CeA Challenge Cup Uskrzydlone

2021-10-24 Kraków, Cor et Animus


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 7.30-8.30, próba parkietu 8.30-8.55, start: 9.00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciepliński Błażej
Kołodziej Hanna
KLASA - Tarnów
Ciepliński Błażej
Kołodziej Hanna
Ciepliński BłażejKołodziej HannaKLASA - Tarnów7 (+2)271
2.Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
Kordek MichałZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl G (+2)2G1
3.Sokół Szymon
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Sokół Szymon
Andruszko Dorota
Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków4 (+1)142

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION - Kraków9 (+2)291
2.Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
RONDO - Rybnik
Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO - Rybnik7 (+2)271
3.Pyzik Szymon
Fudala Oliwia
KLASA - Tarnów
Pyzik Szymon
Fudala Oliwia
Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA - Tarnów7 (+2)271
4.Skóra Oskar
Korczak Nikola
GALA - Mielec
Skóra Oskar
Korczak Nikola
Skóra OskarKorczak NikolaGALA - Mielec5 (+2)251
5.Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION - Kraków2 (+2)222
6.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec6 (+2)262
7.Kamiński Sebastian
Barnaś Anna
KLASA - Tarnów
Kamiński Sebastian
Barnaś Anna
Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA - Tarnów5 (+2)252
8.Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
SKT Regis Bochnia
Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia4 (+2)242
9.Kuś Bartłomiej
Michalska Urszula
STTS Kraków
Kuś Bartłomiej
Michalska Urszula
Kuś BartłomiejMichalska UrszulaSTTS Kraków6 (+1)163
10.Kędzior Filip
Miras Aleksandra
GALA - Mielec
Kędzior Filip
Miras Aleksandra
Kędzior FilipMiras AleksandraGALA - Mielec1 (+1)113
11.Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
EVOLUTION - Kraków
Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION - Kraków2 (+1)123
12.Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION - Kraków2 (+1)123
13.Zabłocki Olaf
Drzewiecka Maja
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Olaf
Drzewiecka Maja
Zabłocki OlafDrzewiecka MajaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)133

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów4 (+1)141
2.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków0 02

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków3 (+1)131
2.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów1 12

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków5 (+1)151
2.Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin7 (+1)172
3.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)123
4.Sala Mateusz
Mieszkowicz Anna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Mieszkowicz Anna
Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA - Mielec2 24
5.Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów0 05
6.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków0 06

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)151
2.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)142
3.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków1 13
4.Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów0 04

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa C (+1)1C1
2.Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin1 12

 

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.30, próba parkietu 11.30-11.45, start: 12.00

25-29 (Pre-Senior) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław1 (+1)111
2.Ćwik Norbert
Walczyk Kinga
AKSEL - Rzeszów
Ćwik Norbert
Walczyk Kinga
Ćwik NorbertWalczyk KingaAKSEL - Rzeszów1 12

25-29 (Pre-Senior) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
DIAMENT - Wrocław
Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT - Wrocław6 (+1)161
2.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków5 52
3.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość E (+1)1E1
2.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław1 12

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków5 (+1)151
2.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 02

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE10 (+1)1101
2.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus0 02

30+ (Senior 1) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków1
2.Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
Solarz TomaszBorkowska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2
3.Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
DIAMENT - Wrocław
Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT - Wrocław3
4.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus4

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Harazin Adam
Harazin Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Harazin Adam
Harazin Aleksandra
Harazin AdamHarazin AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie2 (+1)121
2.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość1 (+1)112
3.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce2 23
4.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice4 44
5.Kulików Sławomir
Kulików Joanna
WIR - Mysłowice
Kulików Sławomir
Kulików Joanna
Kulików SławomirKulików JoannaWIR - Mysłowice1 15

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce2 22

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec1 (+1)111
2.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów0 02

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław7 (+1)171
2.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 22
3.Łakus Grzegorz
Łakus Beata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
Łakus GrzegorzŁakus BeataST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie0 03

