Ranking Grand Prix na dzień 2019-06-22

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Pawłowski Kacper Dederko Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 4 1030 więcej
2. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 7 1029,5 więcej
3. Pieczyrak Karol Nowak Zuzanna SUKCES - Jaworzno 4 862 więcej
4. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów 4 604 więcej
5. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 3 525,5 więcej
6. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 4 427,5 więcej
7. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 2 339 więcej
8. Rembelski Jakub Bala Oliwia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 2 281 więcej
9. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 268,5 więcej
10. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 3 262,5 więcej
11. Tasarz Filip Stelmach Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 246 więcej
12. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 2 217 więcej
13. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 2 193 więcej
14. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 2 186,5 więcej
15. Majcher Mateusz Gromaszek Estera MAGIC-DANCE - Lublin 2 181 więcej
16. Mielczarek Adrian Martyniec Anastazja SUKCES - Jaworzno 1 164 więcej
17. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 2 162,5 więcej
18. Niemczyk Kacper Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 2 156,5 więcej
19. Krentosz Aleksander Morawska Nicole RONDO - Rybnik 1 156 więcej
20. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 141 więcej
21. Kalynowycz Dmytro Kalynowycz Kateryna SUKCES - Częstochowa 1 141 więcej
22. Stupachenko Kyrylo Matusiak Marcelina Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 1 140 więcej
23. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 2 135 więcej
24. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 129,5 więcej
25. Kreczko Karol Marcinkiewicz Oliwia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 127 więcej
26. Wojciechowski Stanisław Ornat Dominika STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 1 122 więcej
27. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 2 122 więcej
28. Antos Adrian Daniłów Oliwia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 112 więcej
29. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 100 więcej
30. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 80 więcej
31. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 1 76,5 więcej
32. Piotrowski Jakub Kołosowska Julia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 70,5 więcej
33. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 68 więcej
34. Roman Jakub Szarek Oliwia Kuźnia Tańca Kraków 1 67 więcej
35. Brzeski Bruno Kalinska Yana POLISH CLUB - Warszawa 1 55 więcej
36. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 1 40 więcej
37. Gorczak Gabriel Zborowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 35 więcej
38. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 1 34,5 więcej
39. Gorla Piotr Chłopek Gabriela SzT eMiKa - Tarnów 1 17,5 więcej