XXIX OTTT Srebrne Pantofelki 2023 oraz Wielkopolan CUP 2023

2023-11-26 Przeźmierowo k/Poznania, BELLCANTO - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA! Nastąpiła zmiana w programie turnieju w tym również zmiana godzin rozpoczęcia poszczególnych bloków. Prosimy o sprawdzenie i zapraszamy zgodnie z zmianami.

W czasie turnieju, III bloku, zostanie rozegrana konkurencja Grupy Senior Pierwszy Krok w kategoriach 40+ i 50+ (ST: Wa i Q, LA: S i C).
Jest to konkurs poza rywalizacją sportową PTT. Zgłoszenia SMS lub mailem (c.dance@wp.pl). Opłata startowa 50,- za styl od osoby.

BLOK 1, rejestracja 8:30, próba parkietu 9:15÷10:15, start: 10:30

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecka Klara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Drzewiecka KlaraDrzewiecka KlaraKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań3 (+2)231
2.Gabriela Kloc
GRACJA - Zielona Góra
Gabriela KlocGabriela KlocGRACJA - Zielona Góra10 (+2)2101
3.Głuszek Wiktoria
ART OF DANCE - Krotoszyn
Głuszek WiktoriaGłuszek WiktoriaART OF DANCE - Krotoszyn9 (+2)291
4.Kaniewska Anastazja
ASTRA - Szczecin
Kaniewska AnastazjaKaniewska AnastazjaASTRA - Szczecin5 (+2)251
5.Kowalewska Zofia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Kowalewska ZofiaKowalewska ZofiaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań12 Kowalewska Zofia - G (+2)212Kowalewska Zofia - G1
6.Surmacz Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surmacz JuliaSurmacz JuliaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań8 (+2)281
7.Bajon Pola
LATINA - Wolsztyn
Bajon PolaBajon PolaLATINA - Wolsztyn10 (+1)1102
8.Fusillier Nina
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Fusillier NinaFusillier NinaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań2 (+1)122
9.Kiełbasa Amelia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kiełbasa AmeliaKiełbasa AmeliaFANTAZJA - Skwierzyna10 (+1)1102
10.Król Patryk
FANTAZJA - Skwierzyna
Król PatrykKról PatrykFANTAZJA - Skwierzyna7 (+1)172
11.Zmora Kamila
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora KamilaZmora KamilaFANTAZJA - Skwierzyna5 (+1)152
12.Rybak Nadia
OSKAR - Bojadła
Rybak NadiaRybak NadiaOSKAR - Bojadła6 (-1)-16

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Krzak WiktoriaKrzak WiktoriaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz3 (+1)131
2.Borowiec Alicja
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec AlicjaBorowiec AlicjaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
3.Bąk Dagmara
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bąk DagmaraBąk DagmaraART OF DANCE - Krotoszyn5 (+1)153
4.Jakubiak Lena
POEZJA - Kościan
Jakubiak LenaJakubiak LenaPOEZJA - Kościan1 (+1)114
5.Sereda Daryna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sereda DarynaSereda DarynaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 (+1)115
6.Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Beda BarbaraBeda BarbaraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 (+1)136
7.Drozdek Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Drozdek HannaDrozdek HannaGRACJA - Zielona Góra3 37
8.Niżałowska Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Niżałowska MajaNiżałowska MajaALFA-ASTRA - Stargard0 08
9.Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
Kostrzewa HannaKostrzewa HannaLATINA - Wolsztyn1 19
10.Górczak Julia
MARGO - Leszno
Górczak JuliaGórczak JuliaMARGO - Leszno0 010
11.Szelkowska Ewa
ALFA-ASTRA - Stargard
Szelkowska EwaSzelkowska EwaALFA-ASTRA - Stargard0 010
12.Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głuchowska Natalia
MARGO - Leszno
Głuchowska NataliaGłuchowska NataliaMARGO - Leszno12 Głuchowska Natalia - F (+2)212Głuchowska Natalia - F1
2.Sobasik Zofia
MARGO - Leszno
Sobasik ZofiaSobasik ZofiaMARGO - Leszno8 (+2)281
3.Jastrzębski Antoni
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Jastrzębski AntoniJastrzębski AntoniTOP DANCE STUDIO - Poznań4 (+2)242
4.Surmacz Joanna
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surmacz JoannaSurmacz JoannaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań3 (+2)232
5.Warchalewska Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Warchalewska MilenaWarchalewska MilenaART OF DANCE - Krotoszyn8 (+2)282
6.Drobniak Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Drobniak KlaudiaDrobniak KlaudiaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
7.Dziembowska Zofia
FANTAZJA - Skwierzyna
Dziembowska ZofiaDziembowska ZofiaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)113
8.Król Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Król JuliaKról JuliaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań7 (+1)173
9.Skwarcz-Siedliński Adam
LATINA - Wolsztyn
Skwarcz-Siedliński AdamSkwarcz-Siedliński AdamLATINA - Wolsztyn3 (+1)133
10.Szklarska Amelia
MARGO - Leszno
Szklarska AmeliaSzklarska AmeliaMARGO - Leszno4 (+1)143

