XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY

2021-11-21 OŁAWA, ATHINA - Oława


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiany godzin rozpoczęcia bloków turnieju.
Prosimy o zapoznanie się!!!
Zapraszamy!!!

BLOK 1, rejestracja 8 30 - 9 30, start: 10 00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 0

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 10

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bajek Adam
Waluk Sofia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bajek Adam
Waluk Sofia
Bajek AdamWaluk SofiaCIEŚLAK - Jelenia Góra
2.Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
AKTAN - Wrocław
Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
Buszczak DominikObrzud MagdalenaAKTAN - Wrocław
3.Bąk Grzegorz
Kozłowska Anna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Bąk Grzegorz
Kozłowska Anna
Bąk GrzegorzKozłowska AnnaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
4.Gniot Wiktor
Kryla Emilia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Gniot Wiktor
Kryla Emilia
Gniot WiktorKryla EmiliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
5.Gurak Luiza
Hołub Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Gurak Luiza
Hołub Anna
Gurak LuizaHołub AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra
6.Jarzębska Jaśmin
Kostka Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Jarzębska Jaśmin
Kostka Wiktoria
Jarzębska JaśminKostka WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra
7.Majkrzak Wojciech
Bogacz Anna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Majkrzak Wojciech
Bogacz Anna
Majkrzak WojciechBogacz AnnaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
8.Uretii Dawyd
Kowalska Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
Uretii Dawyd
Kowalska Anna
Uretii DawydKowalska AnnaSAKUN DANCE - Wrocław
9.Wcisło Jakub
Kurzak Weronika
INSPIRACJA - Wrocław
Wcisło Jakub
Kurzak Weronika
Wcisło JakubKurzak WeronikaINSPIRACJA - Wrocław
10.Ćwiek Natan
Flisak Pola
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Ćwiek Natan
Flisak Pola
Ćwiek NatanFlisak PolaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieczarka Zofia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Pieczarka ZofiaPieczarka ZofiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+2)261
2.Wdzienczny Marta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Wdzienczny MartaWdzienczny MartaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+2)241
3.Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska VanessaWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław4 (+2)241
4.Kozyra Patrycja
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kozyra PatrycjaKozyra PatrycjaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 (+1)132
5.Koćwin Alicja
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Koćwin AlicjaKoćwin AlicjaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK6 (+1)162

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gurak Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Gurak KorneliaGurak KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra8 (+2)281
2.Bezzubenko Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
Bezzubenko AnnaBezzubenko AnnaSAKUN DANCE - Wrocław5 (+2)252
3.Hlyniuk Sofia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+2)222
4.Koćwin Paulina
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Koćwin PaulinaKoćwin PaulinaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK2 (+1)123
5.Siroshtan Alisa
SAKUN DANCE - Wrocław
Siroshtan AlisaSiroshtan AlisaSAKUN DANCE - Wrocław2 (+1)123
6.Stalmach Małgorzata
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Stalmach MałgorzataStalmach MałgorzataRM DANCE - KIEŁCZÓW6 (+1)163

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jugo Kaja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Jugo KajaJugo KajaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+2)221
2.Talaga-Siekierska Victoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Talaga-Siekierska VictoriaTalaga-Siekierska VictoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra7 (+2)271
3.Bigielmajer Dominika
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Bigielmajer DominikaBigielmajer DominikaRM DANCE - KIEŁCZÓW3 (+1)132
4.Gross Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Gross EmiliaGross EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+1)152

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Krzysztof
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Gerber Barbara
Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP - Siechnice G (+2)2G1
2.Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
4STEP - Siechnice
Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
Kobiałka AlanOgrodnik Ewa4STEP - Siechnice10 (+2)2101
3.Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice G (+2)2G1
4.Tolarz Kuba
Kurkowska Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Kuba
Kurkowska Zuzanna
Tolarz KubaKurkowska ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.4, 4 (+2)24, 41
5.Czok Cezary
Hucz Martyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Czok Cezary
Hucz Martyna
Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9, 9 (+1)19, 92
6.Duda Jakub
Ciniecka Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Duda Jakub
Ciniecka Natasza
Duda JakubCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa5 (+1)152
7.Juskowiak Kamil
Sikora Lena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Juskowiak Kamil
Sikora Lena
Juskowiak KamilSikora LenaART OF DANCE - Krotoszyn6 (+1)162
8.Kaptur Morgan
Kostuś Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kaptur Morgan
Kostuś Maja
Kaptur MorganKostuś MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 (+1)122

