Ranking Grand Prix na dzień 2019-06-22

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Budzik Tomasz Kogut Alicja RYTM - Żory 4 959 więcej
2. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 5 952 więcej
3. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 7 872 więcej
4. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 3 767 więcej
5. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 5 628 więcej
6. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 3 578 więcej
7. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 5 544 więcej
8. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 2 453 więcej
9. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 3 435 więcej
10. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 3 404 więcej
11. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 4 396 więcej
12. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 2 283 więcej
13. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 2 254 więcej
14. Kuczyński Filip Szczukiewicz Katarzyna STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 2 221 więcej
15. Dąbek Mateusz Ustianowska Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 2 199 więcej
16. Micał Kamil Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 196 więcej
17. Śledź Karol Staśkiewicz Alicja LATINA Zielona Góra 1 188 więcej
18. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 2 172 więcej
19. Mrozek Daniel Domaradzka Julia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 166 więcej
20. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 1 156 więcej
21. Zagurskas Justas Matuszewska Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 154 więcej
22. Jasiński Jakub Brzezińska Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 145 więcej
23. Hamulecki Krzysztof Niepsujewicz Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 139 więcej
24. Ziuziański Aleksander Biskup Kinga KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 124 więcej
25. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 2 111 więcej
26. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 1 65 więcej
27. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 1 55 więcej
28. Knapik Jakub Knapik Aleksandra WIR - Mysłowice 1 46 więcej
29. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY - Opole 1 40 więcej