Ranking Grand Prix na dzień 2020-10-11

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 3 479 więcej
2. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 2 399 więcej
3. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 3 391 więcej
4. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika IMPERIA - Kraków 1 272 więcej
5. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 1 242 więcej
6. Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 1 230 więcej
7. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 1 215 więcej
8. Ziółek Wiktor Szustek Alicja CLASSIC - Warszawa 2 206 więcej
9. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 2 204 więcej
10. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 1 188 więcej
11. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 2 178 więcej
12. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 2 173 więcej
13. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 1 166 więcej
14. Wiltowski Jakub Zięba Karina IGLICA - Wrocław 1 154 więcej
15. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 130 więcej
16. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 1 118 więcej
17. Galwas Maksymilian Borowska Julia RYTM - Żory 1 113 więcej
18. Nikiel Jakub Nykiel Oliwia NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 113 więcej
19. Krasoń Karol Kamil Marszałek Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 112 więcej
20. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 1 100 więcej
21. Thomalla Pascal Hyla Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 91 więcej
22. Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda SUKCES - Jaworzno 1 82 więcej
23. Kokot Oliwier Siejka Weronika DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 77 więcej
24. Brixy Tobiasz Haraf Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 77 więcej
25. Goch Łukasz Rożniata Karolina STTS Kraków 1 55 więcej
26. Metack Julian Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 47 więcej
27. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 1 45 więcej