Ranking Grand Prix na dzień 2023-06-10

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Cyran Juliusz Nędza Oliwia SUKCES - Jaworzno 6 1038 więcej
2. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 4 934 więcej
3. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 3 811 więcej
4. Sabat Antoni Prochownik Kaja IMPERIA - Kraków 4 786 więcej
5. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 4 485 więcej
6. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 2 428 więcej
7. Ivaneiko Maksym Fibic Emilia RONDO - Rybnik 3 403 więcej
8. Krogulec Miłosz Buczek Sandra DANCE PROJECT- Wrocław 3 394 więcej
9. Szor Hubert Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 2 382 więcej
10. Bakacz Michał Kruszyńska Marta 4 381 więcej
11. Dąbrowski Jakub Organiściak Karolina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 376 więcej
12. Skoczylas Kornel Sochaczewska Wiktoria ZAMEK - Lublin 4 343 więcej
13. Wysocki Bartosz Kriukova Oleksandra IGLICA - Wrocław 3 330 więcej
14. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 4 328 więcej
15. Guz Mikołaj Okarska Kornelia DANCECLUB - Szczecin 2 326 więcej
16. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 297 więcej
17. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 1 270 więcej
18. Wachelka Jan Debert Mirela GRACJA - Zielona Góra 3 259 więcej
19. Woźniak Hubert Blady Julia ZORBA - Częstochowa 4 238 więcej
20. Baibarak Ivan Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 1 236 więcej
21. Goch Łukasz Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 2 220 więcej
22. Woźniak Jakub Bieńczyk Maria IGLICA - Wrocław 3 219 więcej
23. Szostak Igor Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 3 196 więcej
24. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 2 177 więcej
25. Kijania Sebastian Wróbel Oliwia IMPERIA - Kraków 3 167 więcej
26. Strzała Miłosz Bajdas Kamila AKSEL - Rzeszów 1 133 więcej
27. Plebanek Michał Janas Oliwia SzT eMiKa - Tarnów 2 130 więcej
28. Pieszczek Filip Jaworska Amelia DANCE PROJECT- Wrocław 2 129 więcej
29. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 1 121 więcej
30. Madej Michał Milewska Anna IMPERIA - Kraków 1 112 więcej
31. Baranov Taras Filimonova Daria DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 1 105 więcej
32. Bańka Oliwier Głowala Martyna AKSEL - Rzeszów 1 97 więcej
33. Malicki Filip Pijet Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 88 więcej
34. Czarnocki Tomasz Augustyniak Nikola POLISH CLUB - Warszawa 1 59 więcej
35. Stachura Łukasz Lisowiec Julia GRACJA - Krosno 1 55 więcej
36. Szewczykowski Jakub Soja Urszula DRAGON'S DANCE Warszawa 1 55 więcej
37. Rogala Tomasz Saj Liliana OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 1 53 więcej
38. Metack Julian Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 53 więcej
39. Więckowski Mikołaj Sabak Ewa RS - WARSZAWA 1 51 więcej
40. Kołtun Damian Wegwert Karina STEP DANCE - Koluszki 1 51 więcej
41. Rodek Maciej Piotrowska Marta CLASSIC - Warszawa 1 49 więcej
42. Voznyi Yaroslav Bilnik Ewa PRESTIGE - Katowice 1 49 więcej
43. Fatieiev Mykyta Yurieva Anzhelika MEGAPOLISDANCE - Warszawa 1 47 więcej
44. Pyszka Jacek Błaszczyk Sandra FORUM - Zabrze 1 45 więcej
45. Peński Damian Sabak Joanna RS - WARSZAWA 1 45 więcej