IV Diamentowy Grand Prix Seniorów

2023-04-22 WROCŁAW, DIAMENT - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana godziny rozpoczęcia bloku 2-go.

BLOK 1, rejestracja do 9 15, start: 10 00

25-29 (Pre-Senior) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lubczyński Stanisław
Ceglarska Marta
ESENS - Wrocław
Lubczyński Stanisław
Ceglarska Marta
Lubczyński StanisławCeglarska MartaESENS - Wrocław3 (+1)131
2.Waszak Maciej
Waszak Marta
Waszak Maciej
Waszak Marta
Waszak MaciejWaszak Marta3 32

25-29 (Pre-Senior) F LA 3T PREMIUM 0

25-29 (Pre-Senior) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela SzymonWania AleksandraSENSO - Rzeszów3 (+1)131
2.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
DIAMENT - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraDIAMENT - Wrocław3 32

25-29 (Pre-Senior) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela SzymonWania AleksandraSENSO - Rzeszów1 (+1)111
2.Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
Piekarz MaciejPiekarz NataliaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 4

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rapacz Szymon
Rapacz Karina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Rapacz Szymon
Rapacz Karina
Rapacz SzymonRapacz KarinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 (+1)141
2.Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
Lebed SerhiiBigaj Magdalena1 (+1)112
3.Ochocki Konrad
Żaba Joanna
DIAMENT - Wrocław
Ochocki Konrad
Żaba Joanna
Ochocki KonradŻaba JoannaDIAMENT - Wrocław0 03
4.Rębisz Łukasz
Rębisz Magdalena
SMOOTH DANCE - Wrocław
Rębisz Łukasz
Rębisz Magdalena
Rębisz ŁukaszRębisz MagdalenaSMOOTH DANCE - Wrocław0 04

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 4

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rapacz Szymon
Rapacz Karina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Rapacz Szymon
Rapacz Karina
Rapacz SzymonRapacz KarinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki E (+1)1E1
2.Soluch Dariusz
Kerner Marta
DIAMENT - Wrocław
Soluch Dariusz
Kerner Marta
Soluch DariuszKerner MartaDIAMENT - Wrocław1 (+1)112
3.Ochocki Konrad
Żaba Joanna
DIAMENT - Wrocław
Ochocki Konrad
Żaba Joanna
Ochocki KonradŻaba JoannaDIAMENT - Wrocław1 13
4.Rębisz Łukasz
Rębisz Magdalena
SMOOTH DANCE - Wrocław
Rębisz Łukasz
Rębisz Magdalena
Rębisz ŁukaszRębisz MagdalenaSMOOTH DANCE - Wrocław0 04

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 7

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak Anna D (+1)1D1
2.Rysavy Pavel
Rysava Elena
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Rysavy Pavel
Rysava Elena
Rysavy PavelRysava ElenaDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój1 (+1)112
3.Cepak Adam
Gülhan Joanna
SKT Regis Bochnia
Cepak Adam
Gülhan Joanna
Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia4 (+1)143
4.Szymczak-Grygierczyk Grzegorz
Szymczak-Grygierczyk Małgorzata
INES - Wrocław
Szymczak-Grygierczyk Grzegorz
Szymczak-Grygierczyk Małgorzata
Szymczak-Grygierczyk GrzegorzSzymczak-Grygierczyk MałgorzataINES - Wrocław4 44
5.Rapacz Szymon
Rapacz Karina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Rapacz Szymon
Rapacz Karina
Rapacz SzymonRapacz KarinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 45
6.Urban Radosław
Jasnosz Katarzyna
DIAMENT - Wrocław
Urban Radosław
Jasnosz Katarzyna
Urban RadosławJasnosz KatarzynaDIAMENT - Wrocław1 16
7.Rębisz Łukasz
Rębisz Magdalena
SMOOTH DANCE - Wrocław
Rębisz Łukasz
Rębisz Magdalena
Rębisz ŁukaszRębisz MagdalenaSMOOTH DANCE - Wrocław0 07

