Ranking Grand Prix na dzień 2019-06-22

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 5 1280 więcej
2. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 7 1226 więcej
3. Wręczycki Przemysław Lang Magdalena ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 958 więcej
4. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 864 więcej
5. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 5 771 więcej
6. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 3 729 więcej
7. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 4 508 więcej
8. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 3 353 więcej
9. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 300 więcej
10. Gędłek Jakub Jaworek Maria IMPERIA - Kraków 2 273 więcej
11. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 262 więcej
12. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 259 więcej
13. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 3 258 więcej
14. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 3 255 więcej
15. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 3 251 więcej
16. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 2 247 więcej
17. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 2 238 więcej
18. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna SOKÓŁ - Myślenice 4 228 więcej
19. Świątek Wiktor Roszkowska Aleksandra DZIUPLA - Poznań 2 224 więcej
20. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 2 182 więcej
21. Niemczyk Kacper Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 2 173 więcej
22. Sowa Kamil Kolarczyk Izabela RONDO - Rybnik 2 166 więcej
23. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 3 164 więcej
24. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 154 więcej
25. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 1 153 więcej
26. Starnawski Piotr Dąbek Katarzyna A-Z - Przemyśl 3 151 więcej
27. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 2 150 więcej
28. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 126 więcej
29. Mielczarek Adrian Martyniec Anastazja SUKCES - Jaworzno 1 110 więcej
30. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 2 109 więcej
31. Tasarz Filip Stelmach Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 101 więcej
32. Gajdera Dawid Zemełka Jennifer RYTM - Żory 1 97 więcej
33. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 1 92 więcej
34. Ewangelu Evangelos Sobiech Weronika DANCECLUB - Szczecin 1 85 więcej
35. Kurzac Bartłomiej Radzińska Katarzyna DUET - Warszawa 1 79 więcej
36. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 1 69 więcej
37. Piotrowski Jakub Kołosowska Julia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 57 więcej
38. Gorczak Gabriel Zborowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 50 więcej
39. Żuczek Oskar Mądry Emilia GALA - Mielec 1 48 więcej
40. Nestor Kacper Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 1 42 więcej
41. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 1 40 więcej
42. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 40 więcej
43. Gorla Piotr Chłopek Gabriela SzT eMiKa - Tarnów 1 35 więcej