Ranking Grand Prix na dzień 2020-10-10

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta Śląski Klub Taneczny - Katowice 3 665 więcej
2. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria AKSEL - Rzeszów 2 514 więcej
3. Kalynowycz Dmytro Kalynowycz Kateryna SUKCES - Jaworzno 2 453 więcej
4. Mielczarek Adrian Pasamonik Ismena SUKCES - Jaworzno 3 411 więcej
5. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 2 365 więcej
6. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 3 325 więcej
7. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 3 325 więcej
8. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 261 więcej
9. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 241 więcej
10. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 1 238 więcej
11. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 2 217 więcej
12. Woźniak Filip Derezińska Justyna CLASSIC - Warszawa 1 170 więcej
13. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 1 151 więcej
14. Antos Adrian Daniłów Oliwia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 150 więcej
15. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 2 147 więcej
16. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 122 więcej
17. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 2 114 więcej
18. Kaczmarek Damian Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 1 108 więcej
19. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 108 więcej
20. Szpakowicz Robert Olejnik Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 100 więcej
21. Baszczowski Bartosz Kozioł Lena SzT eMiKa - Tarnów 2 95 więcej
22. Zarzycki Gabriel Andruszko Zofia IGLICA - Wrocław 1 84 więcej
23. Szozda Maciej Szaporów Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 78 więcej
24. Purczyński Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 57 więcej
25. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 54 więcej
26. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 53 więcej
27. Pajor Dawid Naczulska Marysia DANCE TEAM - Wrocław 1 50 więcej
28. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 1 50 więcej
29. Martin Jakub Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 1 49 więcej
30. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 1 49 więcej
31. Korbut Aleksander Dorycka Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 48 więcej
32. Roman Jakub Szarek Oliwia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 46 więcej
33. Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 45 więcej
34. Braun Patryk Mieszczak Emilia NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 44 więcej
35. Boguta Maciej Woźniczka Alicja EVOLUTION - Kraków 1 40 więcej