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 7

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawiec Janusz
Racławska Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Morawiec Janusz
Racławska Anna
Morawiec JanuszRacławska AnnaDANCE CENTER - Kluczbork1 (+1)111
2.Rysavy Pavel
Rysava Elena
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Rysavy Pavel
Rysava Elena
Rysavy PavelRysava ElenaDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój1 (+1)112
3.Rapacz Szymon
Rapacz Karina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Rapacz Szymon
Rapacz Karina
Rapacz SzymonRapacz KarinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)113
4.Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW3 34
5.Szymczak-Grygierczyk Grzegorz
Szymczak-Grygierczyk Małgorzata
INES - Wrocław
Szymczak-Grygierczyk Grzegorz
Szymczak-Grygierczyk Małgorzata
Szymczak-Grygierczyk GrzegorzSzymczak-Grygierczyk MałgorzataINES - Wrocław4 45
6.Ochocki Konrad
Żaba Joanna
DIAMENT - Wrocław
Ochocki Konrad
Żaba Joanna
Ochocki KonradŻaba JoannaDIAMENT - Wrocław1 16
7.Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
Piekarz MaciejPiekarz NataliaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 11

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krakowiński Paweł
Głowacka Dorota
JEDYNKA - Łódź
Krakowiński Paweł
Głowacka Dorota
Krakowiński PawełGłowacka DorotaJEDYNKA - Łódź1 (+1)111
2.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 (+1)142
3.Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Akademia Tańca Kobierzyce
Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Nowicki JanuszNowicka IlonaAkademia Tańca Kobierzyce2 (+1)123
4.Dyjur Witold
Wojtyła-Dyjur Anna
Akademia Tańca Kobierzyce
Dyjur Witold
Wojtyła-Dyjur Anna
Dyjur WitoldWojtyła-Dyjur AnnaAkademia Tańca Kobierzyce3 (+1)134
5.Lawera Leszek
Lawera Katarzyna
DCS BRWINÓW
Lawera Leszek
Lawera Katarzyna
Lawera LeszekLawera KatarzynaDCS BRWINÓW2 (+1)125
6.Dominiczak Krzysztof
Dominiczak Blanka
ALFA-ASTRA - Stargard
Dominiczak Krzysztof
Dominiczak Blanka
Dominiczak KrzysztofDominiczak BlankaALFA-ASTRA - Stargard1 16
7.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań3 37
8.Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Akademia Tańca Kobierzyce
Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce0 08
9.Michniewicz Janusz
Karcz Elżbieta
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Michniewicz Janusz
Karcz Elżbieta
Michniewicz JanuszKarcz ElżbietaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 09
10.Kramarski Roman
Kramarska Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Kramarski Roman
Kramarska Małgorzata
Kramarski RomanKramarska MałgorzataDIAMENT - Wrocław0 010
11.Adamczyk Bogusław
Wrońska-Ryś Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Adamczyk Bogusław
Wrońska-Ryś Agnieszka
Adamczyk BogusławWrońska-Ryś AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków0 011

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 8

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 (+1)141
2.Dyjur Witold
Wojtyła-Dyjur Anna
Akademia Tańca Kobierzyce
Dyjur Witold
Wojtyła-Dyjur Anna
Dyjur WitoldWojtyła-Dyjur AnnaAkademia Tańca Kobierzyce3 (+1)132
3.Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Akademia Tańca Kobierzyce
Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Nowicki JanuszNowicka IlonaAkademia Tańca Kobierzyce2 (+1)123
4.Dominiczak Krzysztof
Dominiczak Blanka
ALFA-ASTRA - Stargard
Dominiczak Krzysztof
Dominiczak Blanka
Dominiczak KrzysztofDominiczak BlankaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)114
5.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań3 35
6.Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Akademia Tańca Kobierzyce
Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce1 16
7.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS - Prochowice1 17
8.Cieślik Dariusz Jan
Cieślik Wioletta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Cieślik Dariusz Jan
Cieślik Wioletta
Cieślik Dariusz JanCieślik WiolettaDANCE IMPERIUM - Poznań0 08

