Ranking Grand Prix na dzień 2020-10-11

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 3 591 więcej
2. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 2 472 więcej
3. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 2 313 więcej
4. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 3 290 więcej
5. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 1 272 więcej
6. Nikiel Jakub Nykiel Oliwia NOWY STYL - Bielsko-Biała 2 267 więcej
7. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 2 228 więcej
8. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 2 225 więcej
9. Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 1 188 więcej
10. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika PERFECT STYL - Kraków 1 166 więcej
11. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 1 158 więcej
12. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 1 155 więcej
13. Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda SUKCES - Jaworzno 1 154 więcej
14. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 142 więcej
15. Musiałowicz Filip Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 1 118 więcej
16. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 1 112 więcej
17. Wiltowski Jakub Zięba Karina IGLICA - Wrocław 1 106 więcej
18. Gędłek Dawid Orządała Malwina AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 1 105 więcej
19. Galwas Maksymilian Borowska Julia RYTM - Żory 1 105 więcej
20. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 1 100 więcej
21. Thomalla Pascal Hyla Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 81 więcej
22. Goch Łukasz Rożniata Karolina STTS Kraków 1 81 więcej
23. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 1 70 więcej
24. Kokot Oliwier Siejka Weronika DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 59 więcej
25. Metack Julian Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 53 więcej
26. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 1 47 więcej
27. Ziółek Wiktor Szustek Alicja CLASSIC - Warszawa 1 45 więcej
28. Gałczyński Oskar Szkutnik Zofia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 37 więcej
29. Brixy Tobiasz Haraf Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 35 więcej