Ranking Grand Prix na dzień 2023-06-10

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 3 844 więcej
2. Gułaj Sebastian Francois - Molenda Estelle IGLICA - Wrocław 4 655 więcej
3. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 549 więcej
4. Rutka Kacper Faber Agata IGLICA - Wrocław 3 549 więcej
5. Tama Mikołaj Kuląg Marta DUET - Warszawa 2 518 więcej
6. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 498 więcej
7. Jesionek Karol Nowina-Konopka Aleksandra AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 488 więcej
8. Masłowski Mieszko Brunetti Elisa AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 455 więcej
9. Klekowski Seweryn Zejmowicz Justyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 454 więcej
10. Fronc Jeremiasz Wolska Zuzanna IMPERIA - Kraków 5 450 więcej
11. Olczyk Mariusz Łysik Agnieszka POLISH CLUB - Warszawa 3 428 więcej
12. Chernenko Sergii Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 2 415 więcej
13. Kramski Damian Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 3 380 więcej
14. Antos Adrian Świerk Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 2 327 więcej
15. Mazur Jakub Gryczka Marta PRESTIGE - Katowice 2 322 więcej
16. Stelmaszczyk Michał Kucińska Paulina CLASSIC DANCESPORT Warszawa 2 308 więcej
17. Ciura Maciej Tomalska Maja Master Artists Warszawa 3 308 więcej
18. Sangavicius Joris Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 301 więcej
19. Majewski Anton Krysa Aleksandra RYTM - Chełm 6 300 więcej
20. Pałaszewski Rafał Prusaczyk Iga DUET - Warszawa 2 297 więcej
21. Kaczmarek Igor Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 3 275 więcej
22. Stoksik Sebastian Pawicka Paulina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 259 więcej
23. Kotarba Szymon Anderszewska Melody POLISH CLUB - Warszawa 3 252 więcej
24. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 2 248 więcej
25. Bąk Dominik Bąk Agnieszka S.T. ATLAS Warszawa 5 237 więcej
26. Lorek Bartosz Litorowicz Sara Dancers United - WARSZAWA 1 236 więcej
27. Nawrat Artur Nawrat Monika AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 228 więcej
28. Ilnicki Wojciech Klisz Patrycja 4STEP - Siechnice 4 212 więcej
29. Woźniak Maciej Tabak Alina ROYAL DANCE - Szczecin 3 190 więcej
30. Markowski Tomasz Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 188 więcej
31. Głogowski Piotr Gmochowska-Kornelak Justyna CENTRUM TAŃCA - Radom 2 184 więcej
32. Kardasiński Damian Zil Sofia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 183 więcej
33. Kloskowski Maciej Ziętowska Nikola FALA SOPOT 1 180 więcej
34. Kubicz Jakub Baryliszyn Maria IGLICA - Wrocław 3 178 więcej
35. Abramov Aleksandr Sidor Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 2 176 więcej
36. Faracik Szymon Seydlewicz Daria DANCE IMPERIUM - Poznań 1 174 więcej
37. Danak Marcin Noworolska Marcela KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 153 więcej
38. Kuleta Adrian Syzdoł Monika S.T. ATLAS Warszawa 2 145 więcej
39. Uller Mateusz Woźny Milena POLISH CLUB - Warszawa 1 132 więcej
40. Kozieł Jakub Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 1 126 więcej
41. Smaroń Konrad Marcinkiewicz Oliwia PRESTIGE - Katowice 2 125 więcej
42. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 1 124 więcej
43. Sitek Sebastian Kozioł Lena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 123 więcej
44. Wawrzyczny Paweł Juzek Dominika RONDO - Rybnik 2 119 więcej
45. Ciurko Hubert Markiewicz Wiktoria AKSEL - Rzeszów 1 105 więcej
46. Kastelik Łukasz Wawrzynowicz Kinga DANCE PROJECT- Wrocław 2 100 więcej
47. Alencynowicz Błażej Bukiel Anna DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 2 100 więcej
48. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 1 98 więcej
49. Tchórzewski Sandro Kurowska Paulina LATINA - Wolsztyn 2 96 więcej
50. Błaszczyk Łukasz Sieraszewska Ewelina SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz 2 96 więcej
51. Stupachenko Kyrylo Homenda Maja VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra 1 96 więcej
52. Podraza Daniel Podraza Patrycja PERFECT DANCE - Kraków 1 55 więcej
53. Orwat Konrad Matusiak Agata DANCE IMPERIUM - Poznań 1 53 więcej
54. Faliński Przemysław Chmielińska Maja Corte Dance Progress - Warszawa 1 51 więcej
55. Lewandowski Marcin Lewandowska Aleksandra ST Pyras - Toruń 1 49 więcej
56. Kasprzak Konstanty Grunwald Monika INFINITY - Kraków 1 49 więcej