Puchar Wieczystego w kategoriach SENIOR

2023-12-10 Kraków, ul. Kolna 2, Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT


Plik z wynikami
BLOK 1

25-29 (Pre-Senior) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kałka Andrzej
Maniak Ewelina
SEMPRE - Kraków
Kałka Andrzej
Maniak Ewelina
Kałka AndrzejManiak EwelinaSEMPRE - Kraków EE1
2.Wojda Paweł
Olszowska Aleksandra
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Wojda Paweł
Olszowska Aleksandra
Wojda PawełOlszowska AleksandraKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków4 (+1)142
3.Olej Krzysztof
Dobosz- Olej Aleksandra
KOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
Olej Krzysztof
Dobosz- Olej Aleksandra
Olej KrzysztofDobosz- Olej AleksandraKOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice4 (+1)143
4.Michalik Jakub
Domowicz Magdalena
TANGO - Gdynia
Michalik Jakub
Domowicz Magdalena
Michalik JakubDomowicz MagdalenaTANGO - Gdynia0 04
5.Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria Magdalena1 15

25-29 (Pre-Senior) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
GRACJA - Krosno
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaGRACJA - Krosno DD1
2.Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela SzymonWania AleksandraSENSO - Rzeszów D (+1)1D2
3.Skiba Franciszek
Skiba Judyta
TANGO - Gdynia
Skiba Franciszek
Skiba Judyta
Skiba FranciszekSkiba JudytaTANGO - Gdynia2 (+1)123
4.Gryń Karol
Wojciechowska Gabriela
SEMPRE - Kraków
Gryń Karol
Wojciechowska Gabriela
Gryń KarolWojciechowska GabrielaSEMPRE - Kraków4 44

25-29 (Pre-Senior) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela SzymonWania AleksandraSENSO - Rzeszów1 (+1)111
2.Baran Bogusław
Skotniczna Ewa
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Skotniczna Ewa
Baran BogusławSkotniczna EwaSEMPRE - Kraków0 02

25-29 (Pre-Senior) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

25-29 (Pre-Senior) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

25-29 (Pre-Senior) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

25-29 (Pre-Senior) Open ST Puchar Wieczystego 0

30+ (Senior 1) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fidrysiak Bartosz
Fidrysiak Sylwia
IGLICA - Wrocław
Fidrysiak Bartosz
Fidrysiak Sylwia
Fidrysiak BartoszFidrysiak SylwiaIGLICA - Wrocław EE1
2.Pilawa Bogusław
Pilawa Ewa
SENSO - Rzeszów
Pilawa Bogusław
Pilawa Ewa
Pilawa BogusławPilawa EwaSENSO - Rzeszów4 (+1)142
3.Michalik Jakub
Domowicz Magdalena
TANGO - Gdynia
Michalik Jakub
Domowicz Magdalena
Michalik JakubDomowicz MagdalenaTANGO - Gdynia1 (+1)113
4.Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria Magdalena1 14
5.Sobierak Artur
Leciejewska Justyna
OSCAR DANCE - Poznań
Sobierak Artur
Leciejewska Justyna
Sobierak ArturLeciejewska JustynaOSCAR DANCE - Poznań0 05

30+ (Senior 1) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW DD1
2.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1 (+1)112
3.Becla Wacław
Targońska Urszula
SENSO - Rzeszów
Becla Wacław
Targońska Urszula
Becla WacławTargońska UrszulaSENSO - Rzeszów6 63

30+ (Senior 1) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gniadek-Zając Grzegorz
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Maj Barbara
Gniadek-Zając GrzegorzMaj BarbaraSEMPRE - Kraków CC1
2.Cepak Adam
Gülhan Joanna
SKT Regis Bochnia
Cepak Adam
Gülhan Joanna
Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia4 (+1)142
3.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW6 (+1)163
4.Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 04

30+ (Senior 1) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa BB1
2.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń BB2
3.Gniadek-Zając Grzegorz
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Maj Barbara
Gniadek-Zając GrzegorzMaj BarbaraSEMPRE - Kraków1 (+1)113
4.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)124
5.Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia0 05
6.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków4 46

