Ranking Grand Prix na dzień 2023-06-10

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Gędłek Jakub Więckowska Maja IMPERIA - Kraków 4 901 więcej
2. Palak Tymoteusz Jaworek Maria ZAMEK - Lublin 4 770 więcej
3. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 3 709 więcej
4. Valyn Saveliy Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 3 597 więcej
5. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika IMPERIA - Kraków 2 540 więcej
6. Grabowski Patryk Capar Hanna DANCECLUB - Szczecin 3 495 więcej
7. Kilievich Paviel Korzeniewicz Stella DANCECLUB - Szczecin 3 403 więcej
8. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 2 356 więcej
9. Lipiński Daniel Samoilenko Wiktoria DANCECLUB - Szczecin 3 354 więcej
10. Dobrowolski Oskar Szaporów Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 345 więcej
11. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 2 305 więcej
12. Rykała Tobiasz Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 3 292 więcej
13. Żygała Maciej Domka Emilia IMPERIA - Kraków 3 287 więcej
14. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 2 261 więcej
15. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 3 246 więcej
16. Prażak Maksymilian Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 2 238 więcej
17. Sokol Artem Piechocka Lidia DANCECLUB - Szczecin 2 235 więcej
18. Brożyna Kamil Żelasko Oliwia AKSEL - Rzeszów 2 231 więcej
19. Leszczyński Patryk Bańcerowska Alicja BALLROOM - Lublin 4 224 więcej
20. Sarafin Oliwer Kowalik Pola DANCECLUB - Szczecin 2 206 więcej
21. Ablewicz Nikodem Borowska Julia DUET - Warszawa 3 199 więcej
22. Wojaczek Piotr Breitkopf Agata IMPULS - Chorzów 2 185 więcej
23. Papierok Krzysztof Rachtan Marta TEAM - Ornontowice 2 185 więcej
24. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 2 177 więcej
25. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 1 167 więcej
26. Muniak Maciej Babraj Katarzyna IMPERIA - Kraków 2 154 więcej
27. Ostryzhniuk Taras Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków 1 151 więcej
28. Pieklak Paweł Filipek Anna ZAMEK - Lublin 2 139 więcej
29. Stopyra Hubert Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin 1 136 więcej
30. Podhuzov Kostiantyn Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 1 124 więcej
31. Olszański Oskar Szelążek Elżbieta GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 109 więcej
32. Burdziuk Olaf Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 1 104 więcej
33. Pyras Krzysztof Jarek Emilia WIR - Bieruń 2 102 więcej
34. Szozda Michał Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 1 91 więcej
35. Gętkowski Mateusz Piotrowicz Paulina SzT eMiKa - Tarnów 2 90 więcej
36. Pishenko Oleksandr Komar Iryna CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 75 więcej
37. Markiewicz Jakub Michewicz Julia Szkoła Tańca Sparta - Opole 1 59 więcej
38. Sychta Mikołaj Bigelmajer Alicja DANCECLUB - Szczecin 1 57 więcej
39. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena CUBANA - Nowy Targ 1 53 więcej
40. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 1 51 więcej