"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego

2022-05-29 JELENIA GÓRA, AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga! PROGRAM TURNIEJU POZOSTAJE BEZ ZMIAN.

- do Bloku IV dopisano kat. SOLO do 11 lat kl. F i kat. do 7 lat kl.H - PREMIUM
- kat. SENIOR II Kl.E ST i LA przeniesiono z Bloku IV do Bloku II
- do Bloku I dodano kat. SENIOR I kl.F ST / LA

Serdecznie zapraszamy :)

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:00, próba parkietu 8:45-9:15, start: 9:30

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 5

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Juda Maja
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Juda MajaJuda MajaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
2.Kozik Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kozik AnnaKozik AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
3.Szuchnik Hanna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Szuchnik HannaSzuchnik HannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
4.Wojtczak Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Wojtczak AleksandraWojtczak AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
5.Zolotarova Anastasiia
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Zolotarova AnastasiiaZolotarova AnastasiiaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 2

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Leśniak Nikola
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Leśniak NikolaLeśniak NikolaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
2.Malinowska Alicja
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Malinowska AlicjaMalinowska AlicjaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 3

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bąk Stanisław
Kowalczyk Martyna
IMPULS - Prochowice
Bąk Stanisław
Kowalczyk Martyna
Bąk StanisławKowalczyk MartynaIMPULS - Prochowice
2.Solecki Wojciech
Janczak Laura
4STEP - Siechnice
Solecki Wojciech
Janczak Laura
Solecki WojciechJanczak Laura4STEP - Siechnice
3.Trzeciak Miłosz
Skłodowska Julia
AMETYST - Lubań
Trzeciak Miłosz
Skłodowska Julia
Trzeciak MiłoszSkłodowska JuliaAMETYST - Lubań

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prus Franciszek
Kornatowska Karina
FRASZKA - Kamienna Góra
Prus Franciszek
Kornatowska Karina
Prus FranciszekKornatowska KarinaFRASZKA - Kamienna Góra7 (+2)271
2.Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA - Zielona Góra11, 11 (+2)211, 111
3.Lizoń Oliwier
Tilgner Zuzanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Lizoń Oliwier
Tilgner Zuzanna
Lizoń OliwierTilgner ZuzannaFRASZKA - Kamienna Góra5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kondratenko Viacheslav
Jabłońska Agata
IGLICA - Wrocław
Kondratenko Viacheslav
Jabłońska Agata
Kondratenko ViacheslavJabłońska AgataIGLICA - Wrocław10 (+2)2101
2.Szczerbiak Bolko
Król Magdalena
TAKT - Legnica
Szczerbiak Bolko
Król Magdalena
Szczerbiak BolkoKról MagdalenaTAKT - Legnica2 (+1)122

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA - Wrocław3 (+1)131
2.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)122
3.Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS - Wrocław0 03
4.Węgliński Filip
Przychocka Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Przychocka Hanna
Węgliński FilipPrzychocka HannaFRASZKA - Kamienna Góra0 04
5.Kielech Szymon
Sobczak Hanna
ALEX - Żagań
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
Kielech SzymonSobczak HannaALEX - Żagań0 05

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Waszkiewicz Krzysztof
Wojtaszewska Katarzyna
IMPULS - Prochowice
Waszkiewicz Krzysztof
Wojtaszewska Katarzyna
Waszkiewicz KrzysztofWojtaszewska KatarzynaIMPULS - Prochowice1 (+1)111
2.Kurzeja Krzysztof
Pławuszewska Monika
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kurzeja Krzysztof
Pławuszewska Monika
Kurzeja KrzysztofPławuszewska MonikaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 02

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Waszkiewicz Krzysztof
Wojtaszewska Katarzyna
IMPULS - Prochowice
Waszkiewicz Krzysztof
Wojtaszewska Katarzyna
Waszkiewicz KrzysztofWojtaszewska KatarzynaIMPULS - Prochowice2 (+1)121
2.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 22
3.Kurzeja Krzysztof
Pławuszewska Monika
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kurzeja Krzysztof
Pławuszewska Monika
Kurzeja KrzysztofPławuszewska MonikaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 03

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:30, próba parkietu 11:15-11:45, start: 12:00

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Joanna
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk JoannaBłaszczyk JoannaIGLICA - Wrocław10 (+2)2101
2.Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek ZofiaMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław10 (+2)2101
3.Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.9 (+1)192

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
4STEP - Siechnice
Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
Troska BartoszKręgiel Marcelina4STEP - Siechnice9 (+2)291
2.Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
4STEP - Siechnice
Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
Woźniak BartoszKordus Alicja4STEP - Siechnice8 (+1)182

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
Szydło TomaszHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+1)122
3.Poborczyk Tomasz
Hut Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Poborczyk Tomasz
Hut Julia
Poborczyk TomaszHut JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice2 (+1)123
4.Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
TAKT - Legnica
Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
Gagat SzczepanSmirno KlaudiaTAKT - Legnica0 04
5.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 05
6.Apolinarski Łukasz
Apolinarska Julia
AMETYST - Lubań
Apolinarski Łukasz
Apolinarska Julia
Apolinarski ŁukaszApolinarska JuliaAMETYST - Lubań0 06
7.Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica0 07

