3 161 więcej
25. Izydorski Szymon Skrzek Róża ESENS - Wrocław 3 159 więcej
26. Świderski Szymon Jędrych Julia BALLROOM - Lublin 3 151 więcej
27. Wierzbicki Szymon Derda Wiktoria ROYAL DANCE - Szczecin 3 139 więcej
28. Podfigurny Ziemowit Dopierała Wiktoria DANCECLUB - Szczecin 1 114 więcej
29. Kulig Jakub Biszczanik Julia IMPULS - Chorzów 2 106 więcej
30. Socha Bruno Kania Amelia PERFECT DANCE - Kraków 2 98 więcej
31. Pliszka Philip Kędzior Weronika AKSEL - Rzeszów 1 93 więcej
32. Woźniak Wojciech Nowak Emilia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 78 więcej
33. Pawelec Wiktor Janosz Dagmara RONDO - Rybnik 1 71 więcej
34. Górny Mateusz Bazylińska Amelia IMPERIA - Kraków 1 63 więcej
35. Błaszczyszyn Karol Olech Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 59 więcej
36. Staniak Hubert Falkiewicz Aleksandra DANCECLUB - Szczecin 1 59 więcej
37. Kaźmierczak Oliwier Mużelak Julia GRACJA - Zielona Góra 1 55 więcej
38. Kowalski Mateusz Batko Milena IMPERIA - Kraków 1 53 więcej
39. Häs Marcel Smuk Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 1 53 więcej
40. Zharykov Oleksandr Wojciechowska Joanna DANCECLUB - Szczecin 1 51 więcej
41. Poździak Rafał Kopiec Oliwia CLASSIC - Warszawa 1 49 więcej
42. Trześniowski Dawid Klejnot Vivien TEAM - Ornontowice 1 47 więcej
43. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 47 więcej
44. Droszczak Karol Witczak Maja PM - Lubin 1 45 więcej
45. Traczyk Kacper Komnata Wiktoria Akademia Tańca - Kielce 1 42 więcej
46. Biały Michał Zybińska Zofia GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 40 więcej