Ranking Grand Prix na dzień 2023-06-10

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Valyn Saveliy Trushkina Mariia GRACJA - Zielona Góra 4 817 więcej
2. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 3 748 więcej
3. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 2 527 więcej
4. Tomaszewski Alan Filipova Anna IGLICA - Wrocław 3 487 więcej
5. Piskun Oleksander Koval Mariia CLASSIC DANCESPORT Warszawa 3 456 więcej
6. Woźniak Maciej Tabak Alina ROYAL DANCE - Szczecin 4 452 więcej
7. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 4 433 więcej
8. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 2 361 więcej
9. Popławski Ignacy Słaboń Weronika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 359 więcej
10. Shcherbakov Andriy Andruszko Zofia CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 329 więcej
11. Guz Mikołaj Okarska Kornelia DANCECLUB - Szczecin 2 320 więcej
12. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 3 294 więcej
13. Kliushnyk Ivan Bławat Weronika DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 3 288 więcej
14. Klimek Filip Szkutnik Zofia TEAM - Ornontowice 3 276 więcej
15. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 3 274 więcej
16. Stupachenko Kyrylo Homenda Maja VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra 2 262 więcej
17. Kulii Oleh Kanonchik Lyubov POLISH CLUB - Warszawa 1 261 więcej
18. Leszczyński Patryk Bańcerowska Alicja BALLROOM - Lublin 4 245 więcej
19. Dobrowolski Oskar Szaporów Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 219 więcej
20. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 3 200 więcej
21. Sarbak Kacper Wiatrowska Julia IGLICA - Wrocław 2 171 więcej
22. Mazur Mikołaj Janosz Aleksandra PRESTIGE - Katowice 1 155 więcej
23. Prażak Maksymilian Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 2 155 więcej
24. Kruk Dawid Haluch Nina PRESTIGE - Katowice 1 143 więcej
25. Podhuzov Kostiantyn Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 1 141 więcej
26. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 1 134 więcej
27. Ostryzhniuk Taras Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków 1 131 więcej
28. Skolut Kamil Nawrot Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 2 130 więcej
29. Goch Łukasz Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 1 126 więcej
30. Stochel Mikołaj Piasek Paulina M-TEAM - Kraków 2 122 więcej
31. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom 1 105 więcej
32. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena IGLICA - Wrocław 1 105 więcej
33. Usatenko Denys Sevchenko Oryna DANCE IMPERIUM - Poznań 1 95 więcej
34. Ciosek Piotr Kołosowska Julia PERFECT DANCE - Kraków 1 83 więcej
35. Sozański Miłosz Pluskota Matylda ROYAL DANCE - Szczecin 1 71 więcej
36. Gętkowski Mateusz Piotrowicz Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 55 więcej
37. Muniak Maciej Babraj Katarzyna IMPERIA - Kraków 1 47 więcej
38. Pishenko Oleksandr Komar Iryna CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 45 więcej