30+ (Senior 1) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
DANCE IMPERIUM - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań AA1
2.Tokarczyk Artur
Kucharczyk Róża
Corte Dance Progress - Warszawa
Tokarczyk Artur
Kucharczyk Róża
Tokarczyk ArturKucharczyk RóżaCorte Dance Progress - Warszawa12 (+1)1122
3.Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków3 (+1)133
4.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14

30+ (Senior 1) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków

30+ (Senior 1) Open ST Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
DANCE IMPERIUM - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań0 01
2.Tokarczyk Artur
Kucharczyk Róża
Corte Dance Progress - Warszawa
Tokarczyk Artur
Kucharczyk Róża
Tokarczyk ArturKucharczyk RóżaCorte Dance Progress - Warszawa12 122
3.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków

40+ (Senior 2) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pilawa Bogusław
Pilawa Ewa
SENSO - Rzeszów
Pilawa Bogusław
Pilawa Ewa
Pilawa BogusławPilawa EwaSENSO - Rzeszów EE1
2.Blacha Leszek
Blacha Beata
TEAM - Ornontowice
Blacha Leszek
Blacha Beata
Blacha LeszekBlacha BeataTEAM - Ornontowice1, 1 (+1)11, 12
3.Madej Maciej
Marcinek Madej Jolanta
GASIEK - Rzeszów
Madej Maciej
Marcinek Madej Jolanta
Madej MaciejMarcinek Madej JolantaGASIEK - Rzeszów1 (+1)113
4.Michniewicz Janusz
Karcz Elżbieta
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Michniewicz Janusz
Karcz Elżbieta
Michniewicz JanuszKarcz ElżbietaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 04

40+ (Senior 2) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
STARLIGHT Zielona Góra
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra DD1
2.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra DD2
3.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW1 (+1)113
4.Morawski Ireneusz
Kłodnicka Agnieszka
ESENS - Wrocław
Morawski Ireneusz
Kłodnicka Agnieszka
Morawski IreneuszKłodnicka AgnieszkaESENS - Wrocław4 (+1)144
5.Becla Wacław
Targońska Urszula
SENSO - Rzeszów
Becla Wacław
Targońska Urszula
Becla WacławTargońska UrszulaSENSO - Rzeszów6 65
6.Walkosz Wojciech
Walkosz Katarzyna
CUBANA - Nowy Targ
Walkosz Wojciech
Walkosz Katarzyna
Walkosz WojciechWalkosz KatarzynaCUBANA - Nowy Targ0 06
7.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno3 (-1)-13

40+ (Senior 2) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
Szelezin MarcinSzelezin AleksandraFANTAZJA - Kraków CC1
2.Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
Sionek KrzysztofCichowska-Sionek AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica CC2
3.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów CC3
4.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce1 (+1)114
5.Morawski Ireneusz
Kłodnicka Agnieszka
ESENS - Wrocław
Morawski Ireneusz
Kłodnicka Agnieszka
Morawski IreneuszKłodnicka AgnieszkaESENS - Wrocław5 (+1)155
6.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW7 (+1)176
7.Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice1 (+1)117
8.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój2 28
9.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków0 09
10.Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK - Gliwice0 010
11.Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW0 011

40+ (Senior 2) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość BB1
2.Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE - Kraków BB2
3.Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
Sionek KrzysztofCichowska-Sionek AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 (+1)113
4.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice3 (+1)134
5.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń1 (+1)115
6.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle5 (+1)156
7.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin4 (+1)147
8.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław2 28
9.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard1 19
10.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków4 410
11.Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski JanJaczewska EwelinaTANGO - Gdynia0 011

40+ (Senior 2) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wącław Szczepan
Wącław Anna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice AA1
2.Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski JanSzarecka Agnieszka AA2
3.Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań6 (+1)163
4.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły10 (+1)1104
5.Mączka Robert
Gut Ewa
JUST DANCE Wieliczka
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Wieliczka2 25
6.Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 36

