Ranking Grand Prix na dzień 2019-06-01

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika ArtDance - Kraków 5 1106 więcej
2. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 5 960 więcej
3. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 729 więcej
4. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 3 658 więcej
5. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 5 658 więcej
6. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 515 więcej
7. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 454 więcej
8. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 4 429 więcej
9. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 3 400 więcej
10. Stępień Michał Skrzypek Klaudia ZAMEK - Lublin 2 318 więcej
11. Skuba Gabriel Żak Marta AKSEL - Rzeszów 3 314 więcej
12. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 2 293 więcej
13. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 3 290 więcej
14. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 2 193 więcej
15. Wiltowski Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 2 193 więcej
16. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 2 181 więcej
17. Sokołowski Dawid Włodarczyk Weronika CHAMPION TEAM - Wrocław 1 169 więcej
18. Woźniak Maciej Capar Hanna ASTRA - Szczecin 3 168 więcej
19. Dobersztyn Juliusz Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 2 139 więcej
20. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 1 137 więcej
21. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 136 więcej
22. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 2 131 więcej
23. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 1 131 więcej
24. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 2 120 więcej
25. Barłoga Kajetan Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 1 111 więcej
26. Jarosz Jan Dudek Wiktoria K-STUDIO Krosno 1 107 więcej
27. Zielecki Mateusz Myśliwy Hanna ASTRA - Szczecin 2 95 więcej
28. Szozda Michał Goranczewska Julia SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 1 55 więcej