Ranking Grand Prix na dzień 2018-06-16

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuroczko Kamil Janicka Sara AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 758 więcej
2. Ostrowski Mateusz Dudek Marzena DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 595 więcej
3. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 4 454 więcej
4. Kopczyński Adrian Mikołajewska Ewelina POLISH CLUB - Warszawa 2 443 więcej
5. Rudnicki-Sipajło Dominik Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 427 więcej
6. Gałek Michał Gałek Klaudia DUET - Warszawa 2 408 więcej
7. Szymczak Kamil Mliczek Dominika ZORBA - Częstochowa 3 378 więcej
8. Główka Tomasz Jureczko Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 372 więcej
9. Gadko Konrad Jaszewska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 2 364 więcej
10. Zabrodzki Przemysław Wawrzusiszyn Agata POLISH CLUB - Warszawa 4 331 więcej
11. Wosiak Rafał Karwatowska Marzena LIDER - Lublin 6 313 więcej
12. Banaś Adrian Tarnowska Magdalena LIDER - Lublin 2 261 więcej
13. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena DANCELOOK - Gliwice 5 239 więcej
14. Kardasiński Damian Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 2 236 więcej
15. Jarosz Andrzej Khrycheva Anna DUET - Warszawa 1 199 więcej
16. Barakowski Michał Faber Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 3 192 więcej
17. Labryga Paweł Przywara Sara FLAMENCO - Siemianowice 5 185 więcej
18. Gułaj Sebastian Drozd Wiktoria CHAMPION TEAM - Wrocław 5 180 więcej
19. Bartkiewicz Michał Omyła Wiktoria POLISH CLUB - Warszawa 1 175 więcej
20. Fedko Adam Fedko Joanna MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 169 więcej
21. Sar Wojciech Pasek Monika MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 167 więcej
22. Szczerbiński Łukasz Jurczyszyn Elwira ASTRA - Szczecin 5 136 więcej
23. Harazim Szymon Harazim Kinga POLISH CLUB - Warszawa 5 132 więcej
24. Ivanchenko Tymofii Janson Wiktoria DUET - Warszawa 2 130 więcej
25. Brzeziński Przemysław Krzysztofczyk Karolina RONDO - Rybnik 2 128 więcej
26. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 1 121 więcej
27. Walczak Maciej Piaseczna Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 118 więcej
28. Kotov Viacheslav Jedwabna Weronika MASTER DANCE - Gliwice 3 117 więcej
29. Grabowski Damian Kaczmarek Kinga ASTRA - Szczecin 3 117 więcej
30. Matecki Adam Wołowiec Katarzyna SŁOŃCE - Poznań 2 108 więcej
31. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 108 więcej
32. Gatnar Jiri Mycek Aleksandra ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 1 106 więcej
33. Chernenko Sergey Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 2 102 więcej
34. Chrzan Adrian Toczek Paulina IGLICA - Wrocław 4 96 więcej
35. Dreling Mateusz Przydział Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 96 więcej
36. Borówka Paweł Roszkowska Maria DZIUPLA - Poznań 4 93 więcej
37. Gawlik Michał Walczyk Karolina CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 92 więcej
38. Martoń Bartosz Widz Marcelina CHAMPION TEAM - Wrocław 2 92 więcej
39. Czarny Marcin Węgrzynowska Marta DANCE TEAM - Wrocław 3 87 więcej
40. Antosz Grzegorz Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 3 86 więcej
41. Trytko Michał Woźniak Ewelina DANCELOOK - Gliwice 3 85 więcej
42. Spręga Seweryn Bobryk Karolina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 3 77 więcej
43. Bednarski Maciej Czerwik Klaudia SUKCES - Jaworzno 2 76 więcej
44. Jesionek Karol Gorczyca Sylwia LIDER - Lublin 2 74 więcej
45. Karkosz Filip Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 2 72 więcej
46. Gavva Luka Wrótniak Anna MASTER DANCE - Gliwice 2 72 więcej
47. Duraj Maksymilian Chwastowska Joanna STYL - Kraków 2 71 więcej
48. Figurski Przemysław Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 2 67 więcej
49. Kosiński Albert Ponomar Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 66 więcej
50. Uller Mateusz Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 2 61 więcej
51. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 1 60,5 więcej
52. Blacha Łukasz Szafraniec Beata BAWINEK - Kraków 3 60 więcej
53. Tchórzewski Sandro Lemke Julita LATINA - Wolsztyn 3 60 więcej
54. Zdziech Przemysław Woźniak Kamila CENTRUM TAŃCA - Radom 2 59 więcej
55. Karczewicz Adrian Rubik Iga ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 59 więcej
56. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 4 58 więcej
57. Musiałkowski Piotr Syzdoł Monika DUET - Warszawa 2 58 więcej
58. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 3 56 więcej
59. Bednarczuk Mateusz Kimliczko Marta ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 2 55 więcej
60. Zawadzki Robert Shkliaruk Alina Dancers United - WARSZAWA 2 55 więcej
61. Michalak Dawid Kaspruk Myroslava ZAMEK - Lublin 2 53 więcej
62. Więckowski Rafał Stępień Katarzyna SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 2 52 więcej
63. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 1 50 więcej
64. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 2 47 więcej
65. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Częstochowa 1 44,5 więcej
66. Alencynowicz Błażej Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 2 42 więcej
67. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 2 41 więcej
68. Duda Maciej Piwowarczyk Joanna IDEA - Kraków 1 40 więcej
69. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 1 39 więcej
70. Mroczka Paweł Rogala Kamila AKSEL - Rzeszów 2 38 więcej
71. Ossowski Karol Paweł Sech Patrycja POLISH CLUB - Warszawa 1 38 więcej
72. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 2 36 więcej
73. Bienert Paweł Jankowska Sonia SŁOŃCE - Poznań 1 35 więcej
74. Maryniowski Maciej Bil Paulina LIDER - Lublin 2 35 więcej
75. Piechota Dominik Żółkiewska Katarzyna DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 35 więcej
76. Nazaruk Michał Danisz Julia Kuźnia Tańca Kraków 1 29 więcej
77. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 1 28 więcej
78. Winkler Miłosz Seydlewicz Daria DZIUPLA - Poznań 1 28 więcej
79. Michalak Krystian Kwiatek Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 2 27,5 więcej
80. Jurek Oskar Dobranowska Dominika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 2 27 więcej
81. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia DANCECLUB - Szczecin 1 25 więcej
82. Talik Mikołaj Langier Julia KIEPURA - Sosnowiec 1 23,5 więcej
83. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 1 22 więcej
84. Nawrat Artur Więcław Monika MASTER DANCE - Gliwice 1 19 więcej
85. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 1 19 więcej
86. Piotrowski Patryk Mazur Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 18 więcej
87. Pachuta Paweł Szczęsna Małgorzata FANTOM - Głogów 1 17 więcej
88. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 1 17 więcej
89. Stetsyuk Mikhail Plichta Klaudia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 15 więcej
90. Lozinszek Aleksander Błażek Barbara WIR - Mysłowice 1 6,5 więcej
91. Maciejewski Przemysław Żegalski Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 1 5,5 więcej