40+ (Senior 2) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

40+ (Senior 2) Open ST Puchar Wieczystego 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski JanSzarecka Agnieszka0 01
2.Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań6 62
3.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły10 103
4.Wącław Szczepan
Wącław Anna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice0 04
5.Mączka Robert
Gut Ewa
JUST DANCE Wieliczka
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Wieliczka2 25

50+ (Senior 3) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leśniak Marek
Leśniak Violetta
RÓŻA - Olesno
Leśniak Marek
Leśniak Violetta
Leśniak MarekLeśniak ViolettaRÓŻA - Olesno EE1
2.Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
SENSO - Rzeszów
Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
Jaszewski JacekJaszewska BożenaSENSO - Rzeszów3 (+1)132
3.Pawluśkiewicz Tomasz
Pawluśkiewicz Agata
CUBANA - Nowy Targ
Pawluśkiewicz Tomasz
Pawluśkiewicz Agata
Pawluśkiewicz TomaszPawluśkiewicz AgataCUBANA - Nowy Targ0 03

50+ (Senior 3) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górowski Piotr
Legutko-Górowska Małgorzata
CUBANA - Nowy Targ
Górowski Piotr
Legutko-Górowska Małgorzata
Górowski PiotrLegutko-Górowska MałgorzataCUBANA - Nowy Targ DD1
2.Chrukin Marek
Chrukin Halina
RONDO - Rybnik
Chrukin Marek
Chrukin Halina
Chrukin MarekChrukin HalinaRONDO - Rybnik DD2
3.Lawera Leszek
Lawera Katarzyna
DCS BRWINÓW
Lawera Leszek
Lawera Katarzyna
Lawera LeszekLawera KatarzynaDCS BRWINÓW2 (+1)123
4.Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
SENSO - Rzeszów
Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
Zbrocki KonradZbrocka MagdalenaSENSO - Rzeszów2 (+1)124
5.Mazur Andrzej
Chwist-Mazur Aleksandra
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Mazur Andrzej
Chwist-Mazur Aleksandra
Mazur AndrzejChwist-Mazur AleksandraŚląski Klub Taneczny - Katowice1 (+1)115
6.Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków4 46
7.Łuczko Marek
Łuczko Dorota
BALANS - Lublin
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
Łuczko MarekŁuczko DorotaBALANS - Lublin1 17
8.Robak Andrzej
Robak Ilona
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Robak Andrzej
Robak Ilona
Robak AndrzejRobak IlonaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 08

50+ (Senior 3) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra CC1
2.Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK - Kielce CC2
3.Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
Cechowicz RadosławCechowicz MartaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)113
4.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój3 (+1)134
5.Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW1 (+1)115
6.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło1 16
7.Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW0 07

50+ (Senior 3) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań BB1
2.Prus Piotr
Borisovich Irina
BLACK DANCE - Gdańsk
Prus Piotr
Borisovich Irina
Prus PiotrBorisovich IrinaBLACK DANCE - Gdańsk BB2
3.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław3 (+1)133
4.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)114
5.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice4 (+1)145
6.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce1 17

50+ (Senior 3) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów AA1
2.Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
Stawiński JanPawelczyk MagdalenaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź6 (+1)162
3.Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
Szejda PiotrRybińska - Szejda BarbaraCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+1)153
4.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04

50+ (Senior 3) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
AKSEL - Rzeszów
Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL - Rzeszów SS1
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław SS2
3.Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
CLASSIC - Warszawa
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski JacekCzarnocka IwonaCLASSIC - Warszawa SS3
4.Czylok Mariusz
Czylok Alicja
ST IMPRESJA Kęty
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok MariuszCzylok AlicjaST IMPRESJA Kęty5 (+1)154
5.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica10 (+1)1105
6.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno5 (+1)156
7.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
ESENS - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataESENS - Wrocław9 97
8.Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
Stawiński JanPawelczyk MagdalenaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź6 68
9.Prus Piotr
Borisovich Irina
BLACK DANCE - Gdańsk
Prus Piotr
Borisovich Irina
Prus PiotrBorisovich IrinaBLACK DANCE - Gdańsk0 09
10.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 010

