Ranking Grand Prix na dzień 2023-06-10

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kotkowski Nikodem Hoppe Oriana SUKCES - Jaworzno 4 993 więcej
2. Tabor Natan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 5 983 więcej
3. Gubała Adam Peliukh Solomiia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 4 619 więcej
4. Dubohrii Dmytro Leszczyńska Nina DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 3 579 więcej
5. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka GRACJA - Zielona Góra 4 512 więcej
6. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna DANCECLUB - Szczecin 3 447 więcej
7. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 431 więcej
8. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 2 382 więcej
9. Malec Michał Kranc Karolina IMPERIA - Kraków 3 331 więcej
10. Wrzeszcz Adam Krupska Maria ESKADRA - Pabianice 3 307 więcej
11. Kucherlavyl Mykyta Suda Oliwia POLISH CLUB - Warszawa 1 251 więcej
12. Obojski Mateusz Góral Gabriela IMPERIA - Kraków 2 186 więcej
13. Spodniewski Kamil Sidor Michalina DANCECLUB - Szczecin 2 178 więcej
14. Borowiec Adam Falkiewicz Aleksandra DANCECLUB - Szczecin 2 176 więcej
15. Kosecki Nataniel Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 167 więcej
16. Wierzbicki Szymon Glinkowska Lena ROYAL DANCE - Szczecin 1 139 więcej
17. Ostałowski Dawid Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce 1 121 więcej
18. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 1 103 więcej
19. Izydorski Szymon Skrzek Róża ESENS - Wrocław 1 97 więcej
20. Muśnicki Grzegorz Zielińska Hanna FAST-STEP Warszawa 1 95 więcej
21. Simonides Alex Jekel Maja DANCECLUB - Szczecin 2 95 więcej
22. Kwiczala Dorian Skupień Maja LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 85 więcej
23. Olkowski Jan Rudakova Mariia ESENS - Wrocław 1 85 więcej
24. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 1 79 więcej
25. Giziński Bartosz Łata Maja DCS BRWINÓW 1 67 więcej
26. Włodarczyk Wiktor Rzadkowska Marika Akademia Tańca - Kielce 1 67 więcej