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blicharz Kamil
Potysz Alicja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Blicharz Kamil
Potysz Alicja
Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE - Wodzisław Śl.6, 7 (+2)26, 71
2.Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA - Głogów4 (+2)242
3.Kobylański Hugon
Langner Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Kobylański Hugon
Langner Amelia
Kobylański HugonLangner AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław2 (+1)123
4.Ziomek Karol
Świerc Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ziomek Karol
Świerc Marta
Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Izworski Alex
Olender Nina
FRASZKA - Kamienna Góra
Izworski Alex
Olender Nina
Izworski AlexOlender NinaFRASZKA - Kamienna Góra2 (+2)221
2.Kobierzycki Tomasz
Kobierzycka Anna
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Kobierzycki Tomasz
Kobierzycka Anna
Kobierzycki TomaszKobierzycka AnnaZIELIŃSKA - Ząbkowice8 (+2)281
3.Misiak Karol
Misiak Marianna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra11 (+2)2111
4.Palus Dawid
Konovalova Marharyta
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
Palus DawidKonovalova MarharytaIGLICA - Wrocław6 (+2)261
5.Szmaj Jan
Gajewska Lena
ESENS - Wrocław
Szmaj Jan
Gajewska Lena
Szmaj JanGajewska LenaESENS - Wrocław4 (+2)241
6.Kownacki Borys
Woś Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kownacki Borys
Woś Julia
Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6, 6 (+1)16, 62
7.Pociecha Iwo
Organiściak Hanna
ATHINA - Oława
Pociecha Iwo
Organiściak Hanna
Pociecha IwoOrganiściak HannaATHINA - Oława1, 1 (+1)11, 12
8.Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
4STEP - Siechnice
Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
Woźniak BartoszKordus Alicja4STEP - Siechnice4 (+1)142
9.Zgoda Szymon
Mierzwiak Maria
ATHINA - Oława
Zgoda Szymon
Mierzwiak Maria
Zgoda SzymonMierzwiak MariaATHINA - Oława2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław2 (+1)121
2.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra2 (+1)122
3.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)123
4.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra0 04
5.Nowak Jakub
Janiszewska Emilia
ESENS - Wrocław
Nowak Jakub
Janiszewska Emilia
Nowak JakubJaniszewska EmiliaESENS - Wrocław4 45
6.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 06

 

BLOK 2, rejestracja 12 00 - 12 30, start: 13 00

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 0

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 4

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
AKTAN - Wrocław
Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN - Wrocław
2.Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
Kamionka KonradIaroshenko YaroslavaCIEŚLAK - Jelenia Góra
3.Solecki Wojciech
Kant Barbara
4STEP - Siechnice
Solecki Wojciech
Kant Barbara
Solecki WojciechKant Barbara4STEP - Siechnice
4.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobieszek Maja
ETIUDA - Radomsko
Sobieszek MajaSobieszek MajaETIUDA - Radomsko6 (+2)261
2.Reginek Alicja
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Reginek AlicjaReginek AlicjaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 (+1)142

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowska Konstancja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Jankowska KonstancjaJankowska KonstancjaCIEŚLAK - Jelenia Góra8 (+2)281
2.Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus AlicjaPolus AlicjaIGLICA - Wrocław1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
Kubuj FilipKozaczkiewicz KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 (+2)251
2.Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS - Wrocław5 (+2)252
3.Pilarski Maximilian
Mateuszów Lena
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pilarski Maximilian
Mateuszów Lena
Pilarski MaximilianMateuszów LenaCIEŚLAK - Jelenia Góra9 (+2)292
4.Pałys Karol
Zawadzka Gabriela
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Pałys Karol
Zawadzka Gabriela
Pałys KarolZawadzka GabrielaRM DANCE - KIEŁCZÓW2 (+1)123
5.Płonka Franciszek
Lena Katkowska
4STEP - Siechnice
Płonka Franciszek
Lena Katkowska
Płonka FranciszekLena Katkowska4STEP - Siechnice5 (+1)153
6.Wawrzonkowski Alan
Bigielmajer Nela
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Wawrzonkowski Alan
Bigielmajer Nela
Wawrzonkowski AlanBigielmajer NelaRM DANCE - KIEŁCZÓW4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątek Nikodem
Łapa Joanna
GALA - Mielec
Świątek Nikodem
Łapa Joanna
Świątek NikodemŁapa JoannaGALA - Mielec3 (+1)131
2.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 02
3.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra0 03