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 5

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Akademia Tańca Smooth Gdańsk
Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Kalinowski MichałKalinowska AgnieszkaAkademia Tańca Smooth Gdańsk1 (+1)111
2.Rysavy Pavel
Rysava Elena
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Rysavy Pavel
Rysava Elena
Rysavy PavelRysava ElenaDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój2 (+1)122
3.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS - Prochowice0 03
4.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków5 54
5.Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW3 35

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 4

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra E (+1)1E1
2.Rysavy Pavel
Rysava Elena
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Rysavy Pavel
Rysava Elena
Rysavy PavelRysava ElenaDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój2 (+1)122
3.Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW3 33
4.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków3 34

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 8

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krakowiński Paweł
Głowacka Dorota
JEDYNKA - Łódź
Krakowiński Paweł
Głowacka Dorota
Krakowiński PawełGłowacka DorotaJEDYNKA - Łódź2 (+1)121
2.Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA - Oława4 (+1)142
3.Chrukin Marek
Chrukin Halina
RONDO - Rybnik
Chrukin Marek
Chrukin Halina
Chrukin MarekChrukin HalinaRONDO - Rybnik2 (+1)123
4.Lawera Leszek
Lawera Katarzyna
DCS BRWINÓW
Lawera Leszek
Lawera Katarzyna
Lawera LeszekLawera KatarzynaDCS BRWINÓW1 (+1)114
5.Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Akademia Tańca Kobierzyce
Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Moszkowski BogdanMoszkowska MałgorzataAkademia Tańca Kobierzyce2 25
6.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1 16
7.Leśniak Marek
Leśniak Violetta
RÓŻA - Olesno
Leśniak Marek
Leśniak Violetta
Leśniak MarekLeśniak ViolettaRÓŻA - Olesno1 17
8.Błahuta Janusz
Błahuta Ewa
ESENS - Wrocław
Błahuta Janusz
Błahuta Ewa
Błahuta JanuszBłahuta EwaESENS - Wrocław0 08

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 5

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Akademia Tańca Kobierzyce
Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Moszkowski BogdanMoszkowska MałgorzataAkademia Tańca Kobierzyce2 (+1)121
2.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 (+1)122
3.Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
IMPULS - Prochowice
Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
Karaban KrzysztofDwojak DorotaIMPULS - Prochowice4 43
4.Leśniak Marek
Leśniak Violetta
RÓŻA - Olesno
Leśniak Marek
Leśniak Violetta
Leśniak MarekLeśniak ViolettaRÓŻA - Olesno1 14
5.Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków1 15

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 8

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasielski Marek
Kasielska Małgorzata
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Kasielski Marek
Kasielska Małgorzata
Kasielski MarekKasielska MałgorzataSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź2 (+1)121
2.Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica2 (+1)122
3.Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW3 (+1)133
4.Szczeblewski Witold
Janiszewska Manuela
Szczeblewski Witold
Janiszewska Manuela
Szczeblewski WitoldJaniszewska Manuela1 (+1)114
5.Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
IMPULS - Prochowice
Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
Karaban KrzysztofDwojak DorotaIMPULS - Prochowice0 05
6.Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków3 36
7.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 07
8.Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO - Poznań

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrukin Marek
Chrukin Halina
RONDO - Rybnik
Chrukin Marek
Chrukin Halina
Chrukin MarekChrukin HalinaRONDO - Rybnik3 (+1)131
2.Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA - Oława1 12
3.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 23

60+ (Senior 4) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
KICK - Kielce
Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
Dziuganowski TomaszDziuganowska UrszulaKICK - Kielce1 (+1)112
3.Zabrocki Andrzej
Zabrocka Krystyna
AMETYST - Lubań
Zabrocki Andrzej
Zabrocka Krystyna
Zabrocki AndrzejZabrocka KrystynaAMETYST - Lubań0 03
4.Kowalski Jan
Kowalska Krystyna
DIAMENT - Wrocław
Kowalski Jan
Kowalska Krystyna
Kowalski JanKowalska KrystynaDIAMENT - Wrocław0 04

