Ranking Grand Prix na dzień 2019-06-22

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 5 1047 więcej
2. Lech Bartosz Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 4 942 więcej
3. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 3 867 więcej
4. Kadłubowski Maciej Kopacz Maja AKSEL - Rzeszów 3 836 więcej
5. Wiatrowicz Marcin Kuśnierz Sylwia MERENGUE - Stalowa Wola 5 821 więcej
6. Nagórski Maciej Froń Magdalena DANCELOOK - Gliwice 4 745 więcej
7. Dębski Patryk Klepczarek Justyna - JEDYNKA - Łódź 4 577 więcej
8. Budzik Tomasz Kogut Alicja RYTM - Żory 3 520 więcej
9. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 3 499 więcej
10. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 2 450 więcej
11. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 5 427 więcej
12. Kacperski Robert Borowskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 2 398 więcej
13. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Częstochowa 3 370 więcej
14. Kurasiński Patryk Rąba Klaudia SUKCES - Jaworzno 3 367 więcej
15. Kolano Michał Maciołka Agnieszka BAWINEK - Kraków 3 364 więcej
16. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 4 359 więcej
17. Jurek Oskar Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 4 355 więcej
18. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 3 353 więcej
19. Pernak Michał Wójcicka Julka ZORBA - Częstochowa 2 346 więcej
20. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 3 335 więcej
21. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 4 295 więcej
22. Myśliński Mateusz Słomczyńska Kaja STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 4 294 więcej
23. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 1 280 więcej
24. Trytko Michał Izdebska Zuzanna MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 279 więcej
25. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 3 265 więcej
26. Matuszewski Piotr Ficner Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 4 263 więcej
27. Gura Tomasz Wilk Klaudia AKSEL - Rzeszów 3 245 więcej
28. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 2 236 więcej
29. Nowak Filip Krówczyńska Gabriela M-TEAM - Kraków 4 233 więcej
30. Lozinszek Aleksander Lozinszek Barbara WIR - Mysłowice 3 225 więcej
31. Koguciuk Jakub Gawlik Daria JEDYNKA - Łódź 3 210 więcej
32. Rydz Rafał Rubacha Anna LIDER - Lublin 3 201 więcej
33. Orzechowski Filip Wołowiec Gabriela GASIEK - Rzeszów 2 199 więcej
34. Chmiel Kamil Jurewicz Monika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 197 więcej
35. Furman Jakub Guzik Magdalena IDEA - Kraków 1 184 więcej
36. Szlachtowski Michał Fajkis Julia SUKCES - Jaworzno 3 178 więcej
37. Czarnota Patryk Chosta Milena RONDO - Rybnik 2 174 więcej
38. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 3 166 więcej
39. Lozinszek Michał Maślanka Julia WIR - Mysłowice 2 164 więcej
40. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 3 161 więcej
41. Mierzwa Michał Sobczyk Jagoda DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 150 więcej
42. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 1 149 więcej
43. Kwiecień Konrad Grunwald Monika BAWINEK - Kraków 3 135 więcej
44. Łokiński Michał Tomasz Michalecka Beata JEDYNKA - Łódź 1 135 więcej
45. Garwacki Łukasz Skrobańska Karolina DREAM - Poznań 1 131 więcej
46. Jaruszewski Dawid Kainka Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 126 więcej
47. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 1 126 więcej
48. Śledź Karol Staśkiewicz Alicja LATINA Zielona Góra 1 123 więcej
49. Bronowski Karol Gancarz Natalia PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 2 108 więcej
50. Jabłoński Adam Borys Marlena KADRYL - Białystok 2 100 więcej
51. Przygoda Jeremi Szalbot Magda FORUM - Zabrze 2 98 więcej
52. Biały Tomasz Wenerska Zuzanna DANCE TEAM - Wrocław 1 89 więcej
53. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 79 więcej
54. Hamulecki Krzysztof Niepsujewicz Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 76 więcej
55. Maślanka Mateusz Rudkowska Julita DANCE TEAM - Wrocław 1 61 więcej
56. Kunda Mateusz Półtorak Karolina KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 59 więcej
57. Kaczmarczyk Marek Kaczmarczyk Małgorzata FANTAZJA - Kraków 1 57 więcej
58. Kwiatkowski Aleksander Łach Wiktoria MASTER DANCE - Gliwice 1 55 więcej
59. Gawęcki Tomasz Jakus Magdalena CENTRUM TAŃCA - Radom 1 54 więcej
60. Abramczyk Tomasz Wojciech Błach Marta SKT AGH - Kraków 1 47 więcej
61. Góra Mateusz Baniusiewicz Anna MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 40 więcej