Ranking Grand Prix na dzień 2018-09-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Klekowski Seweryn Młynarczyk Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 553 więcej
2. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 3 547 więcej
3. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 7 540 więcej
4. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 4 506 więcej
5. Dudzik Oliwer Środa Wiktoria AKSEL - Rzeszów 3 425 więcej
6. Lorek Bartosz Karpińska Natalia CHAMPION TEAM - Wrocław 2 329 więcej
7. Masłowski Mieszko Kierasińska Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 317 więcej
8. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 2 248 więcej
9. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 3 164,5 więcej
10. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 163 więcej
11. Kowalczyk Konrad Pszczoła Natalia ZORBA - Częstochowa 2 154 więcej
12. Nabiałczyk Bartosz Kaliściak Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 147 więcej
13. Grabowski Wojciech Lipiec Marta STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 3 124,5 więcej
14. Czopiński Konrad Ostęp Julia ZAMEK - Lublin 2 118 więcej
15. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 2 118 więcej
16. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 3 100 więcej
17. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 2 98 więcej
18. Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 89 więcej
19. Kopaczyński Michał Meńko Monika AKSEL - Rzeszów 2 79 więcej
20. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 2 70 więcej
21. Mróz Łukasz Jakus Magdalena IDEA - Kraków 2 60 więcej
22. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 2 58,5 więcej
23. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 1 50 więcej
24. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO - Opole 3 47,5 więcej
25. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 2 42 więcej
26. Gawęcki Tomasz Cybulska Monika CENTRUM TAŃCA - Radom 2 38 więcej
27. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 37,5 więcej
28. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY - Opole 2 35,5 więcej
29. Bomba Sebastian Falda Karina AKSEL - Rzeszów 2 35 więcej
30. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 28 więcej
31. Bolek Michał Radwan Oliwia IGLICA - Wrocław 1 24 więcej
32. Kacprzak Kacper Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - Radom 1 22 więcej
33. Łądka Wiktor Hanusek Paulina RYTM - Żory 1 21 więcej
34. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO - Opole 1 17 więcej
35. Pogorzelec Paweł Kwaśny Sara GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 15 więcej
36. Archacki Sebastian Widlarz Patrycja Para rozparowana - AKSEL - Rzeszów 2 217 więcej
37. Dudzik Oliwer Kraska Klaudia Para rozparowana - AKSEL - Rzeszów 1 140 więcej
38. Faracik Szymon Iskra Joanna Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 1 118 więcej
39. Ujczak Paweł Cicherska Natalia Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 1 48 więcej