60+ (Senior 4) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
KICK - Kielce
Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
Dziuganowski TomaszDziuganowska UrszulaKICK - Kielce2 (+1)121
2.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra2 22
3.Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 03

60+ (Senior 4) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 (+1)111
2.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra3 32
3.Krupka Piotr
Pawlak Wiesława
Krupka Piotr
Pawlak Wiesława
Krupka PiotrPawlak Wiesława4 43

60+ (Senior 4) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica E (+1)1E1
2.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra2 22
3.Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 03

 

BLOK 2, rejestracja do 12 45, start: 13 30

25-29 (Pre-Senior) D ST PREMIUM 0

25-29 (Pre-Senior) D LA PREMIUM 0

25-29 (Pre-Senior) C ST PREMIUM 0

25-29 (Pre-Senior) C LA PREMIUM 0

25-29 (Pre-Senior) B ST PREMIUM 0

25-29 (Pre-Senior) B LA PREMIUM 0

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 6

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak Anna1 (+1)111
2.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków6 (+1)162
3.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice2 (+1)123
4.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość6 64
5.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
SMOOTH DANCE - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław0 05
6.Bijak Sebastian
Dobrowolska-Bijak Agnieszka
DIAMENT - Wrocław
Bijak Sebastian
Dobrowolska-Bijak Agnieszka
Bijak SebastianDobrowolska-Bijak AgnieszkaDIAMENT - Wrocław0 06

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 7

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice1 (+1)111
2.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112
3.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak Anna6 (+1)163
4.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków0 04
5.Cepak Adam
Gülhan Joanna
SKT Regis Bochnia
Cepak Adam
Gülhan Joanna
Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia0 05
6.Bijak Sebastian
Dobrowolska-Bijak Agnieszka
DIAMENT - Wrocław
Bijak Sebastian
Dobrowolska-Bijak Agnieszka
Bijak SebastianDobrowolska-Bijak AgnieszkaDIAMENT - Wrocław0 06
7.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork1 17

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 8

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków2 (+1)121
2.Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO - Rybnik8 (+1)182
3.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)113
4.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków3 (+1)134
5.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń2 25
6.Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia0 06
7.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
SMOOTH DANCE - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław0 07
8.Wącław Szczepan
Wącław Anna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 6

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
DANCE CENTER - Poznań
Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
Zaborowski MarekTokłowicz ElizaDANCE CENTER - Poznań5 (+1)151
2.Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA - Kraków2 (+1)122
3.Dębiński Tomasz
Koliszko Monika
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Dębiński Tomasz
Koliszko Monika
Dębiński TomaszKoliszko MonikaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra1 (+1)113
4.Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków2 24
5.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość3 35
6.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak Anna6 66

30+ (Senior 1) B ST PREMIUM 0

LIGA SENIORÓW

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 2

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
DIAMENT - Wrocław
Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT - Wrocław3 (+1)131
2.Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia0 02

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 9

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Akademia Tańca Smooth Gdańsk
Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Kalinowski MichałKalinowska AgnieszkaAkademia Tańca Smooth Gdańsk2 (+1)121
2.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków7 (+1)172
3.Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
Sionek KrzysztofCichowska-Sionek AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica3 (+1)133
4.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice3 (+1)134
5.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość6 65
6.Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard0 06
7.Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
Burdziuk KrzysztofBurdziuk JustynaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań1 17
8.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 08
9.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań1 19

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 7

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica3 (+1)131
2.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice2 (+1)122
3.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin C (+1)1C3
4.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard0 04
5.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków0 05
6.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork1 16
7.Wącław Szczepan
Wącław Anna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 7