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czyrwony Pola
Czyrwony PolaCzyrwony Pola10 (+2)2101
2.Kaniewska Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Kaniewska KatarzynaKaniewska KatarzynaASTRA - Szczecin10 (+2)2101
3.Rosada Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Rosada JuliaRosada JuliaFANTAZJA - Skwierzyna10 (+2)2101
4.Paluszak Maria
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Paluszak MariaPaluszak MariaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków8 (+1)182
5.Seidova Amina
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Seidova AminaSeidova AminaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań2 (+1)122
6.Szymkowiak Oliwia
FILEMON - Szamotuły
Szymkowiak OliwiaSzymkowiak OliwiaFILEMON - Szamotuły1 (+1)112

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głownicka Weronika
ART OF DANCE - Krotoszyn
Głownicka WeronikaGłownicka WeronikaART OF DANCE - Krotoszyn11 (+2)2111
2.Laurentowska Agata
DREAM - Poznań
Laurentowska AgataLaurentowska AgataDREAM - Poznań2 (+2)222
3.Świątkowska Katarzyna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Świątkowska KatarzynaŚwiątkowska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań7 (+2)272
4.Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
Borowska MajaBorowska MajaOSKAR - Bojadła10 (+1)1103
5.Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
Ciesielska JuliaCiesielska JuliaOSKAR - Bojadła5 (+1)153

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 18

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka MartynaRudnicka MartynaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Okupniak Aleksandra
DREAM - Poznań
Okupniak AleksandraOkupniak AleksandraDREAM - Poznań4 (+1)142
3.Sawicka Barbara
ALFA-ASTRA - Stargard
Sawicka BarbaraSawicka BarbaraALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)123
4.Trzeciak Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Trzeciak JuliaTrzeciak JuliaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)164
5.Duklas Hanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Duklas HannaDuklas HannaROYAL DANCE - Szczecin5 (+1)155
6.Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowińska MartynaSłowińska MartynaALFA-ASTRA - Stargard7 Słowińska Martyna - E (+1)17Słowińska Martyna - E6
7.Keda Ludmyla
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Keda LudmylaKeda LudmylaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 (+1)127
8.Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
Kowalewska NataliaKowalewska NataliaESTERA - Myślibórz6 (+1)167
9.Bloch Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bloch AnnaBloch AnnaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 19
10.Chojan Martyna
LORENZO - Gaj Mały
Chojan MartynaChojan MartynaLORENZO - Gaj Mały5 59
11.Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłobus HannaKłobus HannaALFA-ASTRA - Stargard3 311
12.Korzyniewska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Korzyniewska ZuzannaKorzyniewska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna0 012
13.Mielcarek Zofia
DREAM - Poznań
Mielcarek ZofiaMielcarek ZofiaDREAM - Poznań1 113
14.Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwacińska ZofiaSzwacińska ZofiaALFA-ASTRA - Stargard0 014
15.Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Frąckowiak OlgaFrąckowiak OlgaMARGO - Leszno0 015
16.Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora ZuzannaZmora ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna1 115
17.Mamos Dorota
ALFA-ASTRA - Stargard
Mamos DorotaMamos DorotaALFA-ASTRA - Stargard1 117
18.Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Kuźma KorneliaKuźma KorneliaOSKAR - Bojadła0 018

 

BLOK 2, rejestracja 11:30, próba parkietu 12:15÷12:45, start: 13:30

Równoległe zostaną rozegranie konkurencje: do 9 lat kl H i do 9 lat kl G solo; 10-11 lat kl G i 10-11 lat kl F.


Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartkowiak Gabriel
Bartkowiak Zuzanna
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Bartkowiak Gabriel
Bartkowiak Zuzanna
Bartkowiak GabrielBartkowiak ZuzannaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków5 (+2)251
2.Stobienia Karol
Smolarek Lena Maria
LATINA - Wolsztyn
Stobienia Karol
Smolarek Lena Maria
Stobienia KarolSmolarek Lena MariaLATINA - Wolsztyn8 (+2)281
3.Maćkowska Zofia
Pęciak Antoni
DANCE IMPERIUM - Poznań
Maćkowska Zofia
Pęciak Antoni
Maćkowska ZofiaPęciak AntoniDANCE IMPERIUM - Poznań1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sliwowski Kuba
Surmacz Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Sliwowski Kuba
Surmacz Julia
Sliwowski KubaSurmacz JuliaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań3, 10 (+2)23, 101
2.Stefanowski Mikołaj
Przydróżna Patrycja
OSKAR - Bojadła
Stefanowski Mikołaj
Przydróżna Patrycja
Stefanowski MikołajPrzydróżna PatrycjaOSKAR - Bojadła10, 12 Przydróżna Patrycja - G (+2)210, 12Przydróżna Patrycja - G1
3.Jelonek Krzysztof
Jelonek Anna
FANTAZJA - Skwierzyna
Jelonek Krzysztof
Jelonek Anna
Jelonek KrzysztofJelonek AnnaFANTAZJA - Skwierzyna4, 7 (+1)14, 72
4.Śleboda Eryk
Antczak Anna
OSKAR - Bojadła
Śleboda Eryk
Antczak Anna
Śleboda ErykAntczak AnnaOSKAR - Bojadła3, 6 (+1)13, 62
5.Gontar Igor
Skowyra Maria
GRACJA - Zielona Góra
Gontar Igor
Skowyra Maria
Gontar IgorSkowyra MariaGRACJA - Zielona Góra8 (-1)-18

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pilat Matvii
Szuleta Julia
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Pilat Matvii
Szuleta Julia
Pilat MatviiSzuleta JuliaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz8, 8 (+2)28, 81
2.WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
POEZJA - Kościan
WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
WoodHoo Praviv HarryStańczak AnnaPOEZJA - Kościan10 (+1)1102

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drążek Dawid
Myciak Milena
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Myciak Milena
Drążek DawidMyciak MilenaANIMA DANZA - Głogów3 (+1)131
2.Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
Landyszkowski MiłoszHoncharova VasilisaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Volkov Timur
Zbąska Maja
MARGO - Leszno
Volkov Timur
Zbąska Maja
Volkov TimurZbąska MajaMARGO - Leszno3 33

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sidzina Tymon
Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
Sidzina Tymon
Piec Barbara
Sidzina TymonPiec BarbaraDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
2.Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
Stefaniak DawidGrzeszczyszyn LenaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E2
3.Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
Piotrowski AlanMikołajczak HannaSZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń4, 4 (+1)14, 43
4.Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski MateuszDrobczyńska KatarzynaDANCE IMPERIUM - Poznań1 14
5.Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
Jabłoński WiktorWilczak ZofiaMARGO - Leszno0 05
6.Hamrol Kacper
Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
Hamrol Kacper
Jankowska Julia
Hamrol KacperJankowska JuliaOSKAR - Bojadła0 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
Lipski JakubDominiczak AleksandraDANCECLUB - Szczecin5 (+1)151
2.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna0 02

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
Wierzbicki SzymonDerda WiktoriaROYAL DANCE - Szczecin D (+1)1D1
2.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań3 (+1)132
3.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów3 (+1)133
4.Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov SemenGrudniak BlankaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 (+1)124
5.Kamiński Dawid
Babula Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kamiński Dawid
Babula Hanna
Kamiński DawidBabula HannaALFA-ASTRA - Stargard3 35
6.Dobrowolski Dawid
Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Dobrowolski Dawid
Ulm Aleksandra
Dobrowolski DawidUlm AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna0 06
7.Rutschke Eryk
Lasota Paulina Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Rutschke Eryk
Lasota Paulina Kornelia
Rutschke ErykLasota Paulina KorneliaGRACJA - Zielona Góra4 47
8.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 08

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Antonina
IGLICA - Wrocław
Woźniak AntoninaWoźniak AntoninaIGLICA - Wrocław4 (+2)241
2.Wiśniewska Eliza
LATINA - Wolsztyn
Wiśniewska ElizaWiśniewska ElizaLATINA - Wolsztyn4 (+1)142

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bień Nina
OSKAR - Bojadła
Bień NinaBień NinaOSKAR - Bojadła3 (+2)231
2.Mocek Aleksandra
MARGO - Leszno
Mocek AleksandraMocek AleksandraMARGO - Leszno6 (+2)262
3.Kozioł Oliwia
ROYAL DANCE - Szczecin
Kozioł OliwiaKozioł OliwiaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)123
4.Ziółkowska Alicja
ROYAL DANCE - Szczecin
Ziółkowska AlicjaZiółkowska AlicjaROYAL DANCE - Szczecin5 (+1)153

 

