Ranking Grand Prix na dzień 2019-06-22

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Ostrowski Mateusz Dykman Marzena DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 977 więcej
2. Figurski Przemysław Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 5 903 więcej
3. Bartkiewicz Michał Omyła Wiktoria POLISH CLUB - Warszawa 2 612 więcej
4. Zdziech Przemysław Dziedziczak Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 4 603 więcej
5. Dziedzic Oskar Tarnowska Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 2 590 więcej
6. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 570 więcej
7. Lorek Bartosz Karpińska Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 559 więcej
8. Jeleń Ernest Faber Agata LIDER - Lublin 2 533 więcej
9. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 3 512 więcej
10. Fedko Adam Fedko Joanna MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 486 więcej
11. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 3 450 więcej
12. Masłowski Mieszko Pasek Monika MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 445 więcej
13. Labryga Paweł Przywara Sara FLAMENCO - Siemianowice 4 431 więcej
14. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 5 417 więcej
15. Kosiński Albert Ponomar Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 360 więcej
16. Szymczak Kamil Mliczek Dominika ZORBA - Częstochowa 2 342 więcej
17. Harazim Szymon Harazim Kinga POLISH CLUB - Warszawa 4 328 więcej
18. Bednarski Maciej Czerwik Klaudia SUKCES - Jaworzno 4 327 więcej
19. Kacperski Robert Borowskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 2 324 więcej
20. Sobala Mateusz Kopiec Hanna THE BEST - Gdańsk 2 313 więcej
21. Holski Maciej Tyl Katarzyna PRESTIGE - Białystok 5 311 więcej
22. Jurek Oskar Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 308 więcej
23. Pik Damian Łysik Agnieszka ESKADRA - Pabianice 5 305 więcej
24. Gadko Konrad Jaszewska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 1 289 więcej
25. Spychalski Mateusz Szafraniec Paulina IGLICA - Wrocław 2 289 więcej
26. Duraj Maksymilian Chwastowska Joanna PERFECT STYL - Kraków 3 287 więcej
27. Machnio Damian Kutera Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 4 279 więcej
28. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 6 276 więcej
29. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 4 271 więcej
30. Chernenko Sergey Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 2 270 więcej
31. Trytko Michał Izdebska Zuzanna MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 255 więcej
32. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 2 254 więcej
33. Kardasiński Damian Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 1 236 więcej
34. Wosiak Rafał Karwatowska Marzena LIDER - Lublin 2 233 więcej
35. Kuroczko Kamil Janicka Sara POLISH CLUB - Warszawa 1 225 więcej
36. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 1 213 więcej
37. Czarny Marcin Krawczyk Małgorzata DANCE TEAM - Wrocław 3 208 więcej
38. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia DANCE COMMUNITY 2 206 więcej
39. Gawęcki Tomasz Jakus Magdalena CENTRUM TAŃCA - Radom 2 195 więcej
40. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 3 194 więcej
41. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 1 189 więcej
42. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 184 więcej
43. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 1 180 więcej
44. Izzo Lorenzo Lubaszewska Magdalena LIDER - Lublin 2 177 więcej
45. Rudnicki-Sipajło Dominik Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 175 więcej
46. Karkosz Filip Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 1 171 więcej
47. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 2 170 więcej
48. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 3 164 więcej
49. Bomba Sebastian Falda Karina AKSEL - Rzeszów 2 161 więcej
50. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 3 157 więcej
51. Szczerbiński Łukasz Jurczyszyn Elwira ASTRA - Szczecin 2 154 więcej
52. Biały Tomasz Wenerska Zuzanna DANCE TEAM - Wrocław 2 142 więcej
53. Bigosiński Kacper Melnyk Liuda DANCE COMMUNITY 1 141 więcej
54. Kwiecień Konrad Grunwald Monika BAWINEK - Kraków 3 135 więcej
55. Mroczka Paweł Rogala Kamila AKSEL - Rzeszów 3 134 więcej
56. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 1 125 więcej
57. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 2 124 więcej
58. Kulesza Michał Łojszczyk Adrianna RS - WARSZAWA 1 123 więcej
59. Chmiel Kamil Jurewicz Monika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 123 więcej
60. Walczak Maciej Piaseczna Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 119 więcej
61. Konopiński Dawid Szyc Klaudia CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 1 119 więcej
62. Duda Maciej Lopushynska Iryna IDEA - Kraków 2 105 więcej
63. Ujczak Paweł Korpak Ewa IGLICA - Wrocław 1 103 więcej
64. Gawlik Michał Walczyk Karolina CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 102 więcej
65. Lozinszek Aleksander Lozinszek Barbara WIR - Mysłowice 1 101 więcej
66. Ciurko Hubert Kwiatek Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 1 86 więcej
67. Faracik Szymon Kwietniowska Oliwia IGLICA - Wrocław 1 84 więcej
68. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 77 więcej
69. Fanelli Nicola Syzdoł Monika DUET - Warszawa 1 71 więcej
70. Karczewicz Adrian Rubik Iga ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 67 więcej
71. Oleksik Mateusz Wojciuch Laura MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 63 więcej
72. Kacprzak Kacper Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - Radom 1 59 więcej
73. Skórski Marcel Salamaga Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 55 więcej
74. Alencynowicz Błażej Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 1 51 więcej
75. Domański Bartłomiej Roszkowska Maria AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 49 więcej
76. Piotrowski Patryk Mazur Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 47 więcej
77. Podraza Daniel Podraza Patrycja SzT eMiKa - Tarnów 1 42 więcej
78. Mieszczak Szymon Sepioło Adrianna NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 42 więcej
79. Matuszek Grzegorz Wysocka Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 40 więcej