Ranking Grand Prix na dzień 2020-02-29

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Bartkiewicz Michał Omyła Wiktoria POLISH CLUB - Warszawa 1 290 więcej
2. Jeleń Ernest Faber Agata LIDER - Lublin 1 259 więcej
3. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 2 253 więcej
4. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 253 więcej
5. Rudnicki-Sipajło Dominik Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 248 więcej
6. Fedko Adam Fedko Joanna MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 217 więcej
7. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 1 206 więcej
8. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 184 więcej
9. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 1 175 więcej
10. Lorek Bartosz Karpińska Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 172 więcej
11. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 160 więcej
12. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia DANCE COMMUNITY 1 148 więcej
13. Figurski Przemysław Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 1 141 więcej
14. Szymczak Kamil Kierasińska Wiktoria AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 136 więcej
15. Bednarski Maciej Czerwik Klaudia SUKCES - Jaworzno 1 117 więcej
16. Główka Tomasz Toczek Paulina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 112 więcej
17. Podraza Daniel Podraza Patrycja SzT eMiKa - Tarnów 2 107 więcej
18. Mroczka Paweł Rogala Kamila AKSEL - Rzeszów 2 105 więcej
19. Głogowski Piotr Jakus Magdalena CENTRUM TAŃCA - Radom 1 105 więcej
20. Sypień Michał Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 1 93 więcej
21. Spychalski Mateusz Szafraniec Paulina IGLICA - Wrocław 1 88 więcej
22. Kacperski Robert Borowskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 1 81 więcej
23. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 66 więcej
24. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 1 65 więcej
25. Telpukhovskiy Danila Pszczoła Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 64 więcej
26. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 1 60 więcej
27. Harazim Szymon Harazim Kinga POLISH CLUB - Warszawa 1 60 więcej
28. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 58 więcej
29. Antosz Grzegorz Stolarska Ivetta ASTRA - Szczecin 1 54 więcej
30. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 1 54 więcej
31. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 52 więcej
32. Uller Mateusz Roszkowska Maria POLISH CLUB - Warszawa 1 48 więcej
33. Nowak Paweł Skrolecka Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 48 więcej
34. Polański Bartosz Laska Natalia IGLICA - Wrocław 1 44 więcej
35. Talik Kamil Gwóźdź Paulina NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 44 więcej