UWAGA
UWAGA!!! Dodatkowe zgłoszenia par i tancerzy solo tel. 604-433-737
Informujemy, że TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ.
Szczegółowy program zostanie zamieszczony 16.03.2023 r.
Pozdrawiamy i do zobaczenia w sobotę :)
ORGANIZATORZY
!!! UWAGA!!!
Zmiana godziny rozpoczęcia TURNIEJU
Wszystkie kategorie tańczą na I Bloku
ROZPOCZĘCIE TURNIEJU O GODZ. 16:00
Zmiany w programie – proszę zapoznać się z nowym harmonogramem turnieju
BLOK 1, rejestracja 14.00-15:30, próba parkietu 14:00-15:45, start: 16:00
8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Dudzik Adriana STTS Kraków | Dudzik Adriana | Dudzik Adriana | STTS Kraków | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
2. | Wojtanowska Lena KLASA - Tarnów | Wojtanowska Lena | Wojtanowska Lena | KLASA - Tarnów | 12 Wojtanowska Lena - G (+2) | 2 | 12 | Wojtanowska Lena - G | 1 |
3. | Pociecha Antonina STTS Kraków | Pociecha Antonina | Pociecha Antonina | STTS Kraków | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Ledzińska Oliwia THOMAS DANCE - Kraków | Ledzińska Oliwia | Ledzińska Oliwia | THOMAS DANCE - Kraków | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Urjasz Wiktoria THOMAS DANCE - Kraków | Urjasz Wiktoria | Urjasz Wiktoria | THOMAS DANCE - Kraków | 1 | | 1 | | 2 |
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Jaskierska Aleksandra CUBANA - Nowy Targ | Jaskierska Aleksandra | Jaskierska Aleksandra | CUBANA - Nowy Targ | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
2. | Musiał Zuzanna AXIS - Nowy Sącz | Musiał Zuzanna | Musiał Zuzanna | AXIS - Nowy Sącz | 7 (+2) | 2 | 7 | | 2 |
3. | Arendowska Dominika AXIS - Nowy Sącz | Arendowska Dominika | Arendowska Dominika | AXIS - Nowy Sącz | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
4. | Grata Oliwia AKSEL - Rzeszów | Grata Oliwia | Grata Oliwia | AKSEL - Rzeszów | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Barszcz Wiktoria GALA - Mielec | Barszcz Wiktoria | Barszcz Wiktoria | GALA - Mielec | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Malec Gabriela THOMAS DANCE - Kraków | Malec Gabriela | Malec Gabriela | THOMAS DANCE - Kraków | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
3. | Cieślak Vanessa GALA - Mielec | Cieślak Vanessa | Cieślak Vanessa | GALA - Mielec | 2 (+1) | 1 | 2 | | 3 |
4. | Michalska Urszula STTS Kraków | Michalska Urszula | Michalska Urszula | STTS Kraków | 1 (+1) | 1 | 1 | | 4 |
5. | Zielińska Maria IMPERIA - Kraków | Zielińska Maria | Zielińska Maria | IMPERIA - Kraków | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Kot Wiktoria THOMAS DANCE - Kraków | Kot Wiktoria | Kot Wiktoria | THOMAS DANCE - Kraków | 1 | | 1 | | 6 |
7. | Gołąb Ola AXIS - Nowy Sącz | Gołąb Ola | Gołąb Ola | AXIS - Nowy Sącz | 0 | | 0 | | 7 |
8. | Nieć Maja IMPERIA - Kraków | Nieć Maja | Nieć Maja | IMPERIA - Kraków | 0 | | 0 | | 8 |
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Walkowicz Michał Bednarz Alicja KLASA - Tarnów | Walkowicz Michał Bednarz Alicja | Walkowicz Michał | Bednarz Alicja | KLASA - Tarnów | 4 (+1) | 1 | 4 | | 1 |
2. | Kuc Mateusz Adamarek Pola GALA - Mielec | Kuc Mateusz Adamarek Pola | Kuc Mateusz | Adamarek Pola | GALA - Mielec | 10 | | 10 | | |
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Smirnov Mihail Ukrainets-Krachetova Zlata IMPERIA - Kraków | Smirnov Mihail Ukrainets-Krachetova Zlata | Smirnov Mihail | Ukrainets-Krachetova Zlata | IMPERIA - Kraków | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