50+ (Senior 3) Open ST Puchar Wieczystego 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik4 41
2.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica10 102
3.Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
CLASSIC - Warszawa
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski JacekCzarnocka IwonaCLASSIC - Warszawa0 03
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
ESENS - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataESENS - Wrocław9 94

60+ (Senior 4) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
UKTS "LEW" Legnica
Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
Irlik IreneuszIrlik MałgorzataUKTS "LEW" Legnica EE1
2.Paruzel Mirosław
Bąkowska Bożena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Paruzel Mirosław
Bąkowska Bożena
Paruzel MirosławBąkowska BożenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Bednarski Jan
Bednarska Elżbieta
GASIEK - Rzeszów
Bednarski Jan
Bednarska Elżbieta
Bednarski JanBednarska ElżbietaGASIEK - Rzeszów0 03

60+ (Senior 4) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
TEAM - Ornontowice
Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
Skomorowski StanisławSkomorowska AnnaTEAM - Ornontowice4 (+1)141
2.Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
KICK - Kielce
Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
Dziuganowski TomaszDziuganowska UrszulaKICK - Kielce0 02

60+ (Senior 4) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) Open ST Puchar Wieczystego 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów7 71
2.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków

 

BLOK 2

25-29 (Pre-Senior) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąnczyk Mateusz
Żywiołowska Zuzanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Bąnczyk Mateusz
Żywiołowska Zuzanna
Bąnczyk MateuszŻywiołowska ZuzannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz EE1
2.Michalik Jakub
Domowicz Magdalena
TANGO - Gdynia
Michalik Jakub
Domowicz Magdalena
Michalik JakubDomowicz MagdalenaTANGO - Gdynia2 (+1)122
3.Olej Krzysztof
Dobosz- Olej Aleksandra
KOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
Olej Krzysztof
Dobosz- Olej Aleksandra
Olej KrzysztofDobosz- Olej AleksandraKOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice2 (+1)123
4.Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria Magdalena0 04

25-29 (Pre-Senior) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skiba Franciszek
Skiba Judyta
TANGO - Gdynia
Skiba Franciszek
Skiba Judyta
Skiba FranciszekSkiba JudytaTANGO - Gdynia DD1
2.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
GRACJA - Krosno
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaGRACJA - Krosno1 (+1)112
3.Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela SzymonWania AleksandraSENSO - Rzeszów4 (+1)143
4.Bąnczyk Mateusz
Żywiołowska Zuzanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Bąnczyk Mateusz
Żywiołowska Zuzanna
Bąnczyk MateuszŻywiołowska ZuzannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz0 04

25-29 (Pre-Senior) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

25-29 (Pre-Senior) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

25-29 (Pre-Senior) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
Bąk DominikBąk Agnieszka AA1
2.Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz MilenaTOP - ART - Lublin4 (+1)142
3.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03

25-29 (Pre-Senior) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

25-29 (Pre-Senior) Open LA Puchar Wieczystego 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART - Lublin0 01
2.Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz MilenaTOP - ART - Lublin5 52

30+ (Senior 1) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalik Jakub
Domowicz Magdalena
TANGO - Gdynia
Michalik Jakub
Domowicz Magdalena
Michalik JakubDomowicz MagdalenaTANGO - Gdynia EE1
2.Sobierak Artur
Leciejewska Justyna
OSCAR DANCE - Poznań
Sobierak Artur
Leciejewska Justyna
Sobierak ArturLeciejewska JustynaOSCAR DANCE - Poznań1 (+1)112
3.Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria Magdalena0 03

30+ (Senior 1) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
STARLIGHT Zielona Góra
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra DD1
2.Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
SWING Żywiec-Kuków
Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
Grzegorzek KrzysztofGrzegorzek MonikaSWING Żywiec-Kuków DD1
3.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW6 (+1)163
4.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój1 (+1)114