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+1)171
2.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle4 (+1)142
3.Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
Sionek KrzysztofCichowska-Sionek AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica4 (+1)143
4.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard0 04
5.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków3 35
6.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń2 26
7.Wącław Szczepan
Wącław Anna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle9 (+1)191
2.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość3 32
3.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań0 03

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 5

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław4 (+1)141
2.Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 (+1)112
3.Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
Nietubyć StanisławGoszyk AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 23
4.Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Warszawa0 04
5.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia0 05

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 0

LIGA SENIORÓW

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 2

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Krzysztof
Wawer Agata
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Woźniak Krzysztof
Wawer Agata
Woźniak KrzysztofWawer AgataCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica2 (+1)121
2.Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard0 02

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 0

LIGA SENIORÓW

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 8

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 (+1)182
3.Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź1 (+1)113
4.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań2 (+1)124
5.Ushakov Vladyslav
Więcław-Włodarczyk Anna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Ushakov Vladyslav
Więcław-Włodarczyk Anna
Ushakov VladyslavWięcław-Włodarczyk AnnaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra5 55
6.Woźniak Krzysztof
Wawer Agata
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Woźniak Krzysztof
Wawer Agata
Woźniak KrzysztofWawer AgataCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica2 26
7.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice1 17
8.Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
Krzykwa WojciechSiembida AgnieszkaNDK - Nowa Sól0 08

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 22
3.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03

50+ (Senior 3) B ST PREMIUM 9

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czylok Mariusz
Czylok Alicja
ST IMPRESJA Kęty
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok MariuszCzylok AlicjaST IMPRESJA Kęty7 (+1)171
2.Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
Stawiński JanPawelczyk MagdalenaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź1 (+1)112
3.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)113
4.Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
Szejda PiotrRybińska - Szejda BarbaraCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)114
5.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
AMBER - Kołobrzeg
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaAMBER - Kołobrzeg0 05
6.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól3 36
7.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław1 17
8.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia0 08
9.Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
Krzykwa WojciechSiembida AgnieszkaNDK - Nowa Sól0 09

50+ (Senior 3) B LA PREMIUM 5

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice1 (+1)111
2.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia1 (+1)112
3.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 13
4.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól1 14
5.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 25

60+ (Senior 4) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimas Roman
Klimas Maria
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 (+1)111
2.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław5 (+1)152
3.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań2 (+1)123
4.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań0 04
5.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 35
6.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków2 26

60+ (Senior 4) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 (+1)131
2.Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 (+1)112
3.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków0 03
4.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań3 34

60+ (Senior 4) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 02

60+ (Senior 4) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków1 (+1)111
2.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 12
3.Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 13

60+ (Senior 4) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna2 (+1)121
2.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków1 (+1)112
3.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 34

60+ (Senior 4) B LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja do 17 15, start: 18 00

25-29 (Pre-Senior) A ST PREMIUM 0

25-29 (Pre-Senior) A LA PREMIUM 0

25-29 (Pre-Senior) Open ST 0

25-29 (Pre-Senior) Open LA 0

30+ (Senior 1) A ST PREMIUM 0

30+ (Senior 1) A LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kopczyński Dawid
Popek-Kopczyńska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Kopczyński Dawid
Popek-Kopczyńska Małgorzata
Kopczyński DawidPopek-Kopczyńska MałgorzataDCS BRWINÓW2 (+1)121
2.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz5 52
3.Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
DIAMENT - Wrocław
Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT - Wrocław3 33

30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 0

30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz5 (+1)151240
2.Kopczyński Dawid
Popek-Kopczyńska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Kopczyński Dawid
Popek-Kopczyńska Małgorzata
Kopczyński DawidPopek-Kopczyńska MałgorzataDCS BRWINÓW3 (+1)132198
3.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza Patrycja9 (+1)193156
4.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 54134
5.Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
DIAMENT - Wrocław
Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT - Wrocław3 35122
6.Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
DANCE CENTER - Poznań
Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
Zaborowski MarekTokłowicz ElizaDANCE CENTER - Poznań5 56110