2. | Pasadyn Szymon Merchut Sabina KLASA - Tarnów | Pasadyn Szymon Merchut Sabina | Pasadyn Szymon | Merchut Sabina | KLASA - Tarnów | 8 (+2) | 2 | 8 | | 2 |
3. | Capik Tomasz Wojciechowska Marcelina THOMAS DANCE - Kraków | Capik Tomasz Wojciechowska Marcelina | Capik Tomasz | Wojciechowska Marcelina | THOMAS DANCE - Kraków | 1, 1 (+1) | 1 | 1, 1 | | 3 |
4. | Słaby Maksymilian Hebda Kamila THOMAS DANCE - Kraków | Słaby Maksymilian Hebda Kamila | Słaby Maksymilian | Hebda Kamila | THOMAS DANCE - Kraków | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Bik Adam Wilk Milena GRACJA - Krosno | Bik Adam Wilk Milena | Bik Adam | Wilk Milena | GRACJA - Krosno | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Kamiński Sebastian Pachacz Karolina KLASA - Tarnów | Kamiński Sebastian Pachacz Karolina | Kamiński Sebastian | Pachacz Karolina | KLASA - Tarnów | 3 | | 3 | | 2 |
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Gracz Błażej Antoń Kamila GALA - Mielec | Gracz Błażej Antoń Kamila | Gracz Błażej | Antoń Kamila | GALA - Mielec | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Sierak Daniel Zych Milena LATINO - Żabno | Sierak Daniel Zych Milena | Sierak Daniel | Zych Milena | LATINO - Żabno | 1 | | 1 | | 2 |
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 1
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Respekta Kamil Mordarska Aleksandra AXIS - Nowy Sącz | Respekta Kamil Mordarska Aleksandra | Respekta Kamil | Mordarska Aleksandra | AXIS - Nowy Sącz | | | | | |
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Respekta Kamil Mordarska Aleksandra AXIS - Nowy Sącz | Respekta Kamil Mordarska Aleksandra | Respekta Kamil | Mordarska Aleksandra | AXIS - Nowy Sącz | 2 (+1) | 1 | 2 | | 1 |
2. | Janik Jakub Oratowska Martyna AXIS - Nowy Sącz | Janik Jakub Oratowska Martyna | Janik Jakub | Oratowska Martyna | AXIS - Nowy Sącz | 4 | | 4 | | 2 |
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Błachut Krzysztof Czubin Adrianna INFINITY - Kraków | Błachut Krzysztof Czubin Adrianna | Błachut Krzysztof | Czubin Adrianna | INFINITY - Kraków | 5 (+1) | 1 | 5 | | 1 |
2. | Gomułka Jakub Małecka-Poręba Amelia AXIS - Nowy Sącz | Gomułka Jakub Małecka-Poręba Amelia | Gomułka Jakub | Małecka-Poręba Amelia | AXIS - Nowy Sącz | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Lenartowicz Tomasz Jaśkowska Klaudia GRACJA - Krosno | Lenartowicz Tomasz Jaśkowska Klaudia | Lenartowicz Tomasz | Jaśkowska Klaudia | GRACJA - Krosno | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Janik Jakub Oratowska Martyna AXIS - Nowy Sącz | Janik Jakub Oratowska Martyna | Janik Jakub | Oratowska Martyna | AXIS - Nowy Sącz | 0 | | 0 | | 4 |
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Błachut Krzysztof Czubin Adrianna INFINITY - Kraków | Błachut Krzysztof Czubin Adrianna | Błachut Krzysztof | Czubin Adrianna | INFINITY - Kraków | 5 (+1) | 1 | 5 | | 1 |
2. | Lenartowicz Tomasz Jaśkowska Klaudia GRACJA - Krosno | Lenartowicz Tomasz Jaśkowska Klaudia | Lenartowicz Tomasz | Jaśkowska Klaudia | GRACJA - Krosno | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Gomułka Jakub Małecka-Poręba Amelia AXIS - Nowy Sącz | Gomułka Jakub Małecka-Poręba Amelia | Gomułka Jakub | Małecka-Poręba Amelia | AXIS - Nowy Sącz | 0 | | 0 | | 3 |