Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa

2022-05-28 Kraków, Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA UWAGA
Rejestracja GPP pow. 19 Latin od 19.00-19.45
zmiana rozpoczęcia BLOKU I 9.30 oraz IV 18.30

"Szanowni Państwo, w związku ze zgłaszanymi przez niektóre osoby problemami z rejestracją par/zawodników na turniej podpowiadamy, że należy najpierw zalogować się do bazy PTT na stronie baza.taniec.pl, a następnie dopiero wybrać turniej, na który chcą Państwo zgłosić zawodników. W razie dalszych problemów prosimy o kontakt."

Zapraszamy do rejestrowania się na profesjonalne fryzury oraz makijaże taneczne realizowane przede wszystkim przez tancerzy z Ukrainy, którzy przybyli do Polski uciekając przed wojną.
Zapisując się , pomagacie im budować nowe życie w Polsce oraz dajecie możliwość wykonywania pracy, na której znają się najlepiej.
Wykorzystajmy ich potencjał, talent i profesjonalizm, wyglądajmy pięknie na turniejach !!!
Zapisy pod nr tel. 730 168 108

Zapraszamy Was do skorzystania z usług RP Beauty podczas naszego turnieju z cyklu Grand Prix Polski PTT, który odbędzie się już 28 maja.

Zapraszamy serdecznie.

BLOK 1, rejestracja 8.15-9.00, próba parkietu 8.45-9.15, start: 9.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antonenko Yevhenii
Szufa Laura
Tańcownia - Kraków
Antonenko Yevhenii
Szufa Laura
Antonenko YevheniiSzufa LauraTańcownia - Kraków3 (-1)-13
2.Sokół Szymon
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Sokół Szymon
Andruszko Dorota
Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków9 (+1)19

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
Wojtoń AdamWojtoń Natalia E (+1)1E1
2.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)112
3.Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION - Kraków0 03
4.Miedziński Filip
Baron Emilia
WDS - Katowice
Miedziński Filip
Baron Emilia
Miedziński FilipBaron EmiliaWDS - Katowice0 04

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fetko Maurycy
Janik Lena
ST IMPRESJA Kęty
Fetko Maurycy
Janik Lena
Fetko MaurycyJanik LenaST IMPRESJA Kęty6 (+2)261
2.Tyl Bartosz
Turbak Alicja
M-TEAM - Kraków
Tyl Bartosz
Turbak Alicja
Tyl BartoszTurbak AlicjaM-TEAM - Kraków9, 9 (+2)29, 91
3.Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
Lampart DominikFurgał AleksandraGASIEK - Rzeszów5 (+2)252
4.Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
SKT Regis Bochnia
Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia8 (+2)282
5.Socha Michał
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Solecka Julia
Socha MichałSolecka JuliaPLĄS - Kraków3 (+1)133
6.Stachura Patryk
Mól Sylwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Stachura Patryk
Mól Sylwia
Stachura PatrykMól SylwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka1 (+1)113
7.Usarz Maksymilian
Żak Milena
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Usarz Maksymilian
Żak Milena
Usarz MaksymilianŻak MilenaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka1 (+1)113
8.Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
SzT eMiKa - Tarnów
Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
Warzecha MaksymilianMorąg MilenaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)123

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
SUKCES - Jaworzno
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Larysz Jakub
Tylikowska Paulina
SUKCES - Jaworzno
Larysz Jakub
Tylikowska Paulina
Larysz JakubTylikowska PaulinaSUKCES - Jaworzno1 (+1)112
3.Liszka Tomasz
Wielkiewicz Lena
CUBANA - Nowy Targ
Liszka Tomasz
Wielkiewicz Lena
Liszka TomaszWielkiewicz LenaCUBANA - Nowy Targ2 (+1)123
4.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice4 (+1)144
5.Błaut Filip
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Błaut Filip
Szot Katarzyna
Błaut FilipSzot KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków E (+1)1E5
6.NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
NARTYMAU MikhailMazur KalinaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)126
7.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec3 37
8.Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
Nowak AntoniKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków3 38
9.Myciński Alex
Chmura Kamila
EVOLUTION - Kraków
Myciński Alex
Chmura Kamila
Myciński AlexChmura KamilaEVOLUTION - Kraków0 09
10.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka0 09
11.Paszek Adam
Gugała Pola
EVOLUTION - Kraków
Paszek Adam
Gugała Pola
Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION - Kraków0 011
12.Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
Łabędź TomaszWąs AlicjaM-TEAM - Kraków1 112
13.Kamiński Sebastian
Barnaś Anna
KLASA - Tarnów
Kamiński Sebastian
Barnaś Anna
Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA - Tarnów0 013

