Ranking Grand Prix na dzień 2023-06-10

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 3 760 więcej
2. Dąbrowski Jakub Organiściak Karolina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 712 więcej
3. Sabat Antoni Prochownik Kaja IMPERIA - Kraków 4 671 więcej
4. Kilievich Paviel Korzeniewicz Stella DANCECLUB - Szczecin 4 650 więcej
5. Szostak Igor Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 5 633 więcej
6. Cyran Juliusz Nędza Oliwia SUKCES - Jaworzno 5 604 więcej
7. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika IMPERIA - Kraków 2 562 więcej
8. Bakacz Michał Kruszyńska Marta 4 521 więcej
9. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 2 453 więcej
10. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 430 więcej
11. Szor Hubert Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 2 394 więcej
12. Szkotak Maciej Kapustka Kamila LATINO - Żabno 5 387 więcej
13. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 2 370 więcej
14. Wachelka Jan Debert Mirela GRACJA - Zielona Góra 3 367 więcej
15. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 4 346 więcej
16. Burdziuk Olaf Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 3 343 więcej
17. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 4 336 więcej
18. Szymczyk Bartosz Woch Małgorzata FAST-STEP Warszawa 3 321 więcej
19. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 2 285 więcej
20. Staśko Gabriel Kotwa Martyna LATINO - Żabno 3 253 więcej
21. Suda Przemysław Kozik Zuzanna KLASA - Tarnów 3 203 więcej
22. Sałach Marek Sławińska Patrycja DANCECLUB - Szczecin 2 170 więcej
23. Pieklak Paweł Filipek Anna ZAMEK - Lublin 2 170 więcej
24. Wolski Bartosz Świerżewska Alicja FAST-STEP Warszawa 2 168 więcej
25. Socha Jarosław Frydrych Milena AKSEL - Rzeszów 2 152 więcej
26. Plebanek Michał Janas Oliwia SzT eMiKa - Tarnów 2 136 więcej
27. Kijania Sebastian Wróbel Oliwia IMPERIA - Kraków 2 132 więcej
28. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 2 112 więcej
29. Malczyk Mateusz Filipczyk Paulina TEAM - Ornontowice 2 102 więcej
30. Nikiel Jakub Nykiel Oliwia NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 87 więcej
31. Metack Julian Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 77 więcej
32. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 1 65 więcej
33. Galwas Maksymilian Kropidło Klaudia TEAM - Ornontowice 1 51 więcej
34. Kowalski Mateusz Kohut Julia PERFECT DANCE - Kraków 1 49 więcej
35. Rodek Maciej Piotrowska Marta CLASSIC - Warszawa 1 45 więcej
36. Stachura Łukasz Lisowiec Julia GRACJA - Krosno 1 40 więcej