Ranking Grand Prix na dzień 2018-09-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 5 920 więcej
2. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 5 778 więcej
3. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 5 637 więcej
4. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 7 620,5 więcej
5. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 607 więcej
6. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 4 351,5 więcej
7. Stupachenko Kyrylo Matusiak Marcelina Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 2 308 więcej
8. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 3 252 więcej
9. Arczewski Szymon Majchrzak Nikola ETIUDA - Radomsko 4 224 więcej
10. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 3 217 więcej
11. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 212,5 więcej
12. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 6 197 więcej
13. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 2 164 więcej
14. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 3 142 więcej
15. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 4 122 więcej
16. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 5 116 więcej
17. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 99 więcej
18. Łyszczarz Bartosz Skóra Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 96 więcej
19. Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 86 więcej
20. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 3 81 więcej
21. Patrzyk Maksymilian Kot Amelia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 75,5 więcej
22. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 1 75 więcej
23. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 3 65 więcej
24. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena ASTRA - Szczecin 3 60 więcej
25. Hamzayev Elwin Markiewicz Wiktoria A-Z - Przemyśl 3 54 więcej
26. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 3 44 więcej
27. Dziedzic Michał Czopnik Emilia CHAMPION TEAM - Wrocław 2 39 więcej
28. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 34 więcej
29. Lipiński Daniel Tyjewska Julia Magdalena ROYAL DANCE - Szczecin 2 32 więcej
30. Łuszczyszyn Piotr Kogut Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra 2 28,5 więcej
31. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 1 27,5 więcej
32. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 1 26 więcej
33. Chamera Michał Jemielniak Katarzyna PASJA - Lublin 1 20 więcej
34. Górski Jan Gałązka Katarzyna KORDASZEWSCY - Garwolin 1 18 więcej
35. Nowiński Maksymilian Szafraniec Julia PASJA - Lublin 1 17 więcej
36. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 17 więcej
37. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 1 17 więcej
38. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria Dancers United - WARSZAWA 1 16 więcej
39. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 1 15 więcej
40. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 1 15 więcej
41. Lewandowski Gracjan Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 15 więcej
42. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 5,5 więcej
43. Sobala Marek Wierciszewska Laura Para rozparowana - POLISH CLUB - Warszawa 1 177 więcej
44. Kuźnik Damian Olejnik Karolina Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 18 więcej