Ranking Grand Prix na dzień 2019-06-22

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 5 1280 więcej
2. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 7 1138,5 więcej
3. Wręczycki Przemysław Lang Magdalena ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 958 więcej
4. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 864 więcej
5. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 5 771 więcej
6. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 3 620,5 więcej
7. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 4 443,5 więcej
8. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 3 353 więcej
9. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 300 więcej
10. Gędłek Jakub Jaworek Maria IMPERIA - Kraków 2 273 więcej
11. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 3 258 więcej
12. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 3 255 więcej
13. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna SOKÓŁ - Myślenice 4 228 więcej
14. Świątek Wiktor Roszkowska Aleksandra DZIUPLA - Poznań 2 224 więcej
15. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 3 204,5 więcej
16. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 191,5 więcej
17. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 2 188,5 więcej
18. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 2 185,5 więcej
19. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 2 182 więcej
20. Sowa Kamil Kolarczyk Izabela RONDO - Rybnik 2 166 więcej
21. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 3 164 więcej
22. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 154 więcej
23. Starnawski Piotr Dąbek Katarzyna A-Z - Przemyśl 3 151 więcej
24. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 2 150 więcej
25. Niemczyk Kacper Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 2 132,5 więcej
26. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 129,5 więcej
27. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 126 więcej
28. Mielczarek Adrian Martyniec Anastazja SUKCES - Jaworzno 1 110 więcej
29. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 2 109 więcej
30. Tasarz Filip Stelmach Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 101 więcej
31. Gajdera Dawid Zemełka Jennifer RYTM - Żory 1 97 więcej
32. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 1 92 więcej
33. Ewangelu Evangelos Sobiech Weronika DANCECLUB - Szczecin 1 85 więcej
34. Kurzac Bartłomiej Radzińska Katarzyna DUET - Warszawa 1 79 więcej
35. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 1 76,5 więcej
36. Gorczak Gabriel Zborowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 50 więcej
37. Żuczek Oskar Mądry Emilia GALA - Mielec 1 48 więcej
38. Nestor Kacper Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 1 42 więcej
39. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 1 40 więcej
40. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 40 więcej
41. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 1 34,5 więcej
42. Piotrowski Jakub Kołosowska Julia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 28,5 więcej
43. Gorla Piotr Chłopek Gabriela SzT eMiKa - Tarnów 1 17,5 więcej