Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach Solo Dance

2021-12-10 Kraków, ul. Kolna 2, Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT


Plik z wynikami
BLOK 1

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź9 (+2)291
2.Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka PolaKopka PolaAnaDens Łódź10 (+2)2101
3.Makarenko Sofiia
AnaDens Łódź
Makarenko SofiiaMakarenko SofiiaAnaDens Łódź13 Makarenko Sofiia - G (+2)213Makarenko Sofiia - G1
4.Formella Nadia
AnaDens Łódź
Formella NadiaFormella NadiaAnaDens Łódź6 (+1)162
5.Krawczyk Antonina
JUST DANCE Wieliczka
Krawczyk AntoninaKrawczyk AntoninaJUST DANCE Wieliczka2 (+1)122

Do 11 (Do 9 + Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź8 (+2)281
2.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź12 Choinka Maja - F (+2)212Choinka Maja - F2
3.Zabłocki Olaf
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki OlafZabłocki OlafPERFECT DANCE - Kraków11 (+2)2112
4.Strojek Hanna
JUST DANCE Wieliczka
Strojek HannaStrojek HannaJUST DANCE Wieliczka4 (+1)143
5.Zielińska Maria
EVOLUTION - Kraków
Zielińska MariaZielińska MariaEVOLUTION - Kraków5 (+1)153
6.Kusa Hanna
EVOLUTION - Kraków
Kusa HannaKusa HannaEVOLUTION - Kraków5 5
7.Sztyler Nikola
EVOLUTION - Kraków
Sztyler NikolaSztyler NikolaEVOLUTION - Kraków5 5

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalska Marta
4STEP - Siechnice
Michalska MartaMichalska Marta4STEP - Siechnice2 (+1)121
2.Vasylenko Sofiia
SAKUN DANCE - Wrocław
Vasylenko SofiiaVasylenko SofiiaSAKUN DANCE - Wrocław5 Vasylenko Sofiia - E (+1)15Vasylenko Sofiia - E2
3.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź1 (+1)113
4.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce2 24
5.Czerwiec Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Czerwiec GabrielaCzerwiec GabrielaEVOLUTION - Kraków0 05
6.Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zakielarz MariaZakielarz MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 1

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marszałek Anastazja
AMAZING DANCE STUDIO
Marszałek AnastazjaMarszałek AnastazjaAMAZING DANCE STUDIO2 (+2)221
2.Piechota Małgorzata
AMAZING DANCE STUDIO
Piechota MałgorzataPiechota MałgorzataAMAZING DANCE STUDIO2 (+2)221
3.Sobieszek Maja
ETIUDA - Radomsko
Sobieszek MajaSobieszek MajaETIUDA - Radomsko12 Sobieszek Maja - G (+2)212Sobieszek Maja - G1
4.Ścigaj Nadia
AMAZING DANCE STUDIO
Ścigaj NadiaŚcigaj NadiaAMAZING DANCE STUDIO1 (+1)112
5.Górny Julia
SWING Żywiec-Kuków
Górny JuliaGórny JuliaSWING Żywiec-Kuków4 (-1)-14

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górka Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Górka ZofiaGórka ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 21

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Singh Nadia
JEDYNKA - Łódź
Singh NadiaSingh NadiaJEDYNKA - Łódź1 (+1)111
2.Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyńska AleksandraPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)132
3.Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz PolaRygasiewicz PolaRONDO - Rybnik0 03
4.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 14
5.Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Falkiewicz AleksandraFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko1 (+1)111
2.Prudel Paulina
KTT MIX - Rybnik
Prudel PaulinaPrudel PaulinaKTT MIX - Rybnik1 (+1)112
3.Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
Uściłowska MarcelinaUściłowska MarcelinaAKSEL - Rzeszów2 23
4.Sieńko Aniela
AKSEL - Rzeszów
Sieńko AnielaSieńko AnielaAKSEL - Rzeszów1 14
5.Żarska Emilia
AKSEL - Rzeszów
Żarska EmiliaŻarska EmiliaAKSEL - Rzeszów0 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
Uściłowska MarcelinaUściłowska MarcelinaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Wacławek MarlenaWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 Wacławek Marlena - E (+1)15Wacławek Marlena - E2
3.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko4 (+1)143
4.Prudel Paulina
KTT MIX - Rybnik
Prudel PaulinaPrudel PaulinaKTT MIX - Rybnik0 04
5.Sieńko Aniela
AKSEL - Rzeszów
Sieńko AnielaSieńko AnielaAKSEL - Rzeszów1 15
6.Żarska Emilia
AKSEL - Rzeszów
Żarska EmiliaŻarska EmiliaAKSEL - Rzeszów-2 (-1)-1-2

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Open KOMB 6T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Makarenko Sofiia
AnaDens Łódź
Makarenko SofiiaMakarenko SofiiaAnaDens Łódź0 01
2.Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka PolaKopka PolaAnaDens Łódź10 102
3.Formella Nadia
AnaDens Łódź
Formella NadiaFormella NadiaAnaDens Łódź6 63

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź0 01
2.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce2 22
3.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź9 93

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Solo Dance 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź 1
2.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź 2
3.Vasylenko Sofiia
SAKUN DANCE - Wrocław
Vasylenko SofiiaVasylenko SofiiaSAKUN DANCE - Wrocław0 03
4.Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kordula KajaKordula KajaJUST DANCE Wieliczka0 04
5.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź0 05
6.Momot Lena
Akademia Tańca - Kielce
Momot LenaMomot LenaAkademia Tańca - Kielce

12-13 (Junior 1) Open ST Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź 1
2.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź3 32
3.Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Falkiewicz AleksandraFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin

12-13 (Junior 1) Open LA Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź 1
2.Stopczyńska Anna
IDEA - Kraków
Stopczyńska AnnaStopczyńska AnnaIDEA - Kraków0 02
3.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź3 33
4.Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Falkiewicz AleksandraFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin

14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź3 31
2.Podborowska Anastazja
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Podborowska AnastazjaPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA

14-15 (Junior 2) Open LA Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stopczyńska Anna
IDEA - Kraków
Stopczyńska AnnaStopczyńska AnnaIDEA - Kraków0 01
2.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź3 32
3.Podborowska Anastazja
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Podborowska AnastazjaPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA

16+ (Powyżej 15) Open ST Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jemielniak Katarzyna
BALLROOM - Lublin
Jemielniak KatarzynaJemielniak KatarzynaBALLROOM - Lublin
2.Lewandowska Weronika
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Lewandowska WeronikaLewandowska WeronikaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
3.Prudel Paulina
KTT MIX - Rybnik
Prudel PaulinaPrudel PaulinaKTT MIX - Rybnik

16+ (Powyżej 15) Open LA Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubacka Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kubacka OliwiaKubacka OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 21
2.Jemielniak Katarzyna
BALLROOM - Lublin
Jemielniak KatarzynaJemielniak KatarzynaBALLROOM - Lublin1 12
3.Lewandowska Weronika
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Lewandowska WeronikaLewandowska WeronikaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
4.Prudel Paulina
KTT MIX - Rybnik
Prudel PaulinaPrudel PaulinaKTT MIX - Rybnik