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Suong Filip
Struska Maja
EVOLUTION - Kraków
Suong Filip
Struska Maja
Suong FilipStruska MajaEVOLUTION - Kraków3 (+1)131
2.Osuch Krzysztof
Wach Iwona
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Wach Iwona
Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE - Kraków1 12
3.Miśkiewicz Bartłomiej
Zontek Ingrid
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Zontek Ingrid
Miśkiewicz BartłomiejZontek IngridEVOLUTION - Kraków0 03

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin0 01234
2.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 02192
3.Sierak Daniel
Łucarz Natalia
LATINO - Żabno
Sierak Daniel
Łucarz Natalia
Sierak DanielŁucarz NataliaLATINO - Żabno4 43150

 

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.00, próba parkietu 11.10-11.30, start: 11.30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)131
2.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków2 22

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klar Mikołaj
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Klar Mikołaj
Szmyl Agata
Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno5 (+1)151
2.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów3 32
3.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków1 13

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała12 (+1)1121
2.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik8 (+1)182
3.Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
Ablewicz NikodemBorowska Julia6 (+1)163
4.Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA - Częstochowa10 (+1)1104
5.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek Elżbieta12 (+1)1125
6.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów8 (+1)186
7.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)117
8.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno3 (+1)137
9.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 09
10.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków0 010
11.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna Maria2 211
12.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice5 512
13.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek Emilia5 512
14.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 014
15.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów0 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goch Łukasz
Milewska Anna
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaM-TEAM - Kraków2 (+1)121
2.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki12 (+1)1122
3.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik7 (+1)173
4.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)114
5.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała10 (+1)1105
6.Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
4STEP - Siechnice
Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP - Siechnice12 (+1)1126
7.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów11 (+1)1117
8.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków8 (+1)188
9.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków1 19
10.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów8 89
11.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice0 011
12.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków7 712
13.Pawlik Mikołaj
Naramska Maria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Naramska Maria
Pawlik MikołajNaramska MariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 013
14.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek Elżbieta4 414
15.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna Maria0 014
16.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 016

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP Warszawa4 41240
2.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów2 22198
3.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno2 23156
4.Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
Gawęda WiktorKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 64134
5.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno1 15122
6.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec7 76110

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów2 21238
2.Maltsev Viacheslav
Kadaieva Kamieliia
Triumph+
(Ukraina)
Maltsev Viacheslav
Kadaieva Kamieliia
Maltsev ViacheslavKadaieva KamieliiaTriumph+
(Ukraina)
2
3.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno0 03196
4.Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP Warszawa4 44154
5.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec7 75132
6.Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
Gawęda WiktorKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 66120

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 01259
2.Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 02217
3.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 03175
4.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek Katarzyna0 04153
5.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 05141
6.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice2 26129
7.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 97117
8.Thoresen Lauritz Blichfeldt
Ostrowska pola weronika
LSK
(Norwegia)
Thoresen Lauritz Blichfeldt
Ostrowska pola weronika
Thoresen Lauritz BlichfeldtOstrowska pola weronikaLSK
(Norwegia)
8
9.Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski SzymonRupar Wiktoria1 19105
10.Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków0 01093
11.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole6 61181
12.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów7 71265
13.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 01265
14.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek Emilia5 51265

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Mazur Jakub
Gryczka Marta
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Gryczka Marta
Mazur JakubGryczka MartaAKSEL - Rzeszów0 01253
2.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 02211
3.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 03169
4.Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków0 04147
5.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 15135
6.Lizura Jakub
Kołosowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Lizura Jakub
Kołosowska Julia
Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 36123
7.Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
Ciosek PiotrBalon Katarzyna0 07111
8.Stępień Jarosław
Bysina Martyna
IMPERIA - Kraków
Stępień Jarosław
Bysina Martyna
Stępień JarosławBysina MartynaIMPERIA - Kraków6 6899
9.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 0987
10.Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski SzymonRupar Wiktoria0 01075

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-15.00, próba parkietu 15.15-15.30, start: 15.30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Supiński Maciej
Miśkiewicz Ewa
INFINITY - Kraków
Supiński Maciej
Miśkiewicz Ewa
Supiński MaciejMiśkiewicz EwaINFINITY - Kraków E (+1)1E1
2.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia2 (+1)122
3.Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik JakubOratowska MartynaAXIS - Nowy Sącz2 (+1)123
4.Wąsala Mateusz
Dzidek Karolina
INFINITY - Kraków
Wąsala Mateusz
Dzidek Karolina
Wąsala MateuszDzidek KarolinaINFINITY - Kraków2 24
5.Kmiecik Daniel
Lizoń Izabela
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Lizoń Izabela
Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia2 25
6.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław4 46