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+1)112
3.Poborczyk Tomasz
Hut Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Poborczyk Tomasz
Hut Julia
Poborczyk TomaszHut JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice2 (+1)123
4.Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
Szydło TomaszHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 14
5.Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
TAKT - Legnica
Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
Gagat SzczepanSmirno KlaudiaTAKT - Legnica0 05
6.Apolinarski Łukasz
Apolinarska Julia
AMETYST - Lubań
Apolinarski Łukasz
Apolinarska Julia
Apolinarski ŁukaszApolinarska JuliaAMETYST - Lubań0 06
7.Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica0 07

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA4 (+1)141
2.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS - Prochowice1 12

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:00, próba parkietu 13:45-14:15, start: 14:30

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Diachuk Oleksandra
IMPULS - Prochowice
Diachuk OleksandraDiachuk OleksandraIMPULS - Prochowice2 (+2)221
2.Fischenko Angelina
IMPULS - Prochowice
Fischenko AngelinaFischenko AngelinaIMPULS - Prochowice2 (+2)221
3.Organiściak Hanna
ATHINA - Oława
Organiściak HannaOrganiściak HannaATHINA - Oława5 (+2)251
4.Piskorska Hanna
DANCE TEAM - Wrocław
Piskorska HannaPiskorska HannaDANCE TEAM - Wrocław4 (+2)241
5.Suska Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Suska MałgorzataSuska MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław9 (+2)291
6.Feszczuk Hanna
DANCE TEAM - Wrocław
Feszczuk HannaFeszczuk HannaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)122
7.Niepsujewicz Maja
ATHINA - Oława
Niepsujewicz MajaNiepsujewicz MajaATHINA - Oława7 (+1)172

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palus Dawid
Konovalova Marharyta
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
Palus DawidKonovalova MarharytaIGLICA - Wrocław10 (+2)2101
2.Misiak Karol
Misiak Marianna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra5 (+2)252
3.Chorostecki Oskar
Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Chorostecki Oskar
Wojciechowska Vanessa
Chorostecki OskarWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław9 (+1)193

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
Sucholas BłażejNieckarz KlaudiaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław4 (+1)142
3.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra0 03
4.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra0 04

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Koko Martyna
Rybski FilipKoko MartynaAMETYST - Lubań1 (+1)111
2.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław3 (+1)132
3.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów1 13
4.Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
Kudła WiktorChomąt HannaTAKT - Legnica0 04
5.Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 45

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Koko Martyna
Rybski FilipKoko MartynaAMETYST - Lubań2 (+1)121
2.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław D (+1)1D2
3.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław5 (+1)153
4.Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 54
5.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów0 05
6.Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
Kudła WiktorChomąt HannaTAKT - Legnica0 06

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS - Prochowice1 12

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA3 (+1)131
2.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 02

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sosiński Andrzej
Karwacka Donata
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Karwacka Donata
Sosiński AndrzejKarwacka DonataGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1 12
3.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra1 13

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra2 22
3.Sosiński Andrzej
Karwacka Donata
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Karwacka Donata
Sosiński AndrzejKarwacka DonataGRACJA - Zielona Góra0 03

 

BLOK 4, rejestracja 16:00-16:30, próba parkietu 16:15-16:45, start: 17:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Vaskanian David
Wiśniewska Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Vaskanian David
Wiśniewska Julia
Vaskanian DavidWiśniewska JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 2

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Banasiak Dorian
Chamerska Maria
FRASZKA - Kamienna Góra
Banasiak Dorian
Chamerska Maria
Banasiak DorianChamerska MariaFRASZKA - Kamienna Góra
2.Kaźmierczak Krystian
Kozyra Patrycja
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaźmierczak Krystian
Kozyra Patrycja
Kaźmierczak KrystianKozyra PatrycjaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów E (+1)1E1
2.Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
Dąbrowski JędrzejMikołajczyk LenaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 (+1)132
3.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów0 03
4.Paciejewski Bartosz
Rusnarczyk Martyna
AMETYST - Lubań
Paciejewski Bartosz
Rusnarczyk Martyna
Paciejewski BartoszRusnarczyk MartynaAMETYST - Lubań0 04

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław6 (+1)161
2.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin1 (+1)112
3.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaART OF DANCE - Krotoszyn3 (+1)133
4.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 04
5.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica0 05
6.Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
Kowalczyk JakubNowak AlicjaIMPULS - Prochowice0 06

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław2 (+1)121
2.Sosiński Andrzej
Karwacka Donata
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Karwacka Donata
Sosiński AndrzejKarwacka DonataGRACJA - Zielona Góra1 12
3.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 03

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław0 03
4.Sosiński Andrzej
Karwacka Donata
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Karwacka Donata
Sosiński AndrzejKarwacka DonataGRACJA - Zielona Góra0 04

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hlyniuk Sofia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+1)131
2.Shuka Eliza
DANCE TEAM - Wrocław
Shuka ElizaShuka ElizaDANCE TEAM - Wrocław2 22