Ranking Grand Prix na dzień 2020-10-10

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta Śląski Klub Taneczny - Katowice 3 842 więcej
2. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 3 632 więcej
3. Mielczarek Adrian Pasamonik Ismena SUKCES - Jaworzno 3 540 więcej
4. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 3 426 więcej
5. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 334 więcej
6. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 2 310 więcej
7. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 296 więcej
8. Gajdera Dawid Kołosowska Julia RYTM - Żory 3 292 więcej
9. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 291 więcej
10. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 200 więcej
11. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 2 176 więcej
12. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 2 174 więcej
13. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 1 166 więcej
14. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 154 więcej
15. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 1 144 więcej
16. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 1 132 więcej
17. Świątek Wiktor Roszkowska Aleksandra DZIUPLA - Poznań 1 120 więcej
18. Szpakowicz Robert Olejnik Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 108 więcej
19. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 2 105 więcej
20. Myślicki Daniel Olejnik Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 104 więcej
21. Kurzac Bartłomiej Radzińska Katarzyna DUET - Warszawa 2 99 więcej
22. Szozda Maciej Szaporów Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 96 więcej
23. Starnawski Piotr Dąbek Katarzyna MDANCE - Przemyśl 1 92 więcej
24. Baszczowski Bartosz Kozioł Lena SzT eMiKa - Tarnów 2 84 więcej
25. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 1 82 więcej
26. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 63 więcej
27. Kaczmarek Damian Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 1 63 więcej
28. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 1 62 więcej
29. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 58 więcej
30. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 1 57 więcej
31. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 1 55 więcej
32. Martin Jakub Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 1 53 więcej
33. Skrobisz Emanuel Klebach Weronika ZORBA - Częstochowa 1 52 więcej
34. Roman Jakub Szarek Oliwia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 52 więcej
35. Kowalewski Łukasz Tercjak Oliwia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 52 więcej
36. Nestor Kacper Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 1 48 więcej
37. Kowalewski Marcin Kukulska Natalia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 48 więcej
38. Woźniak Filip Derezińska Justyna CLASSIC - Warszawa 1 47 więcej
39. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 1 47 więcej
40. Skuba Gabriel Żak Marta AKSEL - Rzeszów 1 46 więcej
41. Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 45 więcej
42. Opałka Igor Żółkowska Wiktoria EMOTION - Góra Kalwaria 1 44 więcej
43. Nowicki Wiktor Czarnobaj Natalia IMPULS - Chorzów 1 42 więcej
44. Niewolski Bartosz Choma Klaudia MAGIC-DANCE - Lublin 1 40 więcej
45. Mazur Grzegorz Kubica Katarzyna Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 40 więcej