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabka Janusz
Grabka Joanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Grabka Janusz
Grabka Joanna
Grabka JanuszGrabka JoannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie2 (+1)121
2.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)142
3.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów4 43
4.Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
SzT eMiKa - Tarnów
Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
Pytlik WojciechGłowacka HalinaSzT eMiKa - Tarnów1 14

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)171
2.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
THOMAS DANCE - Kraków
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE - Kraków0 02

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra2 (+1)121
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław8 (+1)182
3.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 73
4.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 04

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-15.00, próba parkietu 15.00-15.25, start: 15.30

25-29 (Pre-Senior) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość E (+1)1E1
2.Ćwik Norbert
Walczyk Kinga
AKSEL - Rzeszów
Ćwik Norbert
Walczyk Kinga
Ćwik NorbertWalczyk KingaAKSEL - Rzeszów0 02

25-29 (Pre-Senior) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)111
2.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław0 02

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)121
2.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus2 22

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)121
2.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus2 22
3.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław0 03

30+ (Senior 1) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków4 (+1)141
2.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 12

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce4 (+1)141
2.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość1 (+1)112
3.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E3
4.Galas Janusz
Laskowska Gabriela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Galas Janusz
Laskowska Gabriela
Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Kulików Sławomir
Kulików Joanna
WIR - Mysłowice
Kulików Sławomir
Kulików Joanna
Kulików SławomirKulików JoannaWIR - Mysłowice1 15
6.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 06

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce E (+1)1E1
2.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice0 03
4.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 04

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)131
2.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec0 02
3.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Mysłowice
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Mysłowice0 03

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA3 (+1)131
2.Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 02

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
SzT eMiKa - Tarnów
Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
Pytlik WojciechGłowacka HalinaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)121
2.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice6 (+1)162
3.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA3 33
4.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów3 34
5.Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK - Kielce6 65

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czylok Mariusz
Czylok Alicja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)151
2.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice6 62
3.Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK - Kielce6 63

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice2 22

 

BLOK 4, rejestracja 17.30-18.30, próba parkietu 18.30-18.55, start: 19.00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków6 (+1)161
2.Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)152
3.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)123
4.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków4 44
5.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków5 55
6.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków6 (+1)161
2.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów C (+1)1C2
3.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów7 73
4.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków3 34

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów4 (+1)141
2.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka6 (+1)162
3.Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO Krosno B (+1)1B3
4.Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
BAWINEK - Kraków
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK - Kraków7 (+1)174
5.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków3 (+1)135
6.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków7 76
7.Wojtusik Mikołaj
Suder Anna
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Suder Anna
Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE - Kraków0 07
8.Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa - Tarnów1 18
9.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl0 09
10.Zagórski Jan
Napiórkowska Adrianna
BAWINEK - Kraków
Zagórski Jan
Napiórkowska Adrianna
Zagórski JanNapiórkowska AdriannaBAWINEK - Kraków7 710

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów3 (+1)131
2.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów3 (+1)132
3.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka4 (+1)143
4.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
PERFECT DANCE - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)124
5.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów2 (+1)125
6.Sroka Maciej
Szylar Joanna
BAWINEK - Kraków
Sroka Maciej
Szylar Joanna
Sroka MaciejSzylar JoannaBAWINEK - Kraków0 06
7.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków7 77
8.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań9 98
9.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 09
10.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl3 310
11.Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa - Tarnów0 011

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)141
2.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów0 02

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
MDANCE - Przemyśl
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl7 (+1)171
2.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków5 (+1)152
3.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków2 (+1)123
4.Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
PERFECT STYL - Kraków
Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków4 (+1)144
5.Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl4 45
6.Fugiel Tomasz
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Kosińska Katarzyna
Fugiel TomaszKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice3 36
7.Wojtusik Mikołaj
Suder Anna
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Suder Anna
Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE - Kraków6 67
8.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów1 18