30+ (Senior 1) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawiec Janusz
Racławska Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Morawiec Janusz
Racławska Anna
Morawiec JanuszRacławska AnnaDANCE CENTER - Kluczbork CC1
2.Szendera Julian
Kurzydem Lucyna
RONDO - Rybnik
Szendera Julian
Kurzydem Lucyna
Szendera JulianKurzydem LucynaRONDO - Rybnik CC2
3.Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
SEMPRE - Kraków
Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
Piekarz MaciejPiekarz NataliaSEMPRE - Kraków CC3
4.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)164
5.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów5 (+1)155
6.Cepak Adam
Gülhan Joanna
SKT Regis Bochnia
Cepak Adam
Gülhan Joanna
Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia5 (+1)156
7.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW2 27
8.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 38
9.Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW1 19

30+ (Senior 1) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
DANCE CENTER - Poznań
Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
Zaborowski MarekTokłowicz ElizaDANCE CENTER - Poznań1 (+1)111
2.Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków4 42

30+ (Senior 1) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urman Michał
Kluz Anna
AKSEL - Rzeszów
Urman Michał
Kluz Anna
Urman MichałKluz AnnaAKSEL - Rzeszów AA1
2.Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
DIAMENT - Wrocław
Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT - Wrocław AA2
3.Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
DANCE CENTER - Poznań
Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
Zaborowski MarekTokłowicz ElizaDANCE CENTER - Poznań2 (+1)123
4.Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań1 (+1)114
5.Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz MilenaTOP - ART - Lublin5 (+1)155
6.Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków4 46
7.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07

30+ (Senior 1) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

30+ (Senior 1) Open LA Puchar Wieczystego 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT DANCE - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT DANCE - Kraków13 131
2.Urman Michał
Kluz Anna
AKSEL - Rzeszów
Urman Michał
Kluz Anna
Urman MichałKluz AnnaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Kopczyński Dawid
Popek-Kopczyńska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Kopczyński Dawid
Popek-Kopczyńska Małgorzata
Kopczyński DawidPopek-Kopczyńska MałgorzataDCS BRWINÓW13 133
4.Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
DIAMENT - Wrocław
Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT - Wrocław0 04
5.Tokarczyk Artur
Kucharczyk Róża
Corte Dance Progress - Warszawa
Tokarczyk Artur
Kucharczyk Róża
Tokarczyk ArturKucharczyk RóżaCorte Dance Progress - Warszawa8 85
6.Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań1 16
7.Haraś Stanisław
Haraś Diana
DREAM - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaDREAM - Poznań0 07

40+ (Senior 2) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Walkosz Wojciech
Walkosz Katarzyna
CUBANA - Nowy Targ
Walkosz Wojciech
Walkosz Katarzyna
Walkosz WojciechWalkosz KatarzynaCUBANA - Nowy Targ EE1
2.Blacha Leszek
Blacha Beata
TEAM - Ornontowice
Blacha Leszek
Blacha Beata
Blacha LeszekBlacha BeataTEAM - Ornontowice2, 2 (+1)12, 22
3.Pilawa Bogusław
Pilawa Ewa
SENSO - Rzeszów
Pilawa Bogusław
Pilawa Ewa
Pilawa BogusławPilawa EwaSENSO - Rzeszów1 (+1)113
4.Madej Maciej
Marcinek Madej Jolanta
GASIEK - Rzeszów
Madej Maciej
Marcinek Madej Jolanta
Madej MaciejMarcinek Madej JolantaGASIEK - Rzeszów0 04

40+ (Senior 2) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
STARLIGHT Zielona Góra
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra1 (+1)111
2.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW6 62
3.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno4 4

40+ (Senior 2) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra CC1
2.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów CC2
3.Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
Szelezin MarcinSzelezin AleksandraFANTAZJA - Kraków CC3
4.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW3 (+1)134
5.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)125
6.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)136
7.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork2 (+1)127
8.Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW1 18
9.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce1 19
10.Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK - Gliwice1 110
11.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków1 111
12.Becla Wacław
Targońska Urszula
SENSO - Rzeszów
Becla Wacław
Targońska Urszula
Becla WacławTargońska UrszulaSENSO - Rzeszów0 012
13.Mączka Robert
Gut Ewa
JUST DANCE Wieliczka
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Wieliczka3 3