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
ISKRA - Praszka
Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
Krzemiński MiłoszBor NadiaISKRA - Praszka G (+2)2G1
2.Leśniak Jakub
Białek Daria
ATHINA - Oława
Leśniak Jakub
Białek Daria
Leśniak JakubBiałek DariaATHINA - Oława6, 6 (+2)26, 61
3.Kubusiak Mikołaj
Choroszewska Maja
ATHINA - Oława
Kubusiak Mikołaj
Choroszewska Maja
Kubusiak MikołajChoroszewska MajaATHINA - Oława3, 3 (+1)13, 32
4.Kułakowski Karol
Niepsujewicz Maja
ATHINA - Oława
Kułakowski Karol
Niepsujewicz Maja
Kułakowski KarolNiepsujewicz MajaATHINA - Oława3, 3 (+1)13, 32

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droś Artur
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Droś Artur
Kaptur Karen
Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 (+2)241
2.Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
Zawada PrzemysławOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław10 (+2)2101
3.Zub Maksymilian
Adach Malwina
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Zub Maksymilian
Adach Malwina
Zub MaksymilianAdach MalwinaZIELIŃSKA - Ząbkowice11 (+2)2112
4.Śliwa Gabriel
Frania Dagmara
OLIMP - Wrocław
Śliwa Gabriel
Frania Dagmara
Śliwa GabrielFrania DagmaraOLIMP - Wrocław11 (+2)2112
5.Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
DANCE PROJECT- Wrocław
Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
Nowacki MarcelKobylańska MariaDANCE PROJECT- Wrocław5 (+1)153
6.Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa7 (+1)173
7.Węgliński Filip
Przychocka Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Przychocka Hanna
Węgliński FilipPrzychocka HannaFRASZKA - Kamienna Góra3 (+1)133

 

BLOK 3, rejestracja 14 30 - 15 00, start: 15 30

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki E (+1)1E1
2.Niżniowski Piotr
Kierys Katarzyna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Niżniowski Piotr
Kierys Katarzyna
Niżniowski PiotrKierys KatarzynaART OF DANCE - Krotoszyn2 (+1)122
3.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica3 (+1)133
4.Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa1 14
5.Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 25
6.Lizoń Ernest
Homoncik Amelia
FRASZKA - Kamienna Góra
Lizoń Ernest
Homoncik Amelia
Lizoń ErnestHomoncik AmeliaFRASZKA - Kamienna Góra0 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław1 (+1)111
2.Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
ESENS - Wrocław
Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaESENS - Wrocław5 52

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław4 (+1)141
2.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec0 02
3.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice2 (-1)-12

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław4 (+1)141
2.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec0 02
3.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice4 (-1)-14

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław1 (+1)111
2.Salicki Oskar
Włoch Paulina
ISKRA - Praszka
Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA - Praszka5 (+1)152
3.Chen Filip
Niciejewska Alicja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Niciejewska Alicja
Chen FilipNiciejewska AlicjaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 23
4.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 04
5.Adach Mateusz
Szczucka Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 05

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA C (+1)1C1
2.Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice0 03
4.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 04

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sharapov Artom
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Sharapov Artom
Wójkiewicz Amelia
Sharapov ArtomWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań5 (+1)151
2.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice1 (+1)112
3.Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 04

 

BLOK 4, rejestracja 17 00 - 17 30, start: 18 00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kret Jakub
Staniszewska Joanna
DANCELIGHT - Wrocław
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret JakubStaniszewska JoannaDANCELIGHT - Wrocław1 (+1)111
2.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa-1 -12

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
Hawryluk MarcinŻywiołowska ZuzannaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź4 (+1)141
2.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa0 02

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan D (+1)1D1
2.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań5 (+1)152
3.Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
ISKRA - Praszka
Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA - Praszka2 23
4.Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA - Wrocław1 14
5.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno1 15

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko5 (+1)151
2.Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
ISKRA - Praszka
Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA - Praszka5 (+1)152
3.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań5 53
4.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno0 04

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań4 (+1)141
2.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań5 52

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin6 (+1)161
2.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały4 42
3.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan1 13

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 (+1)111
2.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca Sparta - Opole6 (+1)162
3.Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań8 (+1)183
4.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław1 14
5.Skolut Kamil
Ryś Zuzanna
DANCE PROJECT- Wrocław
Skolut Kamil
Ryś Zuzanna
Skolut KamilRyś ZuzannaDANCE PROJECT- Wrocław8 85
6.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin6 66
7.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań1 17

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole6 (+1)161
2.Szozda Michał
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Szozda Michał
Gierczyk Karolina
Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław1 12
3.Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA7 73

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
4STEP - Siechnice
Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP - Siechnice8 (+1)181
2.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice0 02
3.Żukowski Mikołaj
Homenda Maja
IGLICA - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Homenda Maja
Żukowski MikołajHomenda MajaIGLICA - Wrocław1 13