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław3 (+1)131
2.Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik JakubOratowska MartynaAXIS - Nowy Sącz2 22
3.Kmiecik Daniel
Lizoń Izabela
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Lizoń Izabela
Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia0 03

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze D (+1)1D1
2.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno6 (+1)162
3.Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 63
4.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków1 14

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)131
2.Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
INFINITY - Kraków
Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
Demidov OleksandrDzhyga AnastasiiaINFINITY - Kraków5 52
3.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno3 33

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa0 01259
2.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02217
3.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa7 73175
4.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04153
5.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa0 05141
6.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice2 26129
7.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków4 47115
8.Malicki Filip
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Pijet Maja
Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 17115
9.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów0 0991
10.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno6 6991
11.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 01169
12.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków0 01255
13.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno3 31255
14.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa4 41259
2.Malicki Filip
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Pijet Maja
Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02217
3.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin0 03175
4.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04153
5.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa0 05141
6.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa4 46129
7.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków5 57115
8.Woźniak Hubert
Blady Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Blady Julia
Woźniak HubertBlady JuliaZORBA - Częstochowa0 07115
9.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice2 2991
10.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno8 8991
11.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce1 11169
12.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno3 31257
13.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków0 01340
14.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 01278
2.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 02236
3.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 03194
4.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 04172
5.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 05160
6.Cyran Juliusz
Nocoń Maja
SUKCES - Jaworzno
Cyran Juliusz
Nocoń Maja
Cyran JuliuszNocoń MajaSUKCES - Jaworzno0 06148
7.Thoresen Lauritz Blichfeldt
Ostrowska pola weronika
LSK
(Norwegia)
Thoresen Lauritz Blichfeldt
Ostrowska pola weronika
Thoresen Lauritz BlichfeldtOstrowska pola weronikaLSK
(Norwegia)
7
8.Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin1 18136
9.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków1 19122
10.Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
Wiltowski JakubDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław1 19122
11.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków1 111100
12.Szozda Michał
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Szozda Michał
Gierczyk Karolina
Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław1 11288
13.Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn2 21376
14.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 01459
15.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno3 31557
16.Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
Ablewicz NikodemBorowska Julia6 61655
17.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik8 81753
18.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów8 81845
19.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 01845
20.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno1 11845
21.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 01845

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 01270
2.Kruk Dawid
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaSUKCES - Jaworzno7 72228
3.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków0 03186
4.Jaworski Adrian
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Okarska Kornelia
Jaworski AdrianOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin0 04164
5.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno6 65152
6.Goch Łukasz
Milewska Anna
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaM-TEAM - Kraków2 26140
7.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków0 07128
8.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik7 78114
9.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 08114
10.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki12 121092
11.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
ST IMPRESJA Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty1 11180
12.Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin10 101268
13.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław6 61351
14.Thoresen Lauritz Blichfeldt
Ostrowska pola weronika
LSK
(Norwegia)
Thoresen Lauritz Blichfeldt
Ostrowska pola weronika
Thoresen Lauritz BlichfeldtOstrowska pola weronikaLSK
(Norwegia)
14
15.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów8 81549
16.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków8 81647
17.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA0 01745

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-18.00 D, C, GPP pow. 19 ST, 19.00-19.45 GPP pow. 19 LATIN, próba parkietu 18.20-18.30, start: 18.30

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)171
2.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków4 (+1)142
3.Dobosz Bartłomiej
Tompalska Dominika
INFINITY - Kraków
Dobosz Bartłomiej
Tompalska Dominika
Dobosz BartłomiejTompalska DominikaINFINITY - Kraków0 03
4.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków0 04
5.Gierdziewicz Krzysztof
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Kowalska Karolina
Gierdziewicz KrzysztofKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków4 45

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)151
2.Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)172
3.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze1 (+1)113
4.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)124
5.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)165
6.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim4 46
7.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków2 27
8.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno4 48
9.Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 49
10.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno5 5

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)131
2.Pajerski Bartosz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Szlachtowska Jagoda
Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ2 (+1)122
3.Soboń Piotr
Sikora Natalia
SUKCES - Jaworzno
Soboń Piotr
Sikora Natalia
Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES - Jaworzno9 (+1)193
4.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław4 (+1)144
5.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL - Rzeszów8 (+1)185
6.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło Klaudia9 (+1)196
7.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów B (+1)1B7
8.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów7 78
9.Tazbir Jakub
Michalska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Michalska Julia
Tazbir JakubMichalska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 09
10.Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa Martyna8 810
11.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów4 411
12.Goch Łukasz
Milewska Anna
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaM-TEAM - Kraków0 012
13.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno1 113
14.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków0 013
15.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno3 3