BLOK 3, rejestracja 15:00, próba parkietu 15:30÷16:15, start: 16:30

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czyżnielewski Kamil
Czyżnielewska Agata
Czyżnielewski Kamil
Czyżnielewska Agata
Czyżnielewski KamilCzyżnielewska Agata2 (+1)121
2.Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
ASTRA - Szczecin
Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
Niezgoda PiotrMozelewska KarolinaASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Marciniak Arkadiusz
Marciniak Beata
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Marciniak Arkadiusz
Marciniak Beata
Marciniak ArkadiuszMarciniak BeataCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 03
4.Sobierak Artur
Leciejewska Justyna
OSCAR DANCE - Poznań
Sobierak Artur
Leciejewska Justyna
Sobierak ArturLeciejewska JustynaOSCAR DANCE - Poznań0 04

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
POLISH CLUB - Warszawa
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
Ziółkowski PrzemysławZiółkowska DorotaPOLISH CLUB - Warszawa D (+1)1D1
2.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań0 02

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań4 (+1)141
2.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań5 (+1)152
3.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój2 23
4.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław7 74

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krupka Piotr
Pawlak Wiesława
Krupka Piotr
Pawlak Wiesława
Krupka PiotrPawlak Wiesława D (+1)1D1
2.Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
POLISH CLUB - Warszawa
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
Ziółkowski PrzemysławZiółkowska DorotaPOLISH CLUB - Warszawa0 02

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój2 (+1)121
2.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław7 (+1)172
3.Klimas Roman
Klimas Maria
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 23
4.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań3 34
5.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań1 15

25-29 (Pre-Senior) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
ASTRA - Szczecin
Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
Niezgoda PiotrMozelewska KarolinaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Waszak Maciej
Waszak Marta
Waszak Maciej
Waszak Marta
Waszak MaciejWaszak Marta3 32
3.Gruntmejer Kamil
Nowak Agata
Gruntmejer Kamil
Nowak Agata
Gruntmejer KamilNowak Agata1 13

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzelak Marietta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Grzelak MariettaGrzelak MariettaDANCE IMPERIUM - Poznań2 (+1)121
2.Kujbida Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kujbida AgataKujbida AgataDANCE IMPERIUM - Poznań2 22
3.Stroińska Joanna
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Stroińska JoannaStroińska JoannaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań0 03

 

BLOK 4, rejestracja 17:45, próba parkietu 18:15÷18:50, start: 19:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palus Dawid
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Olszowy Nikola
Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław4 (+1)141
2.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów C (+1)1C2
3.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań1 (+1)113
4.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)124
5.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 25
6.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki0 06
7.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz0 07
8.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 08

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palus Dawid
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Olszowy Nikola
Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław4 (+1)141
2.Borowiec Adam
Pietraszuk Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Pietraszuk Hanna
Borowiec AdamPietraszuk HannaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)162
3.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)153
4.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań1 (+1)114
5.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 05
6.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz0 06
7.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin3 37
8.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki0 08
9.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 29

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowiec Adam
Pietraszuk Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Pietraszuk Hanna
Borowiec AdamPietraszuk HannaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań0 02
3.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno2 23

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań3 (+1)131
2.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów2 (+1)122
3.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek Wiktoria0 03
4.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno1 14

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikuczewski Jakub
Kaup Zofia
DANCECLUB - Szczecin
Mikuczewski Jakub
Kaup Zofia
Mikuczewski JakubKaup ZofiaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)132
3.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań4 (+1)143
4.Wochlik Dominik
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Wochlik Dominik
Wojtasińska Adrianna
Wochlik DominikWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań6 64
5.Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
Bocian ErykJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno1 15
6.Rosłonkiewicz Mateusz
Dudek Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Dudek Kornelia
Rosłonkiewicz MateuszDudek KorneliaGRACJA - Zielona Góra4 46

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duszewski Michał
Karp Joanna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Karp Joanna
Duszewski MichałKarp JoannaMARGO - Leszno2 (+1)121
2.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań C (+1)1C2
3.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań7 (+1)173
4.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Włodarz Jakub
Wach Aleksandra
Włodarz Jakub
Wach Aleksandra
Włodarz JakubWach Aleksandra3 35
6.Lewicki Wiktor
Berehova Karyna
ATUT - Kalisz
Lewicki Wiktor
Berehova Karyna
Lewicki WiktorBerehova KarynaATUT - Kalisz0 06

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań5 (+1)151
2.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań0 02
3.Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
Zyber-Moszak AmadeuszBryl AleksandraMARGO - Leszno3 33

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0