40+ (Senior 2) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski JanJaczewska EwelinaTANGO - Gdynia BB1
2.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1 (+1)112
3.Mączka Robert
Gut Ewa
JUST DANCE Wieliczka
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Wieliczka4 (+1)143
4.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków1 14
5.Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05

40+ (Senior 2) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle AA1
2.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość8 (+1)182
3.Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski JanSzarecka Agnieszka7 73

40+ (Senior 2) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

40+ (Senior 2) Open LA Puchar Wieczystego 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.12 121
2.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły0 02
3.Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski JanSzarecka Agnieszka7 73

50+ (Senior 3) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leśniak Marek
Leśniak Violetta
RÓŻA - Olesno
Leśniak Marek
Leśniak Violetta
Leśniak MarekLeśniak ViolettaRÓŻA - Olesno EE1
2.Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
SENSO - Rzeszów
Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
Jaszewski JacekJaszewska BożenaSENSO - Rzeszów2 (+1)122
3.Robak Andrzej
Robak Ilona
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Robak Andrzej
Robak Ilona
Robak AndrzejRobak IlonaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)113
4.Pawluśkiewicz Tomasz
Pawluśkiewicz Agata
CUBANA - Nowy Targ
Pawluśkiewicz Tomasz
Pawluśkiewicz Agata
Pawluśkiewicz TomaszPawluśkiewicz AgataCUBANA - Nowy Targ0 04

50+ (Senior 3) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
SENSO - Rzeszów
Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
Zbrocki KonradZbrocka MagdalenaSENSO - Rzeszów DD1
2.Górowski Piotr
Legutko-Górowska Małgorzata
CUBANA - Nowy Targ
Górowski Piotr
Legutko-Górowska Małgorzata
Górowski PiotrLegutko-Górowska MałgorzataCUBANA - Nowy Targ3 (+1)132
3.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra D (+1)1D2
4.Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW1 14
5.Łuczko Marek
Łuczko Dorota
BALANS - Lublin
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
Łuczko MarekŁuczko DorotaBALANS - Lublin0 05

50+ (Senior 3) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra CC1
2.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
THOMAS DANCE - Kraków
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE - Kraków CC2
3.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów4 (+1)143
4.Chrukin Marek
Chrukin Halina
RONDO - Rybnik
Chrukin Marek
Chrukin Halina
Chrukin MarekChrukin HalinaRONDO - Rybnik2 (+1)124
5.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło1 15
6.Miąskiewicz Adam
Miąskiewicz Danuta
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Miąskiewicz Adam
Miąskiewicz Danuta
Miąskiewicz AdamMiąskiewicz DanutaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica2 26

50+ (Senior 3) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce7 (+1)171
2.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 32

50+ (Senior 3) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW AA1
2.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)162
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław2 (+1)123
4.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra4 44
5.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław0 05

50+ (Senior 3) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań SS1
2.Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW1 (+1)112
3.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno3 (+1)133
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
ESENS - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataESENS - Wrocław2 24

50+ (Senior 3) Open LA Puchar Wieczystego 0

60+ (Senior 4) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
UKTS "LEW" Legnica
Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
Irlik IreneuszIrlik MałgorzataUKTS "LEW" Legnica1 (+1)111
2.Bednarski Jan
Bednarska Elżbieta
GASIEK - Rzeszów
Bednarski Jan
Bednarska Elżbieta
Bednarski JanBednarska ElżbietaGASIEK - Rzeszów0 02

60+ (Senior 4) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
TEAM - Ornontowice
Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
Skomorowski StanisławSkomorowska AnnaTEAM - Ornontowice4 (+1)141
2.Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
KICK - Kielce
Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
Dziuganowski TomaszDziuganowska UrszulaKICK - Kielce0 02

60+ (Senior 4) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miąskiewicz Adam
Miąskiewicz Danuta
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Miąskiewicz Adam
Miąskiewicz Danuta
Miąskiewicz AdamMiąskiewicz DanutaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica3 (+1)131
2.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków2 (-1)-12

60+ (Senior 4) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) Open LA Puchar Wieczystego 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów6 61
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna1 12