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosz Mikołaj
Jamróz Anna
Antosz Mikołaj
Jamróz Anna
Antosz MikołajJamróz Anna6 (+1)161
2.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze B (+1)1B2
3.Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
Wojtasiewicz JacekSokotun IvanaAKCENT - Będzin6 (+1)163
4.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław7 (+1)174
5.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław4 (+1)145
6.Cisiński Krystian
Peroń Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Cisiński Krystian
Peroń Weronika
Cisiński KrystianPeroń WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 (+1)196
7.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka8 (+1)187
8.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów9 (+1)198
9.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko B (+1)1B9
10.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków5 (+1)159
11.Ochnik Bartosz
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Ochnik Bartosz
Ruiz Vidales Klara
Ochnik BartoszRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 011
12.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno5 512
13.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole7 713
14.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków3 313
15.Sroka Maciej
Szylar Joanna
INFINITY - Kraków
Sroka Maciej
Szylar Joanna
Sroka MaciejSzylar JoannaINFINITY - Kraków6 615
16.Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków0 016
17.Krasiński Szymon
Bartczak Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krasiński Szymon
Bartczak Julia
Krasiński SzymonBartczak JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź5 517
18.Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
DANCE PROJECT- Wrocław
Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
Kucharski DamianBanaszczyk AgnieszkaDANCE PROJECT- Wrocław7 718
19.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL - Rzeszów6 619
20.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA0 020
21.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków0 021
22.Gierdziewicz Krzysztof
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Kowalska Karolina
Gierdziewicz KrzysztofKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków1 122
23.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów6 6

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dobrovolskyi Danil
Malovana Anastasiia
Maximum
(Ukraina)
Dobrovolskyi Danil
Malovana Anastasiia
Dobrovolskyi DanilMalovana AnastasiiaMaximum
(Ukraina)
1
2.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin0 02270
3.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 03228
4.Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut Alicja0 04186
5.Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn8 85164
6.Zawierucha Borys
Vahina Anna
Zawierucha Borys
Vahina Anna
Zawierucha BorysVahina Anna8 86152
7.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07140
8.Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaPOLISH CLUB - Warszawa0 08128
9.Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
Khersonskyy FedorKrynicka WiktoriaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 09116
10.Tasarz Filip
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Tasarz Filip
Klepczarek Justyna -
Tasarz FilipKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 010104
11.Zychla Szymon
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Krysta Agnieszka
Zychla SzymonKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław1 11192
12.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM WARSZAWA0 01280
13.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź0 01368
14.Rylewicz Jarosław
Kaczmarczyk Małgorzata
Rylewicz Jarosław
Kaczmarczyk Małgorzata
Rylewicz JarosławKaczmarczyk Małgorzata9 91451
15.Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków13 131549
16.Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
Romerowicz KamilPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11647
17.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków4 41745

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA - Wrocław0 01282
2.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 02240
3.Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB - Warszawa0 03198
4.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska Julia0 04176
5.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa0 05164
6.Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 06152
7.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07140
8.Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
Kruczała MichałChwastowska JoannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków10 108128
9.Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice13 139114
10.Nazaruk Michał
Sepioło Adrianna
M-TEAM - Kraków
Nazaruk Michał
Sepioło Adrianna
Nazaruk MichałSepioło AdriannaM-TEAM - Kraków15 159114
11.Polański Bartosz
Sojska Karolina
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Sojska Karolina
Polański BartoszSojska KarolinaIGLICA - Wrocław0 01192
12.Powichrowski Kacper
Kopiec Hanna
Powichrowski Kacper
Kopiec Hanna
Powichrowski KacperKopiec Hanna0 01280
13.Bińkowski Michał
Fatyga Justyna
IMPERIA - Kraków
Bińkowski Michał
Fatyga Justyna
Bińkowski MichałFatyga JustynaIMPERIA - Kraków6 61363
14.Sitek Sebastian
Dudys Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Dudys Anna
Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 61461
15.Nabiałczyk Bartosz
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nabiałczyk Bartosz
Przybytniak Marta
Nabiałczyk BartoszPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11559
16.Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA - Wrocław2 21657
17.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 51755
18.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01853
19.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza Patrycja3 31951
20.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
IMPET TEAM WARSZAWA
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM WARSZAWA0 02049
21.Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 22147
22.Pawlik Mikołaj
Naramska Maria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Naramska Maria
Pawlik MikołajNaramska MariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 02245