40+ (Senior 2) A ST PREMIUM 0

40+ (Senior 2) A LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Sulmiński Zbigniew
Sulmiński Anke
Askania TSC Berlin
(Niemcy)
Sulmiński Zbigniew
Sulmiński Anke
Sulmiński ZbigniewSulmiński AnkeAskania TSC Berlin
(Niemcy)
1
2.Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
BLACK DANCE - Gdańsk
Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk5 (+1)152242
3.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław5 (+1)153200
4.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)114158
5.Salazhentsau Siarhei
Gawlik Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Salazhentsau Siarhei
Gawlik Ewa
Salazhentsau SiarheiGawlik EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 (+1)195136
6.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia0 06230
7.Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 17124
8.Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Akademia Tańca Smooth Gdańsk
Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Kalinowski MichałKalinowska AgnieszkaAkademia Tańca Smooth Gdańsk2 28112
9.Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Warszawa0 09100

40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
BLACK DANCE - Gdańsk
Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
Jesionek TomaszZiemniak KatarzynaBLACK DANCE - Gdańsk1 (+1)111236
2.Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
BLACK DANCE - Gdańsk
Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk1 (+1)112194
3.Niewiadomski Paweł
Ogonowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Niewiadomski Paweł
Ogonowska Joanna
Niewiadomski PawełOgonowska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa10 (+1)1103152
4.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04130
5.Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica17 175232
6.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia0 06190

50+ (Senior 3) A ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
CLASSIC - Warszawa
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski JacekCzarnocka IwonaCLASSIC - Warszawa1 (+1)111
2.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica7 (+1)172
3.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno2 (+1)123
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur Renata8 (+1)184
5.Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
Stawiński JanPawelczyk MagdalenaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź1 15
6.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
Szejda PiotrRybińska - Szejda BarbaraCANTINERO - Tomaszów Maz.1 17
8.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
AMBER - Kołobrzeg
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaAMBER - Kołobrzeg0 08
9.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław1 19

50+ (Senior 3) A LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań1 (+1)111
2.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik5 (+1)152
3.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno0 03
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur Renata2 24

50+ (Senior 3) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
IMPERIA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków6 (+1)161257
2.Sulmiński Zbigniew
Sulmiński Anke
Askania TSC Berlin
(Niemcy)
Sulmiński Zbigniew
Sulmiński Anke
Sulmiński ZbigniewSulmiński AnkeAskania TSC Berlin
(Niemcy)
2
3.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław15 (+1)1153215
4.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 (+1)164173
5.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik1 (+1)115151
6.Basak Jarosław
Basak Beata
DANCE TEAM - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataDANCE TEAM - Wrocław19 (+1)1196139
7.Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
CLASSIC - Warszawa
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski JacekCzarnocka IwonaCLASSIC - Warszawa2 (+1)127127
8.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia0 08115
9.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur Renata8 89103
10.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów0 01091
11.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica7 71179
12.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica2 21267
13.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
AMBER - Kołobrzeg
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaAMBER - Kołobrzeg0 01355

50+ (Senior 3) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 (+1)161236
2.Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica17 (+1)1172194
3.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia0 03152
4.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice1 14130

60+ (Senior 4) A ST PREMIUM 0

60+ (Senior 4) A LA PREMIUM 0

60+ (Senior 4) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów6 (+1)161238
2.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna3 (+1)132196
3.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów0 03154
4.Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT - Wrocław0 04132
5.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków1 15120

60+ (Senior 4) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów5 (+1)151232
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna0 02190

25+ (Pre-Senior + Senior 1) Open ST 4T Solo Dance 0

25+ (Pre-Senior + Senior 1) Open LA 4T Solo Dance 0

40+ (Senior 2) Open ST 4T Solo Dance 0

40+ (Senior 2) Open LA 4T Solo Dance 0